CD Soft Navigare

dap911
Membru nou
Mesaje: 5
Membru din: Vin Iun 23, 2017 5:53 pm

CD Soft Navigare

Mesaj de dap911 »

Salut,

Am un Mini Cooper 2002 1.6 - Caut si eu soft pentru navigatie. Ma poate ajuta cineva cu optiuni/idei? :D

Multumesc!
Avatar utilizator
adrian
Veteran
Mesaje: 3704
Membru din: Joi Apr 15, 2010 2:50 pm
Localitate: Calarasi,Targu mures

Re: CD Soft Navigare

Mesaj de adrian »

Am CD original cu hartile din 2013 pentru navigatia de pe masina ta.Daca vrei il uplodez sau iti fac un CD si il trimit prin curier.
Real motors need forced induction

Nobody's perfect but if you drive a MINI Cooper F54 with B47 engine ,you're pretty damn close
Petrol is for cleaning tools, with Diesel we make Power
dap911
Membru nou
Mesaje: 5
Membru din: Vin Iun 23, 2017 5:53 pm

Re: CD Soft Navigare

Mesaj de dap911 »

Sigur ca da! 0763412729 :D
AndreiIasi
Membru nou
Mesaje: 28
Membru din: Lun Dec 25, 2017 11:59 am

Re: CD Soft Navigare

Mesaj de AndreiIasi »

Salutare! Am si eu un mini cooper din 2004. Acel CD cu hartile din 2013 se potrivesc si la mine? :D
AndreiIasi
Membru nou
Mesaje: 28
Membru din: Lun Dec 25, 2017 11:59 am

Re: CD Soft Navigare

Mesaj de AndreiIasi »

*se potriveste
Avatar utilizator
adrian
Veteran
Mesaje: 3704
Membru din: Joi Apr 15, 2010 2:50 pm
Localitate: Calarasi,Targu mures

Re: CD Soft Navigare

Mesaj de adrian »

Da , se potriveste, ia legatura cu colegul cu acest nr. De telefon caruia i-am imprumutat CD original navi 2013 si care din diverse motive nu a mai fost inapoiat.El o sa-l trimita tie iar tu ca un bun samaritean o sa mi-l trimiti mie ca proprietar de drept, drept rasplata pentru el dupa ce-l copiezi.
0761798532
Real motors need forced induction

Nobody's perfect but if you drive a MINI Cooper F54 with B47 engine ,you're pretty damn close
Petrol is for cleaning tools, with Diesel we make Power
AndreiIasi
Membru nou
Mesaje: 28
Membru din: Lun Dec 25, 2017 11:59 am

Re: CD Soft Navigare

Mesaj de AndreiIasi »

Multumesc frumos! Il voi contacta
AndreiIasi
Membru nou
Mesaje: 28
Membru din: Lun Dec 25, 2017 11:59 am

Re: CD Soft Navigare

Mesaj de AndreiIasi »

adrian scrie:Da , se potriveste, ia legatura cu colegul cu acest nr. De telefon caruia i-am imprumutat CD original navi 2013 si care din diverse motive nu a mai fost inapoiat.El o sa-l trimita tie iar tu ca un bun samaritean o sa mi-l trimiti mie ca proprietar de drept, drept rasplata pentru el dupa ce-l copiezi.
0761798532
Am sunat la acel numar de telefon (de cateva ori) fara succesc. Intr un final am fost sunat eu de pe un alt numar de telefon ( unul din cele "foarte multe numere de telefon" -am citat-). Nu am reusit sa ma inteleg cu el...nu a cooperat nici un moment si a avut o atitudine ofensiva atunci cand l-am intrebat daca este in posesia cd-ului. A sugerat sa il suni tu sa clarificati...pentru ca el nu stie despre ce este vorba, plus...mi a inchis telefonul in nas. Noi moldovenii vorbim "mai ca la tara" insa avem bun simt...si sesizam cand interlocutorului ii lipseste acest lucru. Acum sincer sa fiu...chiar m-as bucura sa reusesti sa iti recoperi cd ul pentru simplu fapt ca te-ai oferit sa ma ajuti.
Avatar utilizator
adrian
Veteran
Mesaje: 3704
Membru din: Joi Apr 15, 2010 2:50 pm
Localitate: Calarasi,Targu mures

Re: CD Soft Navigare

Mesaj de adrian »

Incerc maine.Probabil o nepotrivire moldoveano-ardeleneasca, nu pune la suflet, tipul parea ok.
Real motors need forced induction

Nobody's perfect but if you drive a MINI Cooper F54 with B47 engine ,you're pretty damn close
Petrol is for cleaning tools, with Diesel we make Power
AndreiIasi
Membru nou
Mesaje: 28
Membru din: Lun Dec 25, 2017 11:59 am

Re: CD Soft Navigare

Mesaj de AndreiIasi »

adrian scrie:Incerc maine.Probabil o nepotrivire moldoveano-ardeleneasca, nu pune la suflet, tipul parea ok.
Am incredere in judecata ta ;)
Scrie răspuns