DE VANZARE JCW 09/2011 (~27,000KM) -ROSU CHILI cu NEGRU

mmd
Membru nou
Mesaje: 27
Membru din: Mar Mai 28, 2013 5:00 pm

DE VANZARE JCW 09/2011 (~27,000KM) -ROSU CHILI cu NEGRU

Mesaj de mmd »

Din pacate sunt nevoit sa-l vand :cry: :x :cry: , motivul... sunt proaspat tatic de gemeni si vom avea nevoie ca si a 2-a masina sa fie tot una de familie

Subiectul este un JCW din 09/2011 (~27,000KM) adusa din Germania in iunie 2013 (avea 17,800KM si era inca in garantie). Masina a fost BMW Company Car in Germania (singurul proprietar inafara de mine), a fost gasita si negociata de mine iar de adus s-a ocupat Bavaria (platforma). Tot ei au verificat masina si in Germania inainte de achizitie. Poze cu masina gasiti pe forum (postare 18 iunie 2013 - subiect "my JCW - I've just...").

Este perfecta optic, functional si full dpdv dotari... trapa, piele, music interface for smartphone etc (are mai putin navigatie, fiind optiunea mea de a alege ceasul mare cu KM de pe bord pe care-l IUBESC; pacat ca noul model nu mai are asa ceva :x ). Intre timp a primit 2 revizii (Pro-Leasing si BMW Filaret), cauciucuri de iarna run flat DUNLOP (185/50/R17), presuri cauciuc interior si protectie portbagaj + plasa originale MINI, antena sport, badge si am schimbat dungile de pe capota cu unele noi originale la Bavaria (sunt putin perfectionist :D).

Pretul pe care-l vreau este 20,500EUR (pret noua 39,850EUR, pret factura import Germania 24,350EUR). Masina poate fi vazuta in Bucuresti/Ilfov.

Dotari: DSC, Sports leather steering wheel, Sports seat, Headlining anthracite, Fog lights, Kilometer-calibrated speedometer, Cold-climate version, Multifunction f steering wheel, Alarm system, Fold-in outside mirror, Door mirror / driver's lock heated, Glass roof electrical, Interior/outside mirror with auto dip, Smoker package, Height adjustment passenger seat, Armrest front, Storage compartment package, Seat heating driver/passenger, Headlight cleaning system, Park Distance Control (PDC) rear, Rain sensor, Xenon Light, Adaptive Headlights, Automatic air conditioning, On-board computer, Light package, Music interface for Smartphone, White direction indicator lights

Pentru a vedea toate dotarile masinii T322737- http://www.bmwarchive.org/vin/bmw-vin-decoder.html
Carte service... accept orice test la reprezentanta
mmd
Membru nou
Mesaje: 27
Membru din: Mar Mai 28, 2013 5:00 pm

Re: DE VANZARE JCW 09/2011 (~27,000KM) -ROSU CHILI cu NEGRU

Mesaj de mmd »

Mi-am comandat noul Passat, evident modelul Variant sa incapa usor caruciorul dublu :)

Chiar nu este interesat nimeni de un MINI JCW, 27,000KM? :mrgreen:

http://www.mymini.ro/myforum/viewtopic.php?f=24&t=1865
Fişiere ataşate
showroom Germany.png
Scrie răspuns