Re: Intalnire Club MINI 2010

Aici gasiti discutii si anunturi mai vechi
Scrie răspuns
cri cri
Viteza 2
Mesaje: 127
Membru din: Dum Dec 13, 2009 12:25 pm
Localitate: bucuresti

Re: Intalnire Club MINI 2010

Mesaj de cri cri »

special pentru intalnire :D
Avatar utilizator
alinabiancapop
Moderator
Mesaje: 1925
Membru din: Lun Oct 26, 2009 12:12 pm
Localitate: Cluj Napoca

Re: Intalnire Club MINI 2010

Mesaj de alinabiancapop »

:D asa da, deci esti pregatit
Dare to be different!
ex MINI Cooper S R56
now MINI Rover ....S again
Avatar utilizator
coop
Viteza 2
Mesaje: 103
Membru din: Mie Sep 30, 2009 6:06 pm
Localitate: bucuresti
Contact:

Re: Intalnire Club MINI 2010

Mesaj de coop »

buna ziua, :D

eu am cateva probleme..

prima adica 1. ... sunt 28 pag. de posturi... si am nev de 2 zile sa le vad pe toate... :D asa ca daca aberez scuze :)
2. cabana am vazut o propunere... DAR>... nu cred ca e cazul sa conoastem sau nu locul ci sa ne satisfaca cerintele... ca prima cerinta in mod clar... tre sa aiba o parcare destul de mare pentru toate masinile... mai ales la moieciu de jos unde probabil ca vila este cu deschidere direct la DN.. io nu vreau sa -mi las coop-ul in DN :D
3. drumurile s-au cam busit iarna asta... daca e sa alegem o varianta de traseu tre sa fie cu unul in conditii decente.
4. cei de la bavaria sunt niste smecheri. cred ca daca dam un mail afara si le spunem alora ca lu AB nu le pasa de noi nu o sa fie frumos :D eu m-am specializat oarecum pe reclamatii :))))))))))

cam atat. cred.
S>


GATA> M-am edificat :D
drumu spre Moieciu de sus e rupt. dar asta e :)
Ultima oară modificat Sâm Feb 06, 2010 12:04 pm de către coop, modificat 1 dată în total.
coop
Avatar utilizator
ToyCooper82
Moderator
Mesaje: 1741
Membru din: Mar Dec 15, 2009 4:34 pm
Localitate: Timisoara
Contact:

Re: Intalnire Club MINI 2010

Mesaj de ToyCooper82 »

coop scrie:buna ziua, :D

eu am cateva probleme..

prima adica 1. ... sunt 28 pag. de posturi... si am nev de 2 zile sa le vad pe toate... :D asa ca daca aberez scuze :)
2. cabana am vazut o propunere... DAR>... nu cred ca e cazul sa conoastem sau nu locul ci sa ne satisfaca cerintele... ca prima cerinta in mod clar... tre sa aiba o parcare destul de mare pentru toate masinile... mai ales la moieciu de jos unde probabil ca vila este cu deschidere direct la DN.. io nu vreau sa -mi las coop-ul in DN :D
3. drumurile s-au cam busit iarna asta... daca e sa alegem o varianta de traseu tre sa fie cu unul in conditii decente.
4. cei de la bavaria sunt niste smecheri. cred ca daca dam un mail afara si le spunem alora ca lu AB nu le pasa de noi nu o sa fie frumos :D eu m-am specializat oarecum pe reclamatii :))))))))))

cam atat. cred.
S>
pt punctul 2. raspund am fost acolo vara trecuta erau pe putin vreo 70 de masini parcate!!! deci loc/parcare in fata cabanei ESTE! am mai specificat ca a 2-a optiune sa fim cazati la cabane diferite din bran unde fiecare cabana are curte si loc de parcare! acuma asta as propune ca varianta a 2-a adica planul B din "operatiunea 4 pinguini" gen madagascar :P
MINI Cooper R50,
S exterior
Avatar utilizator
coop
Viteza 2
Mesaje: 103
Membru din: Mie Sep 30, 2009 6:06 pm
Localitate: bucuresti
Contact:

Re: Intalnire Club MINI 2010

Mesaj de coop »

klaude scrie:Daca nu stiati AUTOMOBILE BAVARIA este mai nou un dealar de BMW si nu reprezinta oficial marca BMW si MINI in Romania.Nici macar nu mai sunt importatori directi!
auzi ma Klaude.. ce te bagi? :)))))
coop
Avatar utilizator
coop
Viteza 2
Mesaje: 103
Membru din: Mie Sep 30, 2009 6:06 pm
Localitate: bucuresti
Contact:

Re: Intalnire Club MINI 2010

Mesaj de coop »

ToyCooper82 scrie:
coop scrie:buna ziua, :D

eu am cateva probleme..

prima adica 1. ... sunt 28 pag. de posturi... si am nev de 2 zile sa le vad pe toate... :D asa ca daca aberez scuze :)
2. cabana am vazut o propunere... DAR>... nu cred ca e cazul sa conoastem sau nu locul ci sa ne satisfaca cerintele... ca prima cerinta in mod clar... tre sa aiba o parcare destul de mare pentru toate masinile... mai ales la moieciu de jos unde probabil ca vila este cu deschidere direct la DN.. io nu vreau sa -mi las coop-ul in DN :D
3. drumurile s-au cam busit iarna asta... daca e sa alegem o varianta de traseu tre sa fie cu unul in conditii decente.
4. cei de la bavaria sunt niste smecheri. cred ca daca dam un mail afara si le spunem alora ca lu AB nu le pasa de noi nu o sa fie frumos :D eu m-am specializat oarecum pe reclamatii :))))))))))

cam atat. cred.
S>
pt punctul 2. raspund am fost acolo vara trecuta erau pe putin vreo 70 de masini parcate!!! deci loc/parcare in fata cabanei ESTE! am mai specificat ca a 2-a optiune sa fim cazati la cabane diferite din bran unde fiecare cabana are curte si loc de parcare! acuma asta as propune ca varianta a 2-a adica planul B din "operatiunea 4 pinguini" gen madagascar :P
Am inteles ca o sa ne cazam la vila ALINA... probail acolo unde Alina are procent :D
Klaude. tu ti-ai luat apartament ma? ai senzatia ca nu ai loc intr-o camera de om?
coop
Avatar utilizator
alinabiancapop
Moderator
Mesaje: 1925
Membru din: Lun Oct 26, 2009 12:12 pm
Localitate: Cluj Napoca

Re: Intalnire Club MINI 2010

Mesaj de alinabiancapop »

1. mi-a crapat laptop-ul :(
2. am altul de imprumut :)

3.4.5.....pt parcare am vorbit sa avem doar o zona a noastra
cu BMW urmeaza sa vorbeasca Vali
Vila Craiasa 1 e in acelasi complex cu Vila Alina deci practic suntem tot in acelasi loc dar vile diferite
va rog sa urmati topicul http://www.mymini.ro/viewtopic.php?f=4&t=226 probabil maine voi posta detalii despre avans
Dare to be different!
ex MINI Cooper S R56
now MINI Rover ....S again
Avatar utilizator
ToyCooper82
Moderator
Mesaje: 1741
Membru din: Mar Dec 15, 2009 4:34 pm
Localitate: Timisoara
Contact:

Re: Intalnire Club MINI 2010

Mesaj de ToyCooper82 »

saru' mana!
MINI Cooper R50,
S exterior
Avatar utilizator
Sharpe
Veteran
Mesaje: 2177
Membru din: Sâm Iul 11, 2009 10:17 am
Localitate: Bucuresti

Re: Intalnire Club MINI 2010

Mesaj de Sharpe »

:D
Vila Craiasa 1 are parcare fff mare
abia astept sa ne vedem :oops: :D
.......ghost...
Miniblack
Membru nou
Mesaje: 3
Membru din: Mie Feb 24, 2010 2:05 pm
Localitate: Iasi

INTALNIRE ANUALA

Mesaj de Miniblack »

Salut toti membrii MINI CLUB ROMANIA !!!
Ma bucur ca v-am gasit, sunt bineinteles posesor de MINI si.....VREAU SA MERG SI EU LA INTALNIREA ANUALA !
Sper ca se poate, trebuie sa vorbesc cu Alina cred, nu ?
Ultima oară modificat Joi Feb 25, 2010 11:45 pm de către Miniblack, modificat 1 dată în total.
Scrie răspuns