vand mini one

Avatar utilizator
Vali Iovi-Stere
Site Admin
Mesaje: 6384
Membru din: Dum Oct 19, 2008 11:47 pm
Localitate: Bucuresti-Mangalia
Contact:

Re: vand mini one

Mesaj de Vali Iovi-Stere »

Sunt deacord cu Razvan.Renuntati la visele umede cu masini ieftine din Germania. :lol: Ieftin si bun e greu de gasit. ;)
Imagine
Avatar utilizator
Razvan
Viteza 4
Mesaje: 331
Membru din: Mar Noi 10, 2009 6:27 pm

Re: vand mini one

Mesaj de Razvan »

Vali Iovi scrie:Sunt deacord cu Razvan.Renuntati la visele umede cu masini ieftine din Germania. :lol: Ieftin si bun e greu de gasit. ;)


Asta cu "visele umede" tin sa precizez ca mi-a placut in mod deosebit ;)
B 03 MNI
ciprian
Viteza 1
Mesaje: 98
Membru din: Dum Apr 18, 2010 10:26 pm
Localitate: cluj-napoca
Contact:

Re: vand mini one

Mesaj de ciprian »

http://cautare.mobile.ro/vehicule/chang ... rGrossEuro

hai sa vedem impreuna cate masini sunt aici in suma discutata. si cate din ele sunt la dealeri. (majoritatea)
neamtu nu iti lasa nici macar un euro . . . :) e un pic cam din alt film. dam luni putem da un telefon sa vedem la ce pret luam una din ele? indiferent care. si ca sa fie totul la vedere cine doreste poate sa trimita un CNP si o firma pe care sa facem si un contract.
vorbim totusi de un vanzator - dealer - din cea mai mare piata auto din europa. 200 euro e discountul minim pe care il obtinem.
pentru taxa auto sunt doua variante: una in care platesti taxa si apoi te judeci sau alta in care te judeci fara sa platesti taxa si stai pe numere rosii.
-------------------------
piscine-premium.ro
-------------------------
mok
Moderator
Mesaje: 1543
Membru din: Vin Sep 12, 2008 1:16 pm

Re: vand mini one

Mesaj de mok »

Deschideti link-ul si filtrati km intre 30-50.000
:)
Avatar utilizator
razvan333
Veteran
Mesaje: 1837
Membru din: Dum Sep 19, 2010 9:05 am
Localitate: Bucuresti

Re: vand mini one

Mesaj de razvan333 »

ciprian, e din filme traite de mine si de prieteni sau colegi, cat despre circulatul cu numere rosii stii ca ai voie doar 3 randuri sa scoti, ai tu garantia ca ti se da castig de cauza in timpul asta?Cazurile alea de care ai auzit tu sunt exceptii care confirma regula, nu vezi un leu de la stat :mrgreen: .Hai mai bine sa vedem ce masina expune colegul nostru la vanzare si pe urma ne dam cu parerea.Deocamdata am umplut 4 pagini pentru o masina pe care nu am vazut-o :D
LE, hai ca am facut eu filtrarea http://cautare.mobile.ro/vehicule/miniS ... g=&lang=ro
Deci, de la 9000 in sus, plus taxe si acte calculati si voi :mrgreen:
2002 MINI COOPER British Racing Green SOLD
mok
Moderator
Mesaje: 1543
Membru din: Vin Sep 12, 2008 1:16 pm

Re: vand mini one

Mesaj de mok »

corect !
(primul nu e din Germania)
Scrie răspuns