MMD18

Scrie răspuns
Avatar utilizator
dedant68
Viteza 6
Mesaje: 643
Membru din: Mar Noi 28, 2017 8:09 pm
Localitate: Craiova, Voinesti(DB), Targoviste, Plymouth(United Kingdom)
Contact:

Re: MMD18

Mesaj de dedant68 »

In atentia organizatorului :)
Este posibil sa intru in posesia unor vouchere/tichete de vacanta. Sa clarifici si situatia asta la hotel pentru ca sunt cazuri unde anumite hoteluri/pensiuni comenteza situatia :!: , chiar daca sunt in lista avizata a furnizorului. Ex: SODEXO sau Cheque Vacances. De asemenea, poate mai sunt si alti participanti care chiar au aceste 'minunate' tichete :mrgreen:

Multumesc!
Imagine Imagine Imagine
Avatar utilizator
cristi o'RAL
Moderator
Mesaje: 7295
Membru din: Lun Iul 13, 2009 2:02 pm
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: MMD18

Mesaj de cristi o'RAL »

poti sa suni direct la hotel sa intrebi acest aspect, spui ca esti cu grupul din 6-8 iulie.
nu ma ocup de astfel de detalii.
mersi!
fbi special agent dale b. COOPER

Intalnirea anuala a entuziastilor MINI ---> myMINI Days ---> http://www.facebook.com/myminidays


Imagine
Avatar utilizator
dedant68
Viteza 6
Mesaje: 643
Membru din: Mar Noi 28, 2017 8:09 pm
Localitate: Craiova, Voinesti(DB), Targoviste, Plymouth(United Kingdom)
Contact:

Re: MMD18

Mesaj de dedant68 »

Am sunat si explicat cu detalii problema :geek: .....iar doamna spune ,,de ce nu vorbiti dumneavoastra cu organizatorul, astfel incat dansul sa vina cu problema la noi ..ups :!:" Explicat din nou si rezolvat intr-un final -partajare cost total intre RON si vouchere/tichete de vacanta :mrgreen:
Imagine Imagine Imagine
Avatar utilizator
Sharpe
Veteran
Mesaje: 2177
Membru din: Sâm Iul 11, 2009 10:17 am
Localitate: Bucuresti

Re: MMD18

Mesaj de Sharpe »

te-ai scos //......trebuie sa bem un Jack :lol:
.......ghost...
Avatar utilizator
dedant68
Viteza 6
Mesaje: 643
Membru din: Mar Noi 28, 2017 8:09 pm
Localitate: Craiova, Voinesti(DB), Targoviste, Plymouth(United Kingdom)
Contact:

Re: MMD18

Mesaj de dedant68 »

Bem si doua :D
Sper sa le primesc pana pe 5 iulie :mrgreen:
Imagine Imagine Imagine
Avatar utilizator
cristi o'RAL
Moderator
Mesaje: 7295
Membru din: Lun Iul 13, 2009 2:02 pm
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: MMD18

Mesaj de cristi o'RAL »

dedant68 scrie:Am sunat si explicat cu detalii problema :geek: .....iar doamna spune ,,de ce nu vorbiti dumneavoastra cu organizatorul, astfel incat dansul sa vina cu problema la noi ..ups :!:" Explicat din nou si rezolvat intr-un final -partajare cost total intre RON si vouchere/tichete de vacanta :mrgreen:
i-am zis ca te poate scoate total de pe lista noastra, sa platesti separat doar cu tichete daca ai pt intreaga "consumatie", si iti dau atunci inapoi cash avansul platit.
nu aveam ce sa ii explic eu la inceput pt ca habar n-am ce e cu tichetele astea, dupa aia m-a lamurit flavia (ea a discutat de fapt cu doamna...) ;)
fbi special agent dale b. COOPER

Intalnirea anuala a entuziastilor MINI ---> myMINI Days ---> http://www.facebook.com/myminidays


Imagine
Avatar utilizator
dedant68
Viteza 6
Mesaje: 643
Membru din: Mar Noi 28, 2017 8:09 pm
Localitate: Craiova, Voinesti(DB), Targoviste, Plymouth(United Kingdom)
Contact:

Re: MMD18

Mesaj de dedant68 »

cristi o'RAL scrie:
dedant68 scrie:Am sunat si explicat cu detalii problema :geek: .....iar doamna spune ,,de ce nu vorbiti dumneavoastra cu organizatorul, astfel incat dansul sa vina cu problema la noi ..ups :!:" Explicat din nou si rezolvat intr-un final -partajare cost total intre RON si vouchere/tichete de vacanta :mrgreen:
i-am zis ca te poate scoate total de pe lista noastra, sa platesti separat doar cu tichete daca ai pt intreaga "consumatie", si iti dau atunci inapoi cash avansul platit.
nu aveam ce sa ii explic eu la inceput pt ca habar n-am ce e cu tichetele astea, dupa aia m-a lamurit flavia (ea a discutat de fapt cu doamna...) ;)

Vedem cum facem la fata locului ;)
Multumesc :)
Imagine Imagine Imagine
Avatar utilizator
Danyutz
Viteza 4
Mesaje: 325
Membru din: Vin Feb 03, 2017 11:39 am
Localitate: Sibiu

Re: MMD18

Mesaj de Danyutz »

Ceva suport de la importator anul asta?
Imagine
Avatar utilizator
cristi o'RAL
Moderator
Mesaje: 7295
Membru din: Lun Iul 13, 2009 2:02 pm
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: MMD18

Mesaj de cristi o'RAL »

vedem... :)
fbi special agent dale b. COOPER

Intalnirea anuala a entuziastilor MINI ---> myMINI Days ---> http://www.facebook.com/myminidays


Imagine
Avatar utilizator
Mikydutza
Membru nou
Mesaje: 47
Membru din: Joi Iun 04, 2015 3:08 pm
Localitate: GALATI

Re: MMD18

Mesaj de Mikydutza »

Daca are cineva stickere 2016-2017 sa imi aduca si mie. Le-am scos sa le inlocuiesc , apoi am vazut ca fetele de la spalatorie mi le-au aruncat. :evil:
Scrie răspuns