My Mini days-2012

Scrie răspuns
Avatar utilizator
cristi o'RAL
Moderator
Mesaje: 7295
Membru din: Lun Iul 13, 2009 2:02 pm
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: My Mini days-2012

Mesaj de cristi o'RAL »

vezi ca tu mai ai un vin de dat :P
fbi special agent dale b. COOPER

Intalnirea anuala a entuziastilor MINI ---> myMINI Days ---> http://www.facebook.com/myminidays


Imagine
Avatar utilizator
boddo
Viteza 6
Mesaje: 522
Membru din: Mar Sep 21, 2010 1:37 pm
Localitate: Timisoara
Contact:

Re: My Mini days-2012

Mesaj de boddo »

n-am uitat.. luna viitoare te sun sa-mi zici unde trimit
Eenie, MINI , miney , mo lover
Avatar utilizator
razvan333
Veteran
Mesaje: 1837
Membru din: Dum Sep 19, 2010 9:05 am
Localitate: Bucuresti

Re: My Mini days-2012

Mesaj de razvan333 »

Bine pirotehnicule, alea jacta sunt.Vezi ca si io's a vazut cum am strans asfaltul in spatele rotilor la TOY si era dimineata, eram adormit :mrgreen:
Sa mi iau dracu si casca ca sigur ma rastorn in viraje... :lol: tocmai de aceea propun ca inainte sa facem una si in linie dreapta, ca daca ma dau de a berbeleaca, nu mai am cu ce dupa aia :P
2002 MINI COOPER British Racing Green SOLD
Avatar utilizator
cristi o'RAL
Moderator
Mesaje: 7295
Membru din: Lun Iul 13, 2009 2:02 pm
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: My Mini days-2012

Mesaj de cristi o'RAL »

boddo scrie:n-am uitat.. luna viitoare te sun sa-mi zici unde trimit

s-ar putea sa ajung prin timisoara/arad in decembrie :D
fbi special agent dale b. COOPER

Intalnirea anuala a entuziastilor MINI ---> myMINI Days ---> http://www.facebook.com/myminidays


Imagine
Luce
Viteza 6
Mesaje: 934
Membru din: Lun Ian 31, 2011 12:42 am
Localitate: Bucuresti

Re: My Mini days-2012

Mesaj de Luce »

Ba daca e pe pariuri eu cu vine votez? cu adi care mi-a dat cauciucuri de vara runflat-uri sau cu razvan care mi-a dat husa de iPhone mega faina? :D haha mai bine ma bag si eu in linie dreapta ca si asa a zis adi ca-mi tuneaza asta mic :lol: :lol: :lol:

Luce
Avatar utilizator
cristi o'RAL
Moderator
Mesaje: 7295
Membru din: Lun Iul 13, 2009 2:02 pm
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: My Mini days-2012

Mesaj de cristi o'RAL »

fa cum zic eu si stai pe bara ca te mananca "batranii" fript :P
fbi special agent dale b. COOPER

Intalnirea anuala a entuziastilor MINI ---> myMINI Days ---> http://www.facebook.com/myminidays


Imagine
Avatar utilizator
razvan333
Veteran
Mesaje: 1837
Membru din: Dum Sep 19, 2010 9:05 am
Localitate: Bucuresti

Re: My Mini days-2012

Mesaj de razvan333 »

Luce tu poti sa votezi cu cine vrei, ca esti fratele nostru mai mic, numai sa vii sa faci galerie si te invitam si la 1 litru de benzina dupa...doar eu sa mai fiu intreg, ca sigur ma dau peste cap cu sandramaua(nu are pic de stabilitate pe viraje, da nu-i spune lui Adrian, asta e intre noi) :lol:
Si lasa-l pe LUC sa stea cumintel, asculta-l pe Cristi ;)
2002 MINI COOPER British Racing Green SOLD
Avatar utilizator
adrian
Veteran
Mesaje: 3704
Membru din: Joi Apr 15, 2010 2:50 pm
Localitate: Calarasi,Targu mures

Re: My Mini days-2012

Mesaj de adrian »

Luce scrie:Ba daca e pe pariuri eu cu vine votez? cu adi care mi-a dat cauciucuri de vara runflat-uri sau cu razvan care mi-a dat husa de iPhone mega faina? :D haha mai bine ma bag si eu in linie dreapta ca si asa a zis adi ca-mi tuneaza asta mic :lol: :lol: :lol:

Luce
Luce ,voteaza cu cine vrei,uite cu ce vin eu:
Filtru aer sport,resoftare,sprint booster,short shift,limitator de turatie la 7400rot/min,fara roata de rezerva,fara bancheta din spate,fara trusa si stingator,cred ca dau si scaunul din dreapta jos,sper sa schimb si aprinderea cu una mai performanta.Daca Razvan umbla si el la creatie am ochit deja un NOS pe masura.Deci fara grije,va fi un macel,pe 400m,pe viraje,pe uscat sau ploaie,va curge sange japonez pe asfalt.De fapt deja vad un abandon mecanic,o planetara rupta,un piston spart,un disc de ambreiaj fara ferodo.etc.
:D :D
Real motors need forced induction

Nobody's perfect but if you drive a MINI Cooper F54 with B47 engine ,you're pretty damn close
Petrol is for cleaning tools, with Diesel we make Power
Avatar utilizator
razvan333
Veteran
Mesaje: 1837
Membru din: Dum Sep 19, 2010 9:05 am
Localitate: Bucuresti

Re: My Mini days-2012

Mesaj de razvan333 »

Adrian, o las stock, nu umblu la ea...eu sunt fair-play, poate doar niste roti bune de asfalt si atat...bate-ma cu ea fara modificari...daca poti :lol: .
Diferenta e ca pe mine ma cam doare la bascheti de ea si o rup, pe cand pe tine, nu stiu daca te lasa sufletul sa o rupi :mrgreen:
2002 MINI COOPER British Racing Green SOLD
Avatar utilizator
io's
Veteran
Mesaje: 1661
Membru din: Mie Feb 10, 2010 5:22 pm
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: My Mini days-2012

Mesaj de io's »

ahhh.. ce rau imi pare ca nu am trapa la masina mea, veneam cu ea sa filmez toata cursa de pe trapa.. din fata.. din spate.. de pe-o parte.. de pe cealalta :lol: :lol: :lol:
"PUTEREA BATE CUPLU PT CA TOT TIMPUL VEI GASI O TREAPTA INFERIOARA UNDE SA O PUI"


ACS C30 - gone
D22
for sale https://www.olx.ro/oferta/nissan-np300- ... cbr5b.html
Chevy Colorado V6 LT
Imagine
Scrie răspuns