fratele mic (si negru) :-)

Avatar utilizator
Giovanni
Membru nou
Mesaje: 2
Membru din: Joi Dec 04, 2014 6:33 pm
Localitate: vatra dornei

fratele mic (si negru) :-)

Mesaj de Giovanni »

Dupa fratele mai mare (bmw seria 5 negru) a aparut si fratele mai mic si tot cam negru ( Mini Cooper D). Nu e chiar nou nascut ( e din sept 2007, anul asta il dau la scoala ;) ), l-am infiat de la niste nemti necajiti din Ingolstadt :) .
E cam galagios, cam neastamparat, dar nu bea mult lapte ;) . E curat imbracat in stofa si piele , are ochii mari si vede bine. Sta bine pe drum la anii lui si fura deja privirile admirative ale fetelor :D .
Ma bucur sa intram si noi in familia pasionatilor de masini cu personalitate.

Bine v-am gasit!
Fişiere ataşate
IMAG0058.jpg
IMAG0055.jpg
IMAG0057.jpg
IMAG0056.jpg
IMAG0059.jpg
MINI maşini, maxi pasiune!
Avatar utilizator
adrian
Veteran
Mesaje: 3704
Membru din: Joi Apr 15, 2010 2:50 pm
Localitate: Calarasi,Targu mures

Re: fratele mic (si negru) :-)

Mesaj de adrian »

Salut,
bine ai venit,daca ne spui si cateva cuvinte despre tine-in special orasul in care locuiesti-totul este perfect.Vad ca pozele sunt facute langa o primarie veche din Germania.
Real motors need forced induction

Nobody's perfect but if you drive a MINI Cooper F54 with B47 engine ,you're pretty damn close
Petrol is for cleaning tools, with Diesel we make Power
Avatar utilizator
cristi o'RAL
Moderator
Mesaje: 7295
Membru din: Lun Iul 13, 2009 2:02 pm
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: fratele mic (si negru) :-)

Mesaj de cristi o'RAL »

bine ai venit! daca schimbi si poza de profil cu una la dimensiunile recomandate, ti-am fi recunoscatori! e mai mare poza de profil decat pozele cu masina ;)
fbi special agent dale b. COOPER

Intalnirea anuala a entuziastilor MINI ---> myMINI Days ---> http://www.facebook.com/myminidays


Imagine
Avatar utilizator
Giovanni
Membru nou
Mesaje: 2
Membru din: Joi Dec 04, 2014 6:33 pm
Localitate: vatra dornei

Re: fratele mic (si negru) :-)

Mesaj de Giovanni »

am corectat imaginea de la profil ... nu mi-am dat seama ca apare asa mare .. :)

cat despre pozele masinii - da, sunt din Germania, tocmai ii scosesem numere , eram nerabdator :)

voi reveni si cu poze de la munte :)
MINI maşini, maxi pasiune!
Scrie răspuns