Informatii MINI Bucuresti

Avatar utilizator
MyFirst
Viteza 1
Mesaje: 93
Membru din: Lun Mar 05, 2012 11:02 pm
Localitate: Cluj-Napoca

Informatii MINI Bucuresti

Mesaj de MyFirst »

Salutare!
Am lipsit o vreme de pe forum, chiar daca ma uit saptamanal sa vad ce ati mai facut, nu mai am Mini de ceva vreme buna :(. Am decis intr-un final sa ma intorc la "prima dragoste" si sa imi iau alt MINI, am gasit unul pe net si vroiam sa va intreb daca stiti ceva despre masina. Bugetul nu imi permite prea mult loc de jonglat, de aceea vreau sa stiu cat mai multe despre masina inainte de a face pasul cel mare (a doua oara). Sper sa ma puteti ajuta cu informatii. Astept mesajele voastre.
Multumesc pentru ajutor!

http://olx.ro/oferta/mini-cooper-s-supe ... 2U2QN.html

Nr. de inmatriculare B 186 FLX.
I don't drive too fast, I fly too low!
Avatar utilizator
adrian
Veteran
Mesaje: 3704
Membru din: Joi Apr 15, 2010 2:50 pm
Localitate: Calarasi,Targu mures

Re: Informatii MINI Bucuresti

Mesaj de adrian »

Nu stiu masina,anuntul are o eroare,puterea nu poate fi 210HP la ce modificari are masina,maxim de maxim 193HP,diferenta pana la 210 este eroare de dyno sau "setare" intentionata ca sa arate cat vrea tunerul.
Real motors need forced induction

Nobody's perfect but if you drive a MINI Cooper F54 with B47 engine ,you're pretty damn close
Petrol is for cleaning tools, with Diesel we make Power
Avatar utilizator
cristi o'RAL
Moderator
Mesaje: 7295
Membru din: Lun Iul 13, 2009 2:02 pm
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Informatii MINI Bucuresti

Mesaj de cristi o'RAL »

la cum arata, si cu nr FLX, banuiesc ca e masina lui dan paraschivoiu de pe forum.
apropo dane... o vinzi??

viewtopic.php?f=11&t=1905
fbi special agent dale b. COOPER

Intalnirea anuala a entuziastilor MINI ---> myMINI Days ---> http://www.facebook.com/myminidays


Imagine
Avatar utilizator
adrian
Veteran
Mesaje: 3704
Membru din: Joi Apr 15, 2010 2:50 pm
Localitate: Calarasi,Targu mures

Re: Informatii MINI Bucuresti

Mesaj de adrian »

cristi o'RAL scrie:la cum arata, si cu nr FLX, banuiesc ca e masina lui dan paraschivoiu de pe forum.
apropo dane... o vinzi??

viewtopic.php?f=11&t=1905
Ce ochi ai,m-ai ucis,am verificat nr. telefon,asa este,masina lui Dan Paraschivoiu.
Real motors need forced induction

Nobody's perfect but if you drive a MINI Cooper F54 with B47 engine ,you're pretty damn close
Petrol is for cleaning tools, with Diesel we make Power
Scrie răspuns