Vand Mini Cooper S, Park Lane Special Edition

RalucaM
Membru nou
Mesaje: 4
Membru din: Mie Iul 22, 2009 12:00 am

Re: Vand Mini Cooper S, Park Lane Special Edition

Mesaj de RalucaM »

informix scrie:
RalucaM scrie:Vand Mini Cooper S, Park Lane Special Edition, inmatriculat in decembrie 2005, EURO 4, cutie manuala 6+1, geamuri electrice, oglinzi electrice incalzite, oglinda retrovizoare heliomata, servo-directie, DSC, 6 airbag-uri, climatronic, pilot automat, computer bord, xenon, jante aliaj, roti runflat + set cauciucuri de iarna, proiectoare ceata, tapiserie piele, volan piele multifunctional, inchidere centralizata, system audio HI-FI, senzori: ploaie, lumina, presiune roti, pachet crom interior+exterior; masina este impecabila, service facut doar la reprezentanta BMW, accept orice test.

Pret: 18.000 EUR
Nu este cam scump?
De cand cu criza, cei la la BMW vand seria 3 full equipped pe la 20.000 EUR.

Chiar si asa, pentru un Mini din 2005 esti foarte sus. Deja la banii astia te poti gandi la unul nou... e doar un sfat, eu te inteleg ca iti place masina si tii la ea :)
Te rog atunci sa-ti cumperi tu un BMW de 20k EUR. Oricum se vede ca habar nu ai ce inseamna Mini... si mi-ar parea foarte rau daca ar ajunge unul pe mana ta...

Masina mea e inmatriculata in 27 Decembrie 2005 si este foarte bine intretinuta. Daca ai fi citit mesajele postate pana acum, n-ai mai fi fost asa pe dinafara.

Ideea este ca masina o vand cu 18k EUR. Nu ma intereseaza persoanele care considera pretul prea mare, pentru ca sunt dispusa sa o dau doar cuiva care stie sa aprecieze o masina de calitate, nu unuia care imi vine cu "oferte de criza".

So, va rog, pe viitor, fara comentarii de genul celui la care tocmai am raspuns.

Imi este si asa destul de greu sa renunt la masina, nu am nevoie de necunoscatori care sa dea cu bata in balta aiurea.

Multumesc
Avatar utilizator
cristi o'RAL
Moderator
Mesaje: 7295
Membru din: Lun Iul 13, 2009 2:02 pm
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Vand Mini Cooper S, Park Lane Special Edition

Mesaj de cristi o'RAL »

tudor scrie:Ce exemplar frumos O_O Sunt destul de rare Park Lane-urile "S"... Foarte, foarte frumos. La fel, sper sa fie cumparata de cineva care "intelege"!
EU INTELEG.... sunt si pasionat... 10.000E? :P

PS: culoarea noastra e mai frumoasa :P

Bafta la vanzare!
fbi special agent dale b. COOPER

Intalnirea anuala a entuziastilor MINI ---> myMINI Days ---> http://www.facebook.com/myminidays


Imagine
Scrie răspuns