Mini, British open classic

Avatar utilizator
cristi o'RAL
Moderator
Mesaje: 7295
Membru din: Lun Iul 13, 2009 2:02 pm
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Mini, British open classic

Mesaj de cristi o'RAL »

superb
fbi special agent dale b. COOPER

Intalnirea anuala a entuziastilor MINI ---> myMINI Days ---> http://www.facebook.com/myminidays


Imagine
Avatar utilizator
razvan333
Veteran
Mesaje: 1837
Membru din: Dum Sep 19, 2010 9:05 am
Localitate: Bucuresti

Re: Mini, British open classic

Mesaj de razvan333 »

Mda, bine ca citim povestea pe bmwblog, as fi preferat sa o citesc aici...sau ce, din "mexicu" ala de acolo nu se poate accesa myMINI.ro? :roll: .Nu am timp, "am cam uitat sa intru pe aici"(cata pasiune pentru MINI ;) ), ce-o fi asa de greu sa dai 2 click-uri :?:
Ii acord circumstante avand in vedere ca masinuta e BRG :D , atat :x
2002 MINI COOPER British Racing Green SOLD
georgian1976
Membru nou
Mesaje: 1
Membru din: Sâm Aug 07, 2010 1:33 pm

Re: Mini, British open classic

Mesaj de georgian1976 »

Salut!


am si eu un british open classic din 1995 adus din Suedia. Masina functioneaza impecabil si nu a fost lovita niciodata. Are cateva probleme de tinichigeri si la trapa electrica ( aceasta functioneaza dar intra apa in interior la spalataorie). Masina are piele bej si este aceiasi culoare ca al lui Daniel de la Teleorman. Eu plec din tara si din pacate trebuie sa o vand ( nu este inmatriculata dar am toate documentele la zi incllusiv decizia taxei de impunerea scoasa in valoare de 3587 ron). Cine este interesat sa o tuneze/aranjeze o poate cumpara inmatriculata sau neinmatriculata. Detaliile le putem discuta la telefon si cine este interesat poate sa-mi scrie pe adresa [email protected].

tx,
Scrie răspuns