Cumpăr Mini Cooper

k00l3r
Membru nou
Mesaje: 3
Membru din: Lun Feb 07, 2011 4:09 pm

Cumpăr Mini Cooper

Mesaj de k00l3r »

Vă salut și bine v-am găsit!

De mai mult timp mă bate gândul la un Mini Cooper, iar acum am un buget de 6-7000 € cu, care vreau să intru în acest club. Așa că am dat peste acest minunat forum, plin de informații utile, multe la care nici nu m-aș fi gândit, cel puțin în stadiul asta. Felicitări pentru asta. :)

Revenind, pe scurt, aștept oferte și/sau sfaturi privind intenția mea.

Mulțumesc frumos!
Avatar utilizator
razvan333
Veteran
Mesaje: 1837
Membru din: Dum Sep 19, 2010 9:05 am
Localitate: Bucuresti

Re: Cumpăr Mini Cooper

Mesaj de razvan333 »

Bravo pentru alegere, nu o sa-ti para rau...bugetul tau e cam la limita sa stii.Deocamdata te incadrezi pentru un MINI din 2001-2002, in care cu siguranta va trebui sa mai investesti si preturile la piese nu sunt tocmai mici nici ele :? .
Studiaza bine oferta(cam mica ce-i drept) si ai grija ce alegi :D
2002 MINI COOPER British Racing Green SOLD
k00l3r
Membru nou
Mesaje: 3
Membru din: Lun Feb 07, 2011 4:09 pm

Re: Cumpăr Mini Cooper

Mesaj de k00l3r »

Am înțeles, mulțumesc de precizări. Pe afară am mai multe șanse? Mă gândesc ca ai/aveți ceva mai multă experiență. :)
lodrpr
Membru nou
Mesaje: 23
Membru din: Vin Apr 09, 2010 10:53 am

Re: Cumpăr Mini Cooper

Mesaj de lodrpr »

Salut,

Momentan Cooper-ul meu este de vanzare, poti vedea cateva detalii in anuntul meu de aici.

Diferenta intre asteptarile mele si bugetul tau nu pare sa fie prea mare, daca tu crezi ca o poti rezolva, putem discuta.
k00l3r
Membru nou
Mesaje: 3
Membru din: Lun Feb 07, 2011 4:09 pm

Re: Cumpăr Mini Cooper

Mesaj de k00l3r »

lodrpr scrie:Salut,

Momentan Cooper-ul meu este de vanzare, poti vedea cateva detalii in anuntul meu de aici.

Diferenta intre asteptarile mele si bugetul tau nu pare sa fie prea mare, daca tu crezi ca o poti rezolva, putem discuta.
Salut,

Cred că este greșit link-ul...
Avatar utilizator
razvan333
Veteran
Mesaje: 1837
Membru din: Dum Sep 19, 2010 9:05 am
Localitate: Bucuresti

Re: Cumpăr Mini Cooper

Mesaj de razvan333 »

2002 MINI COOPER British Racing Green SOLD
lodrpr
Membru nou
Mesaje: 23
Membru din: Vin Apr 09, 2010 10:53 am

Re: Cumpăr Mini Cooper

Mesaj de lodrpr »

k00l3r scrie:
lodrpr scrie:Salut,

Momentan Cooper-ul meu este de vanzare, poti vedea cateva detalii in anuntul meu de aici.

Diferenta intre asteptarile mele si bugetul tau nu pare sa fie prea mare, daca tu crezi ca o poti rezolva, putem discuta.
Salut,

Cred că este greșit link-ul...
intr-adevar, ceva era in neregula cu link-ul respectiv. am corectat AICI ;) .

razvan a avut dreptate, este masina din josul paginii linkuite de el; thx :D ... cred ca ar trebui sa-i fac si un topic de vanzare..
Scrie răspuns