Re: Intalnire Club MINI 2010

Aici gasiti discutii si anunturi mai vechi
Scrie răspuns
Avatar utilizator
alinabiancapop
Moderator
Mesaje: 1925
Membru din: Lun Oct 26, 2009 12:12 pm
Localitate: Cluj Napoca

Re: Intalnire Club MINI 2010

Mesaj de alinabiancapop »

dadadadada!!!! Sighisoara.....Padurea Bogatii....cunoastem bine traseul
curbe, serpentine......vrrrrrm.....vrrrrrrrmmmm!!! :D
sunt foarte de acord Cristi ;)
Dare to be different!
ex MINI Cooper S R56
now MINI Rover ....S again
tudor
Veteran
Mesaje: 1535
Membru din: Mie Iun 17, 2009 9:14 pm

Re: Intalnire Club MINI 2010

Mesaj de tudor »

As fi si eu pentru centrul tarii :mrgreen: ! Inceputul lui Mai pare o perioada OK :mrgreen:
Avatar utilizator
Vali Iovi-Stere
Site Admin
Mesaje: 6384
Membru din: Dum Oct 19, 2008 11:47 pm
Localitate: Bucuresti-Mangalia
Contact:

Re: Intalnire Club MINI 2010

Mesaj de Vali Iovi-Stere »

Din pacate carti de vizita au fost putine alinabiancapop. :( Noi le-am scos la imprimanta si le punem la stergatoare. :D
Fişiere ataşate
carte vizita mymini.ro.tif
carte vizita mymini.ro2 copy.tif
logo1.png
logo1.png (6.2 KiB) Vizualizat de 5507 ori
Imagine
Avatar utilizator
alinabiancapop
Moderator
Mesaje: 1925
Membru din: Lun Oct 26, 2009 12:12 pm
Localitate: Cluj Napoca

Re: Intalnire Club MINI 2010

Mesaj de alinabiancapop »

Vali Iovi scrie:Din pacate carti de vizita au fost putine alinabiancapop. :( Noi le-am scos la imprimanta si le punem la stergatoare. :D

alina.....ca pana citesc alinabiancapop uit ca eu sunt aceea :D
merci, am sa tiparesc si eu de astea
Dare to be different!
ex MINI Cooper S R56
now MINI Rover ....S again
Avatar utilizator
Vali Iovi-Stere
Site Admin
Mesaje: 6384
Membru din: Dum Oct 19, 2008 11:47 pm
Localitate: Bucuresti-Mangalia
Contact:

Re: Intalnire Club MINI 2010

Mesaj de Vali Iovi-Stere »

OK Alina. :D Spor la treaba.
Imagine
Avatar utilizator
agy
Viteza 3
Mesaje: 297
Membru din: Sâm Oct 10, 2009 2:50 am
Localitate: CT

Re: Intalnire Club MINI 2010

Mesaj de agy »

cel mai bine este centrul tarii ...sa avem distante aproximativ egale...si sa fim corecti...cat despre sarbatori...propun sa nu ne legam de ele...toti cred ca ne facem cate un program ...si o sa ne cotim !
63AGY
Avatar utilizator
bogdan.vartic
Membru nou
Mesaje: 15
Membru din: Vin Oct 16, 2009 10:25 am

Re: Intalnire Club MINI 2010

Mesaj de bogdan.vartic »

Anul acesta am incercat ( si am esuat din diferite motive) sa organizez o intalnire in afara Bucurestiului pentru toti fanii MINI. Ideea de baza era sa petrecem un weekend undeva in Sibiu, Brasov sau alt oras din centrul tarii, unde sa avem diverse probe ( ca la MCH) si diverse alte show-uri ( standup, teatru, proiectii FutureShorts, concursuri de gastronomie si alte nebunii ).
Am discutat cu un hotel din Poiana Brasov si altul din Sibiu pentru o oferta speciala, am primit-o .. insa din lipsa sponsorilor si a ineficientei Dep Marketing de la Bavaria totul s-a naruit.

Imi place initiativa voastra si puteti sa contati pe sprijinul meu.
MINI addict since 2006MINI addict since 2006
Avatar utilizator
alinabiancapop
Moderator
Mesaje: 1925
Membru din: Lun Oct 26, 2009 12:12 pm
Localitate: Cluj Napoca

Re: Intalnire Club MINI 2010

Mesaj de alinabiancapop »

bogdan.vartic scrie:Anul acesta am incercat ( si am esuat din diferite motive) sa organizez o intalnire in afara Bucurestiului pentru toti fanii MINI. Ideea de baza era sa petrecem un weekend undeva in Sibiu, Brasov sau alt oras din centrul tarii, unde sa avem diverse probe ( ca la MCH) si diverse alte show-uri ( standup, teatru, proiectii FutureShorts, concursuri de gastronomie si alte nebunii ).
Am discutat cu un hotel din Poiana Brasov si altul din Sibiu pentru o oferta speciala, am primit-o .. insa din lipsa sponsorilor si a ineficientei Dep Marketing de la bAvaria totul s-a naruit.

Imi place initiativa voastra si puteti sa contati pe sprijinul meu.

Intrebarea mea este dc Automobile Bavaria care reprezinta BMW a alocat buget pt acest eveniment? Sponsori.....sponsori......ok am inteles, ai nevoie de sponsori si in functie de ce cheltuieli vrei sa ai....., dar ei? Ca sa stim la ce ne asteptam, si pana la urma nu ne facem noua reclama ci lor le facem.....ca brand-ul e al lor
si ce inseamna ineficienta dep de mkt.....ce nu au facut?
Dare to be different!
ex MINI Cooper S R56
now MINI Rover ....S again
Avatar utilizator
Vali Iovi-Stere
Site Admin
Mesaje: 6384
Membru din: Dum Oct 19, 2008 11:47 pm
Localitate: Bucuresti-Mangalia
Contact:

Re: Intalnire Club MINI 2010

Mesaj de Vali Iovi-Stere »

Nu au fonduri! :!: Daca aveam X5,X6,M-uri se gaseau fonduri...Ca drept dovada si evenimentul organizat anul acesta. ;) Cine a fost stie.Cel din 2008 a fost mult mai bine "organizat".
"Numeroase probe în tot oraşul, multă distracţie şi câştigarea unei excursii la fabrica MINI de la Oxford (U.K.), au determinat posesorii de MINI să se întreacă în bună dispoziţie. Evenimentul a fost deschis de o petrecere dedicată posesoirlor MINI în Club Fratelli, vineri, 18 iulie. Aceasta a reunit alături de posesorii MINI mai multe vedete pasionate de marca britanică – Dj-ul Nono Semen, Amalia Enache formatia Activ (care a folosit modelele MINI in noul videoclip) si DJ-ul Dennis Ruyer (prezent in Romania pentru a participa la Love Parade 2009). Cu ocazia acestui eveniment a fost prezentat în premieră şi noul MINI Cooper John Works, cel mai sportiv model al gamei.

Concursul propriu-zis avut loc sâmbătă, 19 iulie, în Bucureşti. După înscriere şi prima probă de Driving Skills, desfăşurată la showroom-ul MINI din sediul Automobile Bavaria, participanţii au trecut pe la toate station-urile MINI amplasate în oraş. La fiecare station a avut loc câte un concurs separat: MINI Design, MINI History, MINI Go Feeling, MINI Search, MINI Foto Pit Stop.

Câştigătorul excursiei de două persoane la fabrica MINI nu a fost singurul fericit, ceilalţi participanţi bucurându-se de nenumăratele premii puse în joc pe parcursul unei zile aflate sub semnul MINI."
Sursa: mini.ro

Face-ti comparatie cu ce a fost anul asta... :shock:
Imagine
Avatar utilizator
alinabiancapop
Moderator
Mesaje: 1925
Membru din: Lun Oct 26, 2009 12:12 pm
Localitate: Cluj Napoca

Re: Intalnire Club MINI 2010

Mesaj de alinabiancapop »

stii cum e....dc nu vor.....nu putem sa ii obligam......
Dare to be different!
ex MINI Cooper S R56
now MINI Rover ....S again
Scrie răspuns