Upgrade pt. faruri

minimario
Membru nou
Mesaje: 5
Membru din: Mar Apr 21, 2015 8:28 pm

Upgrade pt. faruri

Mesaj de minimario »

Salutare dragi ministrii,

De cateva zile ma gandesc cum ar fi sa imi privesc masina cu alti ochi. E vorba despre perechea asta de faruri:

http://www.aliexpress.com/item/For-BMW- ... eb201560_8

Ar trebui sa ofere look-ul generatiei a 3-a de MINI.

Am vrut sa impartasesc cu voi aceasta "noutate"... plus ca eram curios ce parere aveti... merita... ori ba?
Fişiere ataşate
产品黄色背景-S85(2).jpg
Avatar utilizator
adrian
Veteran
Mesaje: 3704
Membru din: Joi Apr 15, 2010 2:50 pm
Localitate: Calarasi,Targu mures

Re: Upgrade pt. faruri

Mesaj de adrian »

Ca simplu portar la minister,cred ca arata mult mai bine.Doar 2 intrebari:
1.Ce faci daca se sparge unul?pt. ca nu se poate comanda doar unul,se livreaza numai pereche,stiu pentru ca am avut problema asta la un Opel,si costul unei perechi ajunge cat unul original.
2.Esti sigur ca eficienta farului este cea dorita?zic asta pentru ca exista sansa sa nu-ti asigure lumina necesara pe timp de noapte.
Ar fi bune ceva review-uri de la altii care au montat asa ceva,sa fii sigur ca nu arunci banii si sa nu fii multumit.
Real motors need forced induction

Nobody's perfect but if you drive a MINI Cooper F54 with B47 engine ,you're pretty damn close
Petrol is for cleaning tools, with Diesel we make Power
Avatar utilizator
magicbright
Viteza 3
Mesaje: 214
Membru din: Mie Feb 25, 2015 2:17 pm
Localitate: bucuresti

Re: Upgrade pt. faruri

Mesaj de magicbright »

Am mai comandat si eu diverse ,,mizerii" de pe aliexpress, unele mai scumpe, altele mai ieftine(auto si non-auto).si pot sa ti spun ca sunt de o calitate de tot rahatu.pot sa ti mai relatez si pățania unui prieten care si a luat o navigatie de 400 $ si i s a stricat intr o luna..de aratat arata super n am ce zice..dar sa nu te astepti la mare lucru d.p.d.v calitativ.si nici pretu nu e unu de neglijat.
YOU DON'T NEED A BIG ONE TO BE HAPPY!
Scrie răspuns