TIMISOARA in MINIatura

Scrie răspuns
Ezzo
Viteza 2
Mesaje: 187
Membru din: Lun Oct 19, 2009 12:41 am
Localitate: Timisoara
Contact:

TIMISOARA in MINIatura

Mesaj de Ezzo »

Saluatre la toti cei care sunt membri MyMini si sunt din Timisora si un Bun Venit! la toti cei care or sa ni se mai alature pe viitor.

Ps- Multumim moderatorilor. THINK LOCAL , ACT GLOBAL
Avatar utilizator
Vali Iovi-Stere
Site Admin
Mesaje: 6383
Membru din: Dum Oct 19, 2008 11:47 pm
Localitate: Bucuresti-Mangalia
Contact:

Re: TIMISOARA in MINIatura

Mesaj de Vali Iovi-Stere »

Ezzo daca mai ai propuneri,sugestii,reclamatii,te ascult cu nerabdare. :D
Imagine
Avatar utilizator
RGB
Membru nou
Mesaje: 5
Membru din: Mie Noi 11, 2009 10:25 pm
Localitate: Timisoara

Re: TIMISOARA in MINIatura

Mesaj de RGB »

Bine v-am gasit.

Acum 2-3 ani am mers prima oara cu un Mini, din Timisoara (de unde sunt) pana la Brasov...si inapoi.
Am ramas profund marcat de acel drum. Nu am condus eu, am fost doar copilot (asa m-am simtit), dar felul in care s-a comportat masina...impresionant! Pana atunci le admiram doar pentru forma si istoria lor. Acuma insa... sunt mare entuziast, conduc unul de aproape un an, si de doua zile am devenit membru al acestei comunitati.

Multumesc pentru urarile de Bun Venit si pentru caretea de vizita de pe parbriz. ;)
Avatar utilizator
Vali Iovi-Stere
Site Admin
Mesaje: 6383
Membru din: Dum Oct 19, 2008 11:47 pm
Localitate: Bucuresti-Mangalia
Contact:

Re: TIMISOARA in MINIatura

Mesaj de Vali Iovi-Stere »

RGB sper ca nu ne lasi prea mult sa asteptam poze si o prezentare detaliata despre masina. :D
Imagine
Ezzo
Viteza 2
Mesaje: 187
Membru din: Lun Oct 19, 2009 12:41 am
Localitate: Timisoara
Contact:

Re: TIMISOARA in MINIatura

Mesaj de Ezzo »

Salut , sunt Stefan.
Intr-o vreme am locuit cu tine in zona si iti stiu masina, chiar imi place. Nici eu nu sunt de mult in comunitatea MyMIN. Am primit o carte de vizita in Pitesti, am intrat , am facut cont, mi-am psus ca este o treaba buna si mi-am dorit sa avem si noi in Timisoara o MINI comunitate. Am cerut sursele cartilor de vizita, le-am printat si uite asa am reusit sa iti las si tie una.
Daca vrei si crezi ca are sens, eu mai am cam 80 de carti de-astea de vizita, pot sa iti mai las si tie cateva sa ai in masina , poate mai lasi in drumurile tale si pe la altii.
Avatar utilizator
Stef_CT
Viteza 6
Mesaje: 917
Membru din: Vin Oct 30, 2009 11:45 pm
Localitate: Constanta
Contact:

Re: TIMISOARA in MINIatura

Mesaj de Stef_CT »

pozeeeeeeeeeee :) vrem pozeeeeeeeee
CT-24-MYN
Avatar utilizator
RGB
Membru nou
Mesaje: 5
Membru din: Mie Noi 11, 2009 10:25 pm
Localitate: Timisoara

Re: TIMISOARA in MINIatura

Mesaj de RGB »

La sectiunea R53: Mini Cooper S (2002-2006) am deschis un topic in care am atasat niste imagini si o scurta descriere a Miniului meu. Prea multe nu am zis despre el, pentru ca suntem intre cunoscatori si imaginile vorbesc de la sine ( mai putin cele de interior care lipsesc cu desavarsire).
Avatar utilizator
Stef_CT
Viteza 6
Mesaje: 917
Membru din: Vin Oct 30, 2009 11:45 pm
Localitate: Constanta
Contact:

Re: TIMISOARA in MINIatura

Mesaj de Stef_CT »

hehe am vazut deja.ma misc repede ;)
CT-24-MYN
Avatar utilizator
RGB
Membru nou
Mesaje: 5
Membru din: Mie Noi 11, 2009 10:25 pm
Localitate: Timisoara

Re: TIMISOARA in MINIatura

Mesaj de RGB »

Stefan, 10x.
M-am bucurat de cartea de vizita si cred ca si alti posesori de Mini ar face la fel.
Tocmai am niste probleme tehnice ( pompa de apa, termostatul... :?: ) si am aflat multe informatii utilei de aici.
Daca pot si eu sa ajut la raspandirea vestii o fac cu placere, mai ales pentru o miscare constructiva ca aceasta ;) .
Nu stiu cum sa facem. De la aparitia telefonului mobil imi este foarte greu sa fac un plan care sa ramana valabil mai mult de 2 ore...Poate ne intalnim la o bere, pe undeva...daca tot suntem pe dreapta amandoi :)
Ezzo
Viteza 2
Mesaje: 187
Membru din: Lun Oct 19, 2009 12:41 am
Localitate: Timisoara
Contact:

Re: TIMISOARA in MINIatura

Mesaj de Ezzo »

Nu pot sa cred ca greu apar Timisorenii pe forum. Am in permanenta la mine carti de vizita cu My MINI si pun de fiecare data cand vad unul. Am senzatia ca deja incep sa le iau de la capat si nici un rezultat.
Scrie răspuns