Asta nu e Mini!

tudor
Veteran
Mesaje: 1535
Membru din: Mie Iun 17, 2009 9:14 pm

Re: Asta nu e Mini!

Mesaj de tudor »

Imi place mult bordul, dar tapiteria aceea cu butoane mi se pare anapoda. Oricum, un concept interesant pt ca din cate am aflat e 'reinvierea' travell-urui si e plin cu gimmiks un jurul temei "CEAI" :lol: http://www.autobild.de/artikel/mini-con ... now=47#mmg
mok
Moderator
Mesaje: 1543
Membru din: Vin Sep 12, 2008 1:16 pm

Re: Asta nu e Mini!

Mesaj de mok »

tudor
Veteran
Mesaje: 1535
Membru din: Mie Iun 17, 2009 9:14 pm

Re: Asta nu e Mini!

Mesaj de tudor »

Revine moke :mrgreen: DAR de ce inca o versiune de suv-ulet :?: :?: Chiar e necesar, ca de dragul profitului, sa se nasca o intreaga familie din original? Poate va ajunge si MINI intr-o (nu foarte) buna zi ca si Porsche ... :(
Avatar utilizator
cristi o'RAL
Moderator
Mesaje: 7295
Membru din: Lun Iul 13, 2009 2:02 pm
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Asta nu e Mini!

Mesaj de cristi o'RAL »

Marca trebuie sa iasa si ea cu ceva de expus la saloanele auto... e o cerinta a pietei.

Din punctul meu de vedere n-are nici o treaba cu MINI, la fel de bine poti sa spui ca e un concept dezvoltat din Grand Vitara...
fbi special agent dale b. COOPER

Intalnirea anuala a entuziastilor MINI ---> myMINI Days ---> http://www.facebook.com/myminidays


Imagine
Avatar utilizator
Grosos Antonio
Viteza 6
Mesaje: 515
Membru din: Vin Ian 22, 2010 2:40 am
Localitate: München - Germany

Re: Asta nu e Mini!

Mesaj de Grosos Antonio »

stef scrie:Daca designul Clubmanului este doar discutabil, sa faci un Mini SUV e deja o abominatie...
Nu stiu daca ati aflat ori ba, Dar curand va aparea pe piata noul MINI CROSSMAN care din cate se asteapta BMW va creste vanzarile. asa cum Clubman a crescut cu o parte. Viitorul model va avea 5 usi ceea ce se cauta, MINI din pacate va deveni MAXI curand.
MINI JCW Convertible - 2012 - SOLD
Range Rover Sport - 2012 - FOR SALE
Triumph Herald 13/60 Convertible 1969 - NEVER TO BE SOLD!
MINIish
Avatar utilizator
Vali Iovi-Stere
Site Admin
Mesaje: 6383
Membru din: Dum Oct 19, 2008 11:47 pm
Localitate: Bucuresti-Mangalia
Contact:

Re: Asta nu e Mini!

Mesaj de Vali Iovi-Stere »

Eu zic ca am aflat cu totii. ;) Chiar s-a discutat aici pe forum pe tema asta.Ca sa nu mai zic ca unii dintre noi isi doresc sa-l cumpere. :D
Imagine
Scrie răspuns