CB.Xenon Statii Radio Cb si Kit-uri Xenon

cb.xenon
Membru nou
Mesaje: 8
Membru din: Mie Mai 18, 2011 2:55 pm

CB.Xenon Statii Radio Cb si Kit-uri Xenon

Mesaj de cb.xenon »

Sub deviza cel mai bun pret pentru cea mai buna calitate intram si noi usor pe aceasta piata.
Ne ocupam cu tot ce inseamna Xenon , comunicatii radio CB , instalari sisteme audio si nu numai. Avem in oferta orice tip de xenon de cea mai buna calitate cu garantii reale, iar ca preturi eu zic sa suntem competitivi:

Kit complet H4 - bec 2 faze - 250 Ron+montaj**
Kit complet H3, H7, H11 - bec 1 faza - 200 Ron+montaj**
Componente kit:
Balast digital - 70 Ron
Instalatie(cabluri + comutator faze) H4 - 40 Ron
Set becuri H4 - 100 Ron
Set becuri H3,H7,H11 - 80 Ron
Suport balast -10 Ron
Set anulator eroare -50 Ron
Set anulator eroare digital - 80 Ron
Avem orice temperatura de culoare: de la 3200 la 18.000 pe comanda , 4300k si 6000k pe stoc , la orice ora din zi si din noapte.
Se ofera factura iar garantia este de 6 luni pentru becuri si de un 12luni pentru balasturi (ridicatoare de tensiune).

Pentru mai multe seturi ne putem deplasa in Tulcea, Braila, Slobozia, Calarasi.


Ptr Xenon:
In caz de ceva defect , totul se rezolva pe garantie , prin inlocuirea produsului defect cu unul nou iar produsul defect se distruge in fata dumneavoastra. La noi nimic nu se repara totul se schimba cu ceva nou
Suntem pe vwForum asa ca nu cred ca este necesar sa va expunem beneficiile Xenon-ului...

Statii Radio Cb

Alan 100Plus - bunicul Cb-urilor , cel mai simplu model de la Midland
Pret: 380ron + Antena MiniStar27

Danita 1240 + Antene ML145 magnetica 350ron

In curand unic in Constanta , o sa avem pe stoc Storm Turbo Explorer Base 1-10w, evident la un pret bun!

Montam si Calibram , o sa revenim cu oferta exacta a statiilor si antenelor aflate pe stoc!
Contact
0760324113 Cosmote
0758489518 Orange
0723955045 Vodafone

Ne gasiti si pe facebook la cb.xenon sau pe Y! mess : cb.xenon

http://www.facebook.com/cb.xenon
cb.xenon
Membru nou
Mesaje: 8
Membru din: Mie Mai 18, 2011 2:55 pm

Re: CB.Xenon Statii Radio Cb si Kit-uri Xenon

Mesaj de cb.xenon »

Oferta de mai sus ramane valabila , acum avem pe stoc si ``becoleduri`` becuri cu 27 de leduri superflux ce se monteaza fara nici un fel de modificare in lampiile spate in locul oricarui bec clasic : frana / semnalizare / ceata / marcharier

Nou Odorizante California Scents
20Ron1Bucata
50Ron 3Bucati
Ptr mai multe bucati pretul este negociabil
cb.xenon
Membru nou
Mesaje: 8
Membru din: Mie Mai 18, 2011 2:55 pm

Re: CB.Xenon Statii Radio Cb si Kit-uri Xenon

Mesaj de cb.xenon »

UP!!! UP!!! UP!!!
Avatar utilizator
cristi o'RAL
Moderator
Mesaje: 7295
Membru din: Lun Iul 13, 2009 2:02 pm
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: CB.Xenon Statii Radio Cb si Kit-uri Xenon

Mesaj de cristi o'RAL »

becuri H3 cu led aveti?
fbi special agent dale b. COOPER

Intalnirea anuala a entuziastilor MINI ---> myMINI Days ---> http://www.facebook.com/myminidays


Imagine
Avatar utilizator
adrian
Veteran
Mesaje: 3704
Membru din: Joi Apr 15, 2010 2:50 pm
Localitate: Calarasi,Targu mures

Re: CB.Xenon Statii Radio Cb si Kit-uri Xenon

Mesaj de adrian »

Ultima fita nu sunt becoled-urile ci ledobecurile,sa-ti schimbi led-urile cu beculete si sa pui lampi cu acetilena in faruri,asta da fita,deja Vitanul este plin de led-uri,am vazut led-uri si pe dricuri,la biserica,la sinagoga si geamia din Silistra si se pare ca si guru Bivolaru umbla cu led-uri.
Real motors need forced induction

Nobody's perfect but if you drive a MINI Cooper F54 with B47 engine ,you're pretty damn close
Petrol is for cleaning tools, with Diesel we make Power
Avatar utilizator
cristi o'RAL
Moderator
Mesaje: 7295
Membru din: Lun Iul 13, 2009 2:02 pm
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: CB.Xenon Statii Radio Cb si Kit-uri Xenon

Mesaj de cristi o'RAL »

n-am inteles tot demersul tau legat de fita si acetilena... whatever :)

deci, aveti becuri H3 cu led? am 4 proiectoare H3x55w care consuma bateria instant, pentru asta vreau sa incerc becuri cu led care teoretic consuma mai putin
probabil ca in vitan o sa ajung daca asta e singura solutie
fbi special agent dale b. COOPER

Intalnirea anuala a entuziastilor MINI ---> myMINI Days ---> http://www.facebook.com/myminidays


Imagine
Avatar utilizator
adrian
Veteran
Mesaje: 3704
Membru din: Joi Apr 15, 2010 2:50 pm
Localitate: Calarasi,Targu mures

Re: CB.Xenon Statii Radio Cb si Kit-uri Xenon

Mesaj de adrian »

Cristi ,scuze cu ledobecurile ,a fost o gluma.
Real motors need forced induction

Nobody's perfect but if you drive a MINI Cooper F54 with B47 engine ,you're pretty damn close
Petrol is for cleaning tools, with Diesel we make Power
cb.xenon
Membru nou
Mesaje: 8
Membru din: Mie Mai 18, 2011 2:55 pm

Re: CB.Xenon Statii Radio Cb si Kit-uri Xenon

Mesaj de cb.xenon »

Mii de scuze ca nu ti-am raspuns. nu nu avem becuri cu leduri/becoleduri H3. nu ca nu exista , dar nu avem pe stoc de obicei. Ceea ce se gaseste pe net nu poate egala nici cel mai chior halogen , ce exista la marii producatori auto este cu totul altceva , dar produse aftermarket la categoria becoleduri H3,H1,H7,H11,H4 etc etc nu dau randament. Da lumineaza acolo si te ajuta la aspectul masinii dar acele proiectoare nu vor avea rol de proiectoare , vor avea acelasi rol ca si lampile de pozitie.
In schimb ai putea sa pui Xenon un balast Xenon are consumul aproape de 2ori mai mic , dar in cazul tau exista 2 mari probleme referitoare la montaj , unde pui 4balasturi si cum faci cu firele din proiector pana la balast , cu ceva bricolaj se rezolva aceasta problema dar necesita prezenta masinii in garajul nostru din Constanta.

Daca esti dispus sa renunti la functia lor de proiectoare si sa le ti doar ptr aspect , iti pot cauta la unul dintre importatorii nostri becoleduri H3. Daca esti interesat in continuare , astept un raspuns.
cb.xenon
Membru nou
Mesaje: 8
Membru din: Mie Mai 18, 2011 2:55 pm

Re: CB.Xenon Statii Radio Cb si Kit-uri Xenon

Mesaj de cb.xenon »

UP UP UP
Avatar utilizator
adrian
Veteran
Mesaje: 3704
Membru din: Joi Apr 15, 2010 2:50 pm
Localitate: Calarasi,Targu mures

Re: CB.Xenon Statii Radio Cb si Kit-uri Xenon

Mesaj de adrian »

Lamureste-ma te rog, nu stiu prea multe despre xenon lights.
Am vazut ca farurile dotate cu xenon original de fabrica au de obicei un dispersor special si nu deranjeaza noaptea la intalnire.Daca montezi becurile pe care le comercializezi tu in faruri obisnuite nu cumva farurile normale devin chestiile alea superorbitoare noaptea pe care nu iti doresti sa le mai intalnesti dupa 2,3 ore de condus noaptea.M-am intalnit noaptea cu masini relativ modeste dar care erau dotate probabil cu becuri de genul acesta si am injurat zdravan.
Real motors need forced induction

Nobody's perfect but if you drive a MINI Cooper F54 with B47 engine ,you're pretty damn close
Petrol is for cleaning tools, with Diesel we make Power
Scrie răspuns