exfoliere capota

Avatar utilizator
khuti
Veteran
Mesaje: 1249
Membru din: Sâm Mar 13, 2010 10:50 am
Localitate: Constanta

Re: exfoliere capota

Mesaj de khuti »

pai a mea e din 2005, ideea e ca si eu am lasat`o tot la spalatoria, la care o duc de obicei !

si mie mi-au spus cam aceleasi lucru, initial am vrut sa ma duc cu OPC :lol: dar am renuntat !
Open your mind ! ;)
Avatar utilizator
Elf 7
Viteza 3
Mesaje: 225
Membru din: Lun Mar 22, 2010 7:59 pm
Localitate: Sinaia
Contact:

Re: exfoliere capota

Mesaj de Elf 7 »

khuti scrie:pai a mea e din 2005, ideea e ca si eu am lasat`o tot la spalatoria, la care o duc de obicei !

si mie mi-au spus cam aceleasi lucru, initial am vrut sa ma duc cu OPC :lol: dar am renuntat !
:| a mea e din 2006...
ELF
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
READY. STEADY. MINI.
Avatar utilizator
khuti
Veteran
Mesaje: 1249
Membru din: Sâm Mar 13, 2010 10:50 am
Localitate: Constanta

Re: exfoliere capota

Mesaj de khuti »

da, cam tot pe acolo ! oricum la tine e cam mare... presupun ca e destul de evident
Open your mind ! ;)
Avatar utilizator
Elf 7
Viteza 3
Mesaje: 225
Membru din: Lun Mar 22, 2010 7:59 pm
Localitate: Sinaia
Contact:

Re: exfoliere capota

Mesaj de Elf 7 »

sunt convinsa ca m-as lupta cu morile de vant... + ca n-am foarte mult timp de pierdut in general si exact de probleme de acest gen nu aveam nevoie... dar asta e... merg pe mana lor... o sa o revopsesc, normal ca pe banii mei... si nu pot decat sa sper ca nu este un fenomen evolutiv...
ELF
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
READY. STEADY. MINI.
Avatar utilizator
Elf 7
Viteza 3
Mesaje: 225
Membru din: Lun Mar 22, 2010 7:59 pm
Localitate: Sinaia
Contact:

Re: exfoliere capota

Mesaj de Elf 7 »

khuti scrie:da, cam tot pe acolo ! oricum la tine e cam mare... presupun ca e destul de evident
da, se vede... ti-am zis, are cam o palma lungime... :cry: :cry: :cry: :(
Ultima oară modificat Joi Iul 08, 2010 8:06 pm de către Elf 7, modificat 1 dată în total.
ELF
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
READY. STEADY. MINI.
Avatar utilizator
khuti
Veteran
Mesaje: 1249
Membru din: Sâm Mar 13, 2010 10:50 am
Localitate: Constanta

Re: exfoliere capota

Mesaj de khuti »

eu am full casco... si am vrut sa fac pe casco, dar nu asigura si chestia asta !

Poate ca as fi avut castig cu OPC, pt ca am avut de multe ori... dar vorba ta,timp... si mai ales NERVI !!!!
Open your mind ! ;)
Avatar utilizator
Elf 7
Viteza 3
Mesaje: 225
Membru din: Lun Mar 22, 2010 7:59 pm
Localitate: Sinaia
Contact:

Re: exfoliere capota

Mesaj de Elf 7 »

khuti scrie:eu am full casco... si am vrut sa fac pe casco, dar nu asigura si chestia asta !

Poate ca as fi avut castig cu OPC, pt ca am avut de multe ori... dar vorba ta,timp... si mai ales NERVI !!!!
Si chiar daca ar fi acoperit, la urmatoare asigurare iti mareste tariful, din cate stiu eu... Cel putin daca faci la aceeasi firma. Cat despre OPC, nici nu vreau sa ma gandesc la ce s-ar ajunge daca ii trimit OPC-ul pe cap... Prefer mai bine sa stau linistita, fara multi nervi, ma duc si o vopsesc, unde ma trimite el (cu garantie pentru calitatea vopselei + perioara de exfoliere ;) + culoare) si asta e...
:| :(
Ultima oară modificat Vin Iul 09, 2010 12:16 am de către Elf 7, modificat 1 dată în total.
ELF
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
READY. STEADY. MINI.
Avatar utilizator
khuti
Veteran
Mesaje: 1249
Membru din: Sâm Mar 13, 2010 10:50 am
Localitate: Constanta

Re: exfoliere capota

Mesaj de khuti »

si eu vreau sa o vopsesc... dar nu am avut timp... plus ca vreau sa o vand !
Open your mind ! ;)
Avatar utilizator
Elf 7
Viteza 3
Mesaje: 225
Membru din: Lun Mar 22, 2010 7:59 pm
Localitate: Sinaia
Contact:

Re: exfoliere capota

Mesaj de Elf 7 »

khuti scrie:si eu vreau sa o vopsesc... dar nu am avut timp... plus ca vreau sa o vand !
Eu am stabilit cu patronul ca mergem marti la service, impreuna, pentru a vedea care este cea mai buna solutie, care sunt costurile si a cui este vina... Normal ca nu va fi vina lor, ei nu sunt niciodata de vina, nici macar partial... In fine... :(
ELF
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
READY. STEADY. MINI.
Avatar utilizator
khuti
Veteran
Mesaje: 1249
Membru din: Sâm Mar 13, 2010 10:50 am
Localitate: Constanta

Re: exfoliere capota

Mesaj de khuti »

Mie imi este frica, practic , la mine doar o parte trebuie vopsit si daca nu imi nimereste, codul se va vedea oribil. sa ma tii si pe mine la curent, cat te costa si cat dureaza...
Open your mind ! ;)
Scrie răspuns