Sprint Booster

Avatar utilizator
adrian
Veteran
Mesaje: 3704
Membru din: Joi Apr 15, 2010 2:50 pm
Localitate: Calarasi,Targu mures

Re: Sprint Booster

Mesaj de adrian »

ct16jcx scrie:Mi-am pus si eu ieri. Se simte diferenta in mod clar. Pretul este singurul dezavantaj dar nu iti afecteaza garantia masinii.
La mine initial cateodata pe led rosu avea o usoara tendinta de a se ineca, dar dupa ce am mai modificat un pic softul, merge bine,din pacate este mult prea scump,trebuia sa se vanda cu 50-60 Euro,nu cu peste 200E.In rest se mai da nevasta-mea cu el la semafor(sunt 3 semafoare in tot orasul :lol: :lol: )
Real motors need forced induction

Nobody's perfect but if you drive a MINI Cooper F54 with B47 engine ,you're pretty damn close
Petrol is for cleaning tools, with Diesel we make Power
Avatar utilizator
ct16jcx
Viteza 1
Mesaje: 76
Membru din: Sâm Feb 02, 2013 11:42 am
Localitate: Constanta

Re: Sprint Booster

Mesaj de ct16jcx »

adrian scrie:
ct16jcx scrie:Mi-am pus si eu ieri. Se simte diferenta in mod clar. Pretul este singurul dezavantaj dar nu iti afecteaza garantia masinii.
La mine initial cateodata pe led rosu avea o usoara tendinta de a se ineca, dar dupa ce am mai modificat un pic softul, merge bine,din pacate este mult prea scump,trebuia sa se vanda cu 50-60 Euro,nu cu peste 200E.In rest se mai da nevasta-mea cu el la semafor(sunt 3 semafoare in tot orasul :lol: :lol: )

:)) la mine plug and play si nici o problema inca. O sa incerc curand sa vad un 0-100.
Ultima oară modificat Lun Feb 04, 2013 5:03 pm de către ct16jcx, modificat 1 dată în total.
'12 r58 Mini Cooper S Coupe
Avatar utilizator
adrian
Veteran
Mesaje: 3704
Membru din: Joi Apr 15, 2010 2:50 pm
Localitate: Calarasi,Targu mures

Re: Sprint Booster

Mesaj de adrian »

3 semafoare in Calarasi,la Tg. Mures sunt "fara numar".
Real motors need forced induction

Nobody's perfect but if you drive a MINI Cooper F54 with B47 engine ,you're pretty damn close
Petrol is for cleaning tools, with Diesel we make Power
Avatar utilizator
Keth
Viteza 2
Mesaje: 103
Membru din: Dum Oct 13, 2013 9:17 am

Re: Sprint Booster

Mesaj de Keth »

Adrian, de unde ai achizitionat sprint boosterul ? :)
Avatar utilizator
adrian
Veteran
Mesaje: 3704
Membru din: Joi Apr 15, 2010 2:50 pm
Localitate: Calarasi,Targu mures

Re: Sprint Booster

Mesaj de adrian »

O firma din Brasov, nu smai stiu numele, dar telefonul este asta-Andrei-0722333780 sau 0724333780,
In Bucuresti aici-0740.011.441-Mihai.
Real motors need forced induction

Nobody's perfect but if you drive a MINI Cooper F54 with B47 engine ,you're pretty damn close
Petrol is for cleaning tools, with Diesel we make Power
Scrie răspuns