Service Mini in Iasi

adria1only
Membru nou
Mesaje: 1
Membru din: Joi Oct 05, 2017 3:35 pm

Service Mini in Iasi

Mesaj de adria1only »

Salut tuturor. De cateva zile sunt fericitul posesor al unui Mini Cooper S din 2003. L-am luat, adus din Craiova, inmatriculat, facut cateva ture prin oras si la prima vedere totul pare in regula.

Are insa mici "chestii" pe care as vrea sa le rezolv cum ar fi:
- centura de siguranta nu se retrage la pasager
- portiera soferului are un zdranganit ciudat cand o inchid
- la peste 140 la ora suiera geamurile de zici ca esti pe camp cu oile (geamuri trase pana sus)

As vrea sa va intreb daca puteti sa imi recomandati un service bun de Mini in Iasi.

As vrea sa ii fac o verificare de la A la Z si in plus sa rezolv cele sus mentionate.

Am sunat la reprezentanta BMW si mi-au zis ca 500 de lei doar ca sa ii faca o verificare, in plus prima zi disponibila ar fi pe 17...
Alex8416
Membru nou
Mesaje: 16
Membru din: Joi Feb 01, 2018 1:22 pm
Localitate: Iași

Re: Service Mini in Iasi

Mesaj de Alex8416 »

Salut. Pentru faza cu ușile, îți recomand să reglezi portierele, s au lăsat un pic.
Mini One D
Avatar utilizator
Sharpe
Veteran
Mesaje: 2177
Membru din: Sâm Iul 11, 2009 10:17 am
Localitate: Bucuresti

Re: Service Mini in Iasi

Mesaj de Sharpe »

la rep BMW nu ai ce sa cauti,in Iasi exista un mecanic bun pe bmw fff aglomerat care nu are timp ,dar prb pe care le ai tu tin de un bun tinichigiu
.......ghost...
sorinh
Membru nou
Mesaje: 4
Membru din: Vin Sep 28, 2018 9:09 pm

Re: Service Mini in Iasi

Mesaj de sorinh »

Sharpe scrie: Mie Feb 14, 2018 10:08 pm la rep BMW nu ai ce sa cauti,in Iasi exista un mecanic bun pe bmw fff aglomerat care nu are timp ,dar prb pe care le ai tu tin de un bun tinichigiu
Imi poti spune ce mecanic bun stii pe bmw in iasi ? ai vreun nume numar telefon?
Avatar utilizator
Sharpe
Veteran
Mesaje: 2177
Membru din: Sâm Iul 11, 2009 10:17 am
Localitate: Bucuresti

Re: Service Mini in Iasi

Mesaj de Sharpe »

george in zona metalurgiei ,atat stiu ,dar el e mecanic ,tie iti trebuie tinichigiu bun
.......ghost...
Scrie răspuns