4TuningDAYS 2010

Aici gasiti discutii si anunturi mai vechi
anamaria.lazar
Membru nou
Mesaje: 2
Membru din: Lun Mar 08, 2010 12:56 pm

4TuningDAYS 2010

Mesaj de anamaria.lazar »

4TuningDAYS 2010


Cel mai mare salon anual de tuning, racing, car-audio si multimedia isi deschide portile pentru a 5-a oara, iar surprizele se tin lant. Premiere nationale si internationale, plus absolut toate noutatile din domeniul auto sunt in continuare nelipsite la 4TuningDays!

Editia din acest an, organizata sub egida A.R.T.A, se va desfasura in perioada 13-14 martie, in Cupola centrala din cadrul complexului expozitional Romexpo.


Peste 100 de firme de profil vor fi prezente la eveniment, iar mai mult de 150 de masini tunate se vor intrece in maiestrie cat priveste modificarile tehnice, styling interior, exterior si car-audio la intalnirea cu cei peste 50.000 de vizitatori asteptati sa treaca pragul expozitiei.

4TuningDAYS va reuni, de asemenea, cluburile pasionatilor de tuning din intreaga tara, elita artistilor de airbrush din Romania si hostesse lipsite de inhibitii, plus debutul primelor etape din Campionatul de Drift, Tuning si Car-Audio. Peste 30 de piloti isi vor disputa titlul de campioni ai primei etape de drift, restul cupelor urmand a fi impartite intre cei mai talentati tuneri de styling, performante si car-audio. Nu rata deschiderea sezonului 2010, alte 1000 de motive te asteapta la fata locului!


Program:

Sambata 13 Martie – intre orele 10 – 20
Duminica 14 Martie – intre orele 10 – 20

Pret bilet:

20 LEI/ persoana, o singura intrare
Copii sub 12 ani au intrarea libera insotiti de parinti

Imagine
Avatar utilizator
ToyCooper82
Moderator
Mesaje: 1741
Membru din: Mar Dec 15, 2009 4:34 pm
Localitate: Timisoara
Contact:

Re: 4TuningDAYS 2010

Mesaj de ToyCooper82 »

data viitoare dupa ce ne inscriem cu un Club (vb lui Cristi atunci) poate mergem sa ne expunem si MINI-aturile :P

dar multmuiri de informatie! ;) thx
MINI Cooper R50,
S exterior
wtf
Viteza 2
Mesaje: 189
Membru din: Lun Dec 14, 2009 12:17 pm
Localitate: Bcucuresti
Contact:

Re: 4TuningDAYS 2010

Mesaj de wtf »

nu stiu daca e corect unde postez, n-am reusit sa dau de niciun topic de genul ... azi in zona romexpo .. am vazut mini-ul cu KEM la numar ... si inca un mini cooper s negru .. cu care m-am si salutat .. am uitat numarul :)) maine voi fi si eu pe acolo.
Audi A1 2011 : Work in progress

Mini Cooper S Cabrio - 170 CP : Eibach Springs Custom Exhaust System | SOLD!
Avatar utilizator
Kemy
Viteza 6
Mesaje: 616
Membru din: Mie Noi 18, 2009 9:20 pm
Localitate: Bucuresti

Re: 4TuningDAYS 2010

Mesaj de Kemy »

dap :D si apropo de cluburi la anu sigur ne bagam si noi numai cu MINI-uri :mrgreen: :mrgreen:
Audi A6 C7 quattro 2012
MINI Cooper S R53 2003----Sold
BMW 320D e46 2004----Sold
Scrie răspuns