Spre vânzare Mini Cooper R50 foarte bine întreținut

Avatar utilizator
MiniRC31
Viteza 6
Mesaje: 811
Membru din: Lun Iul 04, 2016 11:27 pm

Spre vânzare Mini Cooper R50 foarte bine întreținut

Mesaj de MiniRC31 »

Se vinde un Mini Cooper R50 foarte bine intretinut si accept orice test, motivul vanzarii este legat de marirea numarului de membri in casa si este necesar sa maresc volumul de bagaje :D resppectiv portbagajul

In acesta mașină s-a investit pasiune desi la început nu eram un fan înrăit dar timpul a facut să mă schimb, personal dacă aș fi în poziția de a cumpăra un mini R50 dar sa știu exact ce s-a facut tot pe a mea aș alege-o. pot pune la dispozitie TOATE facturile pieselor schimbate si pt care motive au fost facute.

Se prezinta într-o stare mecanică excelentă, nu trebuie efectuată nici o lucrare, ITP facut in 12/2019 si cu kilometri în creștere, deoarece mașina este încă utilizată.

In acest moment are cc 347000Km reali care pot suferi modificari, desigur in creștere :lol:

Mașina se preteaza excelent ca mașină de oraș datorită sistemului secundar de alimentare GPL, dar cu valențe sportive, este un GoKart, partea mecanică menținută într-un mod excepțional.
Nefumător
Disponibil pentru orice test

Masina se afla in Italia, ofer suportul pentru pasajul de proprietate.

Sistem BRC GPL rezervor 55litri
Scaune piele încălzite
Spatare spate divizate;
Scaunul șoferului reglabil în înălțime, lombar;
Ștergătorul de lunetă;
Computer de bord: indicator de temperatură exterioară; consum mediu, instantaneu, autonomie, viteză, viteză medie.
Volan reglabil
Clima automată
Geamuri electrice
Oglinzi electrice
Radio CD + Aux
Farurile cu xenon standard look Cooper S
4 jante din aliaj de 17 "cu spițe S - anvelope de vară
4 jante din aliaj 16 "model 5-spider spirală 83 - anvelope de iarnă
Sistem complet de frânare ATE: discuri de frână ATE PowerDisk A / P
Suspensie sport cu amortizoare Sachs SportPLUS A / P
Servodirectie hidraulica ZF

Caroseria are câteva semne care nu sunt prea vizibile, dar dacă sunteți „critic de artă” le puteți vedea, dar și datorită "vârstei" și „vecinilor” de la supermarket care nu știu să deschidă portierele, cred ca stiti despre ce vorbim.

În prețul solicitat, este inclus și un al doilea tren de roti+ anvelope de iarnă / vară în funcție de perioada în care decideți să o achiziționați.

Prețul de vânzare nu include transferul de proprietate.

PRET: 3000Euro neg.
Accept orice test in orice service autorizat

https://www.olx.ro/oferta/mini-cooper-IDdgkVN.html
Fişiere ataşate
mini_vendita10.jpg
mini_vendita9.jpg
mini_vendita8.jpg
mini_vendita7.jpg
mini_vendita6.jpg
mini_vendita5.jpg
mini_vendita4.jpg
mini_vendita3.jpg
mini_vendita2.jpg
mini_vendita1.jpg
Drive safe and keep the wheels down
Scrie răspuns