Vand piese NOI,mecanica caroserie originale si producatori

Scrie răspuns
grozadan
Viteza 3
Mesaje: 291
Membru din: Mar Ian 19, 2010 2:22 pm
Localitate: Cluj napoca/Bucuresti
Contact:

Re: Vand piese NOI,mecanica caroserie originale si producato

Mesaj de grozadan »

MyFirst scrie:Buna ziua!
As dori sa imi spuneti un pret pentru volanta,rulment de presiune si kit ambreiaj pentru un ford mondeo 2001, 2.0 tddi serie de sasiu: WF0WXXGBBW1R83353
Multumesc!
2050 lei/luk toate
tlf 0745433734 , pentru cerere preturi va rog lasati si seria sasiu (numar inmatriculare vehicul)
james
Viteza 2
Mesaje: 190
Membru din: Sâm Noi 12, 2011 7:53 pm
Localitate: Bucuresti

Re: Vand piese NOI,mecanica caroserie originale si producato

Mesaj de james »

salut...poti sa mi comunici un pret pt suporti centura de siguranta,te rog?...Mini Cooper R56,dar sunt compatibili si cu R55,R57,R60...apar la accesorii,din pacate nu am codul OEM...(accesorii - seat belt holders)..set de 2 buc. si pret pt cele doua tipuri de antene aerial (cea normala si cea sport)...si inca o informatie,te rog,daca se pot comanda bandourile exterioare de plastic de pe aripile fata cu semnal incorporat,pt SUA?
Merci!
grozadan
Viteza 3
Mesaje: 291
Membru din: Mar Ian 19, 2010 2:22 pm
Localitate: Cluj napoca/Bucuresti
Contact:

Re: Vand piese NOI,mecanica caroserie originale si producato

Mesaj de grozadan »

james scrie:salut...poti sa mi comunici un pret pt suporti centura de siguranta,te rog?...Mini Cooper R56,dar sunt compatibili si cu R55,R57,R60...apar la accesorii,din pacate nu am codul OEM...(accesorii - seat belt holders)..set de 2 buc. si pret pt cele doua tipuri de antene aerial (cea normala si cea sport)...si inca o informatie,te rog,daca se pot comanda bandourile exterioare de plastic de pe aripile fata cu semnal incorporat,pt SUA?
Merci!
salut,fara serie sasiu sau cod de piesa nu te pot ajuta
tlf 0745433734 , pentru cerere preturi va rog lasati si seria sasiu (numar inmatriculare vehicul)
Luce
Viteza 6
Mesaje: 934
Membru din: Lun Ian 31, 2011 12:42 am
Localitate: Bucuresti

Re: Vand piese NOI,mecanica caroserie originale si producato

Mesaj de Luce »

Salut Dan trebuie sa-mi schimb flansele de pe puntea fata de la masina. Problema e ca nu le gasesc (aparent masina mea are alt tip sau dupa 2002 au aparut altele nu-mi dau seama).
Poti te rog dupa seria de sasiu sa-mi spui pretul la unele / timpul de livrare si daca poti sa atasezi si o poza sa vad daca arata cu ce am eu acum pe masina :)

ss: WMWRA31010TA06182

Multumesc mult,
Luce
Avatar utilizator
io's
Veteran
Mesaje: 1661
Membru din: Mie Feb 10, 2010 5:22 pm
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Vand piese NOI,mecanica caroserie originale si producato

Mesaj de io's »

"PUTEREA BATE CUPLU PT CA TOT TIMPUL VEI GASI O TREAPTA INFERIOARA UNDE SA O PUI"


ACS C30 - gone
D22
for sale https://www.olx.ro/oferta/nissan-np300- ... cbr5b.html
Chevy Colorado V6 LT
Imagine
Luce
Viteza 6
Mesaje: 934
Membru din: Lun Ian 31, 2011 12:42 am
Localitate: Bucuresti

Re: Vand piese NOI,mecanica caroserie originale si producato

Mesaj de Luce »

Cred ca da :))
grozadan
Viteza 3
Mesaje: 291
Membru din: Mar Ian 19, 2010 2:22 pm
Localitate: Cluj napoca/Bucuresti
Contact:

Re: Vand piese NOI,mecanica caroserie originale si producato

Mesaj de grozadan »

Luce scrie:Salut Dan trebuie sa-mi schimb flansele de pe puntea fata de la masina. Problema e ca nu le gasesc (aparent masina mea are alt tip sau dupa 2002 au aparut altele nu-mi dau seama).
Poti te rog dupa seria de sasiu sa-mi spui pretul la unele / timpul de livrare si daca poti sa atasezi si o poza sa vad daca arata cu ce am eu acum pe masina :)

ss: WMWRA31010TA06182

Multumesc mult,
Luce
salut, 364 lei/buc/oe; asta e ce iti trebuie
tlf 0745433734 , pentru cerere preturi va rog lasati si seria sasiu (numar inmatriculare vehicul)
raduvldsv
Membru nou
Mesaje: 2
Membru din: Dum Iun 03, 2012 5:30 pm

Vas expansiune

Mesaj de raduvldsv »

Salut. Ma poti ajuta cu un pret pentru un vas de expansiune pentru un Cooper S R53 2006 cod masina W11B16A ?
Multumesc !
grozadan
Viteza 3
Mesaje: 291
Membru din: Mar Ian 19, 2010 2:22 pm
Localitate: Cluj napoca/Bucuresti
Contact:

Re: Vas expansiune

Mesaj de grozadan »

raduvldsv scrie:Salut. Ma poti ajuta cu un pret pentru un vas de expansiune pentru un Cooper S R53 2006 cod masina W11B16A ?
Multumesc !
salut, 219 lei/oe
tlf 0745433734 , pentru cerere preturi va rog lasati si seria sasiu (numar inmatriculare vehicul)
Avatar utilizator
me-and-my-mini-me
Viteza 2
Mesaje: 154
Membru din: Sâm Iul 10, 2010 4:40 pm
Localitate: bucuresti

Re: Vand piese NOI,mecanica caroserie originale si producato

Mesaj de me-and-my-mini-me »

buna,

imi poti da o cotatie si termen de livrare pentru element reglaj,oglinda exterioara, cod produs : 182202003900

merci!
Imagine
Scrie răspuns