[HowTo] Haion "jucăuș" Mini R50/R53

Avatar utilizator
MiniRC31
Viteza 6
Mesaje: 811
Membru din: Lun Iul 04, 2016 11:27 pm

Re: [HowTo] Haion "jucăuș" Mini R50/R53

Mesaj de MiniRC31 »

sunteti toti niste invidiosi ca eu fac masina full :lol: :lol: :lol: :lol: abia acum m-am prins :D laptele aici ajunge mai greu :D

aceasta a fost si ideea .... forumul este "cam mort" ... stiu ca anumite discutii "par empirice/fara sens" pt o mica parte din noi DAR v-am averitizat de la inceput citez nu am ce face si imi place sa "va deranjez din cand in cand" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

deci trebuie sa va asumati timpul pierdut uneori citind "avioane"/ volante simpla masa si altele :lol: :lol: :lol:

sa ne intoarcem ON-TOPIC...nu e un impact sonor sa imi zica "WOW" :shock: :o si merita investitia 110% ...probabil mai trebuie "reglat" ceva pe acolo, sapam!....pot spune asta ca a mai infranat jocul si a atenuat mult ... dar nu cat m-as fi asteptat eu... probabil sunt eu exigent

este clar ca trebuie sa antifonez masina :D sau sa merg pe jos :lol: :lol: :lol:

forumul este "cam mort" ...denota ca masinile astea nu sunt asa stricacioase cum forumul de la vw sau renault :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Drive safe and keep the wheels down
Avatar utilizator
Sharpe
Veteran
Mesaje: 2177
Membru din: Sâm Iul 11, 2009 10:17 am
Localitate: Bucuresti

Re: [HowTo] Haion "jucăuș" Mini R50/R53

Mesaj de Sharpe »

De când ai luat interiorul cel nou ,cred ca sunt invidiosi :mrgreen:
.......ghost...
Scrie răspuns