Mini COOPER 2004

Cristian Halmajan
Membru nou
Mesaje: 2
Membru din: Mar Mai 18, 2010 9:17 am

Mini COOPER 2004

Mesaj de Cristian Halmajan »

Salut,

Am de vanzare un Mini COOPER pe care l-am cumparat acum doi ani din Germania. Acolo a avut un singur proprietar, ca si in Romania.
Masina este din 06.2004 si are 86.000 km O tin in garaj si ii fac service la BMW (Automobile Bavaria). Nu a avut nici un accident si arata impecabil, cum se vede si din pozele atasate.

Dotari: ABS, ESP, 6 Airbag, Alarma, Bordcomputer, Geamuri electrice, Trapa electrica si plafon panoramic, Climatronic (clima automata), Radio/CD boost, Scaune incalzite, Tempomat/ Cruise control, Volan Multifunctional; Chrome Line Exterior; Pachet Pepper, Pachet de lumini interior, Jante aluminiu 16"

Daca stiti pe cineva interesat, va rog sa-i dati coordonatele mele: Cristian Halmajan, tel 0727 225 740, mail: [email protected].

Pretul de vanzare este de 9.000 Eur.

Cristian
Fişiere ataşate
DSCF6812.JPG
DSCF6824.JPG
DSCF6809.JPG
DSCF6817.JPG
DSCF6825.JPG
Avatar utilizator
io's
Veteran
Mesaje: 1661
Membru din: Mie Feb 10, 2010 5:22 pm
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Mini COOPER 2004

Mesaj de io's »

credeam ca s-a vandut de mult masina asta. am fost interesat de ea insa nu ne-am inteles la pret, chiar am si recomandat-o unor persoane

bafta la vanzare!
"PUTEREA BATE CUPLU PT CA TOT TIMPUL VEI GASI O TREAPTA INFERIOARA UNDE SA O PUI"


ACS C30 - gone
D22
for sale https://www.olx.ro/oferta/nissan-np300- ... cbr5b.html
Chevy Colorado V6 LT
Imagine
Cristian Halmajan
Membru nou
Mesaje: 2
Membru din: Mar Mai 18, 2010 9:17 am

Re: Mini COOPER 2004

Mesaj de Cristian Halmajan »

Salut,

Ma hotarsem sa n-o mai vand. Acum insa, voi avea nevoie de fonduri pentru o investitii si va trebui sa apelez si la varianta asta.
Multumesc pentru urari.

Cristian
Scrie răspuns