LISTA INSCRIERILOR LA INTALNIREA NATIONALA 16 APRILIE 2010

Aici gasiti discutii si anunturi mai vechi
Avatar utilizator
Vali Iovi-Stere
Site Admin
Mesaje: 6384
Membru din: Dum Oct 19, 2008 11:47 pm
Localitate: Bucuresti-Mangalia
Contact:

LISTA INSCRIERILOR LA INTALNIREA NATIONALA 16 APRILIE 2010

Mesaj de Vali Iovi-Stere »

Va rog sa-i confirmati Alinei de cand puteti ajunge VINERI 16 , sau SAMBATA 17, pentru a sti cum sa faca cu rezervarile si negocierii pretului de cazare.
De asemenea va rog sa-i dati fiecare numele intreg si cu cate persoane va trece, unii din voi stiu deja...unii, nu, sa o luam ca pe o reconfirmare, si va rog sa-i dati personal.

Toate noutatile vor fi editate in postul Alinei ,deci va rog sa cititi mereu postul Alinei!Merci pentru intelegere.
Imagine
Avatar utilizator
alinabiancapop
Moderator
Mesaje: 1925
Membru din: Lun Oct 26, 2009 12:12 pm
Localitate: Cluj Napoca

Re: LISTA INSCRIERILOR LA INTALNIREA NATIONALA 16 APRILIE 20

Mesaj de alinabiancapop »

Locatia aleasa pana acest moment este Craiasa Muntilor, Moeciu de Sus, Bran http://www.craiasa-muntilor.ro
Oferta de pret pentru cazare e urmatoarea:

In vila Alina sunt 24 de camere si trebuie sa se ia completare in alta vila din locatia daca se depaseste numarul de camere disponibile:
120 lei/ noapte este camera dubla fara mic dejun.(20 de lei mic dejun de persoana)
110 lei/ noapte este camera single fara mic dejun.(20 de lei mic dejun de persoana)
150 lei/ noapte este camera tripla fara mic dejun.(20 de lei mic dejun de persoana)
200 lei/ noapte este apartament fara mic dejun.(20 de lei mic dejun de persoana)

in vila Alina avem: 18 camere duble, 2 camere triple, 3 apartamente, TV cu cablu si minibar, un living, o sala de conferinta de 100 de locuri, o bucatarie comuna, sauna, sala de fitness, parcare proprie, gratar exterior

In vila Craiasa 1: 33 de camere duble şi 3 living-uri modern mobilate. Fiecare cameră eate dotată cu TV cu cablu, minibar, inclusiv grupuri sanitare pentru fiecare cameră şi balcon. Crăiasa 1 vă mai oferă din vara anului 2010: sală de conferin?e, sală joacă pentru copii, terasă, terasă acoperită, un restaurant (aproximativ 80 de locuri) şi internet în sistem wireless.

In Craiasa 1 este 140 de lei camera pe noapte ,fara mic dejun (20 de lei de persoana mic dejun)

Camerele care se iau primele sunt cele din Vila Alina, in ordinea confirmarii. Incerc sa mai negociez si pretul de la Craiasa 1.
Pana acum pesoanele care mi-au confirmat prezenta 100% si cu ziua sosirii sunt:

1.Vali
2.AlinaBiancaPop
3.40RAL
4.Sharpe
5.Tudor
6.Dany
7.Oana
8.Bianca&Razvan
9.Lucian Baltaru
10.myseven
11.Ezzo
12.d4niela
13.coop
14.Miniblack
15.Antonio
16.ToyCooper82
17.Dogarel
18.mok & luk
19.strutu
20.Stef_CT
21.Radu
22.jok
23.Kemy
24.Alejandra Rodrigues si Nuno Alemao
25.Susana Ferreira +Ricardo Vieira
26.Mihai Spier+Florentina Naghen
27.agy
28.arv_cs
29.nona
30.
31.cata187(fm Antonio'a friend)
32.FlopP(fm Toycooper82's friend)
33.Gabriela Pieleanu (BMW)
34.ph34pim
35.Ionut Cj (Oana)
36.Serbanescu Anca
37.cristinikol
38.Cristina Enache (Sinaia)
39.IKR
40.dj16xxs (Tavi Craiova - R56 + cabrio)



Total masini: 34
Total persoane: 67


in continuare astept confirmarile cu data sosirii de la urmatorii:
predalucian
wtf
Mini_Zuzu (2m+7p)
novaaa



incerti ii avem pe urmatorii de pe lista:
catalinnord
savudanielo
g.adamov

Cri cri (care poate nu va ramane si peste noapte)


Va rog sa imi dati confirmari DOAR pe privat, nu postati nimic aici. Daca sunt intrebari va rog tot pe privat sa fie.


Multumesc.
Fişiere ataşate
MINI.JPG
Ultima oară modificat Mie Feb 24, 2010 11:53 am de către alinabiancapop, modificat de 14 ori în total.
Dare to be different!
ex MINI Cooper S R56
now MINI Rover ....S again
Avatar utilizator
alinabiancapop
Moderator
Mesaje: 1925
Membru din: Lun Oct 26, 2009 12:12 pm
Localitate: Cluj Napoca

Re: LISTA INSCRIERILOR LA INTALNIREA NATIONALA 16 APRILIE 2010

Mesaj de alinabiancapop »

In acest moment camere matrimoniale, single, si triple nu mai sunt in Vila Alina

Toti cei ce vor confirma ulterior acestui mesaj vor fi cazati in Craiasa 1 la 140Ron/noapte matrimoniala, unde deja sunt rezervate pt cazare camere pt prietenii portughezi ai lui Razvan si chiar si Razvan.

08.02.2010

Am vorbit azi cu proprietara pensiunii, iar avansul/camera doar de spatamana viitoare va trebui sa il trimitem, pt ca sunt plecati din tara saptamana asta si vrea sa se ocupe personal de rezervari si bani.
Pana atunci eu continui sa pun doritori pe lista, cu cazare in Craiasa 1.

dogarel-O sa mai trebuiasca pus un cont unde depundem banii si o adresa de e-mail unde sa trimitem confirmarea. Si mai trebuie sa te cinstim in prima seara pentru ca-ti bati capul cu organizarea.

Alina-urmeaza si asta dar saptamina viitoare doar. ceea ce am postat mai sus a fost doar sa va tin la curent cu ce se mai intampla, mai ales ca unora le-am spus ca saptamana asta trebuie sa platim avans.....sa stea lumea linistita.
Dare to be different!
ex MINI Cooper S R56
now MINI Rover ....S again
Avatar utilizator
Vali Iovi-Stere
Site Admin
Mesaje: 6384
Membru din: Dum Oct 19, 2008 11:47 pm
Localitate: Bucuresti-Mangalia
Contact:

Re: LISTA INSCRIERILOR LA INTALNIREA NATIONALA 16 APRILIE 2010

Mesaj de Vali Iovi-Stere »

In urma discutiilor cu membrii mai activ pe acest forum,am hotarat ca in continuare tot Alina sa se ocupe de strangerea banilor de avans si plata catre proprietarii de vilele unde urmeaza sa ne cazam pe perioada evenimentului din 16-18 aprilie.Urmeaza sa va explice Alina procedura de strangere a avansului si inclusiv cat dureaza aceasta.In continuare dau cuvantul Alinei.Va multumesc pentru intelegere.
Imagine
Avatar utilizator
alinabiancapop
Moderator
Mesaje: 1925
Membru din: Lun Oct 26, 2009 12:12 pm
Localitate: Cluj Napoca

Re: LISTA INSCRIERILOR LA INTALNIREA NATIONALA 16 APRILIE 20

Mesaj de alinabiancapop »

Dragii babei si ai mosului :lol:

iata detaliile mult asteptate :D

Valoarea avansului e 50% din costul total al cazarii, fara mic dejun.


Vila Alina:
a) cazare in matrimoniala de vineri 16: avans 120RON( Vali, alinabiancapop, cristi o’RAL, Sharpe, darksun, Oana+Ionut Cj, Radu, Lucian Baltaru, Ezzo, dogarel, mok&luk, Stef_Ct, kemy,arv_cs,Miniblack, IKR)
b) cazare in matrimoniala de sambata 17: avans 60RON(coop)
c) cazare in single de vineri 16: avans 110RON( myseven)
d) cazare in tripla de vineri 16: avans 150RON(d4niela+nona+friend, agy)
e) cazare in apartament de vineri 16: 200RON (Antonio+cata187+Tudor, toycooper82+FlopP, jok)


Vila Craiasa 1:
a) cazare in matrimoniala de vineri 16: 140RON ( novaaa, ph34pim, Serbanescu Anca)
cazare in single de vineri 16: 120RON cristinikol
b) cazare in matrimoniala de sambata 17: 70RON (Razvan, Alejandra Rodrigues& Nuno Alemao, Susana Ferreira &Ricardo Vieira, Mihai Spier & Florentina Naghen, Gabriela Pieleanu )


In termen de maxim doua saptamani va rog sa va faceti timp pentru efectuarea platii avansului, asa cum a mai zis si Cristi acest lucru este important pentru cooptarea sponsorilor.

RO39BUCU048340022511RO95
Deschis la Alpha Bank pe numele Pop Alina Bianca.


De asemnea dupa efectuarea depunerii va rog sa imi trimiteti OP-ul scanat pe adresa de mail [email protected], iar eu va voi da confirmare de primire a mailului, sau pe mess daca ma vedeti online.

Dupa cele doua saptamani eu voi scoate un extras de cont pe care vi-l pot pune la dispozitie la fel si OP-ul cu plata catre pensiune.

In seara aceasta va dau si pe privat mesaj cu cat aveti de trimis fiecare(dupa ce se termina filmul de pe HBO :D ), iar daca aveti intrebari le astept tot pe privat.

Tks :D
Ultima oară modificat Dum Feb 21, 2010 8:04 pm de către alinabiancapop, modificat de 10 ori în total.
Dare to be different!
ex MINI Cooper S R56
now MINI Rover ....S again
Avatar utilizator
alinabiancapop
Moderator
Mesaje: 1925
Membru din: Lun Oct 26, 2009 12:12 pm
Localitate: Cluj Napoca

Re: LISTA INSCRIERILOR LA INTALNIREA NATIONALA 16 APRILIE 2010

Mesaj de alinabiancapop »

de la cine am primit deja confirmare de plata:

tudor+antonio+cata187
arv_cs
mok&luk
sharpe
toycooper82+FlopP
darksun
agy
myseven
vali iovi
jok
cristi o'RAL
Radu
Stef_CT
Kemy
Razvan
Alejandra Rodrigues si Nuno Alemao
Susana Ferreira +Ricardo Vieira
Mihai Spier+Florentina Naghen
Gabriela Pieleanu
Lucian Baltaru
d4niela +nona +friend
coop
Oana+Andrei
dogarel
Miniblack
ezzo
serbanescu anca
cristiniko
ph34pim
Ultima oară modificat Mie Feb 24, 2010 2:10 pm de către alinabiancapop, modificat de 7 ori în total.
Dare to be different!
ex MINI Cooper S R56
now MINI Rover ....S again
Avatar utilizator
alinabiancapop
Moderator
Mesaje: 1925
Membru din: Lun Oct 26, 2009 12:12 pm
Localitate: Cluj Napoca

Re: LISTA INSCRIERILOR LA INTALNIREA NATIONALA 16 APRILIE 2010

Mesaj de alinabiancapop »

alinabiancapop scrie:Locatia aleasa pana acest moment este Craiasa Muntilor, Moeciu de Sus, Bran http://www.craiasa-muntilor.ro
Oferta de pret pentru cazare e urmatoarea:

In vila Alina sunt 24 de camere si trebuie sa se ia completare in alta vila din locatia daca se depaseste numarul de camere disponibile:
120 lei/ noapte este camera dubla fara mic dejun.(20 de lei mic dejun de persoana)
110 lei/ noapte este camera single fara mic dejun.(20 de lei mic dejun de persoana)
150 lei/ noapte este camera tripla fara mic dejun.(20 de lei mic dejun de persoana)
200 lei/ noapte este apartament fara mic dejun.(20 de lei mic dejun de persoana)

in vila Alina avem: 18 camere duble, 2 camere triple, 3 apartamente, TV cu cablu si minibar, un living, o sala de conferinta de 100 de locuri, o bucatarie comuna, sauna, sala de fitness, parcare proprie, gratar exterior

In vila Craiasa 1: 33 de camere duble şi 3 living-uri modern mobilate. Fiecare cameră eate dotată cu TV cu cablu, minibar, inclusiv grupuri sanitare pentru fiecare cameră şi balcon. Crăiasa 1 vă mai oferă din vara anului 2010: sală de conferin?e, sală joacă pentru copii, terasă, terasă acoperită, un restaurant (aproximativ 80 de locuri) şi internet în sistem wireless.

In Craiasa 1 este 140 de lei camera pe noapte ,fara mic dejun (20 de lei de persoana mic dejun)

Camerele care se iau primele sunt cele din Vila Alina, in ordinea confirmarii. Incerc sa mai negociez si pretul de la Craiasa 1.
Pana acum pesoanele care mi-au confirmat prezenta 100% si cu ziua sosirii sunt:

1.Vali
2.AlinaBiancaPop
3.40RAL
4.Sharpe
5.Tudor
6.Dany
7.Oana
8.Bianca&Razvan
9.Lucian Baltaru
10.myseven
11.Ezzo
12.d4niela
13.coop
14.Stef
15.Antonio
16.ToyCooper82
17.Dogarel
18.mok & luk
19.Robert
20.Stef_CT
21.Radu
22.Klaude
23.Kemy
24.Alejandra Rodrigues si Nuno Alemao
25.Susana Ferreira +Ricardo Vieira
26.Mihai Spier+Florentina Naghen
27.agy
28.arv_cs
29.nona
30.novaaa
31.jok
32.cata187(fm Antonio'a friend)
33.FlopP(fm Toycooper82's friend)
34.RGB


Total masini: 31
Total persoane: 62


in continuare astept confirmarile cu data sosirii de la urmatorii:
predalucian
wtf



incerti ii avem pe urmatorii de pe lista:
catalinnord
savudanielo
g.adamov

Cri cri (care poate nu va ramane si peste noapte)


Va rog sa imi dati confirmari DOAR pe privat, nu postati nimic aici. Daca sunt intrebari va rog tot pe privat sa fie.


Multumesc.
Dare to be different!
ex MINI Cooper S R56
now MINI Rover ....S again
Avatar utilizator
alinabiancapop
Moderator
Mesaje: 1925
Membru din: Lun Oct 26, 2009 12:12 pm
Localitate: Cluj Napoca

Re: LISTA INSCRIERILOR LA INTALNIREA NATIONALA 16 APRILIE 2010

Mesaj de alinabiancapop »

doar un reminder: va rog nu uitati de plata avansului :D (dc sunt persoane care deja au trimis dar au uitat sa confirme va rog sa imi dati mesaj)
Dare to be different!
ex MINI Cooper S R56
now MINI Rover ....S again
Avatar utilizator
alinabiancapop
Moderator
Mesaje: 1925
Membru din: Lun Oct 26, 2009 12:12 pm
Localitate: Cluj Napoca

Re: LISTA INSCRIERILOR LA INTALNIREA NATIONALA 16 APRILIE 2010

Mesaj de alinabiancapop »

va rog sa nu uitati sa imi confirmati plata si pe forum/mail.

multumesc!
Dare to be different!
ex MINI Cooper S R56
now MINI Rover ....S again
Avatar utilizator
alinabiancapop
Moderator
Mesaje: 1925
Membru din: Lun Oct 26, 2009 12:12 pm
Localitate: Cluj Napoca

Re: LISTA INSCRIERILOR LA INTALNIREA NATIONALA 16 APRILIE 2010

Mesaj de alinabiancapop »

azi am virat avansul pentru cele 30 de camere, pentru cei de mai jos:

tudor+antonio+cata187
arv_cs
mok&luk
sharpe
toycooper82+FlopP
darksun
agy
myseven
vali iovi
jok
cristi o'RAL
Radu
Stef_CT
Kemy
Razvan
Alejandra Rodrigues si Nuno Alemao
Susana Ferreira +Ricardo Vieira
Mihai Spier+Florentina Naghen
Gabriela Pieleanu
Lucian Baltaru
d4niela +nona +friend
coop
Oana+Andrei
dogarel
Miniblack
ezzo
serbanescu anca
cristiniko
ph34pim
Alina

suma totala a avansului adunat este de 3570RON + 7RON comisionul de transfer (dati de baut de 7RON :lol: )

aveti afisata o poza a depunerii
Fişiere ataşate
Depunere avans.JPG
Dare to be different!
ex MINI Cooper S R56
now MINI Rover ....S again
Încuiat