Covorase din cauciuc

Avatar utilizator
Kemy
Viteza 6
Mesaje: 616
Membru din: Mie Noi 18, 2009 9:20 pm
Localitate: Bucuresti

Re: Covorase din cauciuc

Mesaj de Kemy »

da 177 asa am dat si eu , imi vin azi :D , a dat un baiat comanda pe realoem :) aaaa si am gasit si capacul de la sigurante de jos tot azi vine si ala sper sa fie bun :lol: :lol: nu ce mi-au dat astia la bavaria :evil: :evil:
Audi A6 C7 quattro 2012
MINI Cooper S R53 2003----Sold
BMW 320D e46 2004----Sold
grozadan
Viteza 3
Mesaje: 291
Membru din: Mar Ian 19, 2010 2:22 pm
Localitate: Cluj napoca/Bucuresti
Contact:

Re: Covorase din cauciuc

Mesaj de grozadan »

Kemy scrie:da 177 asa am dat si eu , imi vin azi :D , a dat un baiat comanda pe realoem :) aaaa si am gasit si capacul de la sigurante de jos tot azi vine si ala sper sa fie bun :lol: :lol: nu ce mi-au dat astia la bavaria :evil: :evil:
lumea e foarte mica ,Alina a fost azi pe la mine si mi-a zis de forumul vostru; covorasele le-ai luat de la mine,iti sosesc maine
tlf 0745433734 , pentru cerere preturi va rog lasati si seria sasiu (numar inmatriculare vehicul)
Avatar utilizator
Kemy
Viteza 6
Mesaje: 616
Membru din: Mie Noi 18, 2009 9:20 pm
Localitate: Bucuresti

Re: Covorase din cauciuc

Mesaj de Kemy »

dap maine imi vin :D si rectific 172 dau :lol: :lol: chiar ca e mica :lol: :lol: :lol:
Audi A6 C7 quattro 2012
MINI Cooper S R53 2003----Sold
BMW 320D e46 2004----Sold
Avatar utilizator
alinabiancapop
Moderator
Mesaje: 1925
Membru din: Lun Oct 26, 2009 12:12 pm
Localitate: Cluj Napoca

Re: Covorase din cauciuc

Mesaj de alinabiancapop »

:D
in prezenta mea si-a facut Dan cont ;) , sper sa va poata ajuta pe cei ce aveti nevoie de diverse, dupa cum vedeti preturile sunt bune
Dane poate ar fi bine sa iti deschizi un topic al tau la aceasta sectiune de vanzare piese unde lumea sa iti scrie tie ca sa iti fie mai usor sa urmaresti cererile si ei raspunsurile
Dare to be different!
ex MINI Cooper S R56
now MINI Rover ....S again
grozadan
Viteza 3
Mesaje: 291
Membru din: Mar Ian 19, 2010 2:22 pm
Localitate: Cluj napoca/Bucuresti
Contact:

Re: Covorase din cauciuc

Mesaj de grozadan »

klaude scrie:asta inseamna ca o sa beneficiem de discount?fiind membru ! :lol: :lol: :lol:
o sa incercam,dar in principiu preturile sunt cele de pe site; ca idee preturile actuale sunt orientative,ele au suferit schimbari dar se lucreaza la noua platforma de site
tlf 0745433734 , pentru cerere preturi va rog lasati si seria sasiu (numar inmatriculare vehicul)
grozadan
Viteza 3
Mesaje: 291
Membru din: Mar Ian 19, 2010 2:22 pm
Localitate: Cluj napoca/Bucuresti
Contact:

Re: Covorase din cauciuc

Mesaj de grozadan »

alinabiancapop scrie::D
in prezenta mea si-a facut Dan cont ;) , sper sa va poata ajuta pe cei ce aveti nevoie de diverse, dupa cum vedeti preturile sunt bune
Dane poate ar fi bine sa iti deschizi un topic al tau la aceasta sectiune de vanzare piese unde lumea sa iti scrie tie ca sa iti fie mai usor sa urmaresti cererile si ei raspunsurile
mersi si "done"
tlf 0745433734 , pentru cerere preturi va rog lasati si seria sasiu (numar inmatriculare vehicul)
Scrie răspuns