MMD13 - myMINI Days 2013

Scrie răspuns
Avatar utilizator
adrian
Veteran
Mesaje: 3704
Membru din: Joi Apr 15, 2010 2:50 pm
Localitate: Calarasi,Targu mures

Re: MMD13 - myMINI Days 2013

Mesaj de adrian »

Oana25 scrie:Buna tuturor,

Ma numesc Oana, sunt din Bucuresti si de aproximativ doua luni, mi-am cumparat un Mini Cooper S. :D

Mi-as dori sa particip la aceasta intalnire, MMD13. O sa fiu eu si prietenul meu, deci doua persoane.

Nu am preferinte in ceea ce priveste locatia insa as dori sa stiu cati dintre cei care participa, sunt din Bucuresti. :)

O zi placuta.
Oana, cei care vor sa mearga se adauga pe lista,asa este obiceiul,altfel ramanem in urma cu numaratul.
Asteptam poze si prezentarea masinii.
Real motors need forced induction

Nobody's perfect but if you drive a MINI Cooper F54 with B47 engine ,you're pretty damn close
Petrol is for cleaning tools, with Diesel we make Power
Avatar utilizator
cristi o'RAL
Moderator
Mesaje: 7295
Membru din: Lun Iul 13, 2009 2:02 pm
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: MMD13 - myMINI Days 2013

Mesaj de cristi o'RAL »

Specter scrie:da, eu sunt prezent!...si pot pune ceva intrebari sa vedem daca pot negocia...deci se vrea DJ ...adica un mic chef...?sau mare?...
se vrea un proportional cu numarul nostru :)

am vazut ca la domeniul dracula sunt doua corpuri de cazare in aceeasi incinta, daca le-am luat pe ambele (chiar daca sunt vreo 200m intre ele) s-ar putea sa ne incadram ca nr de persoane.
e frumoasa si zona, avem si ce vizita, exista si piscina pt doritori, si calarie pt doritoare...
legat de valea prahovei si muntii fagaras, si eu sunt de aceeasi parere cu sharpe, macar in acea o singura data pe an cand e MMD sa mergem in alta parte, chiar daca e putin mai departe (~50km)
fbi special agent dale b. COOPER

Intalnirea anuala a entuziastilor MINI ---> myMINI Days ---> http://www.facebook.com/myminidays


Imagine
Avatar utilizator
ct16jcx
Viteza 1
Mesaje: 76
Membru din: Sâm Feb 02, 2013 11:42 am
Localitate: Constanta

Re: MMD13 - myMINI Days 2013

Mesaj de ct16jcx »

cristi o'RAL scrie:
Specter scrie:da, eu sunt prezent!...si pot pune ceva intrebari sa vedem daca pot negocia...deci se vrea DJ ...adica un mic chef...?sau mare?...
se vrea un proportional cu numarul nostru :)

am vazut ca la domeniul dracula sunt doua corpuri de cazare in aceeasi incinta, daca le-am luat pe ambele (chiar daca sunt vreo 200m intre ele) s-ar putea sa ne incadram ca nr de persoane.
e frumoasa si zona, avem si ce vizita, exista si piscina pt doritori, si calarie pt doritoare...
legat de valea prahovei si muntii fagaras, si eu sunt de aceeasi parere cu sharpe, macar in acea o singura data pe an cand e MMD sa mergem in alta parte, chiar daca e putin mai departe (~50km)
+1 sharpe si cristi - e cool acolo
'12 r58 Mini Cooper S Coupe
Avatar utilizator
cristi o'RAL
Moderator
Mesaje: 7295
Membru din: Lun Iul 13, 2009 2:02 pm
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: MMD13 - myMINI Days 2013

Mesaj de cristi o'RAL »

apropo andrei, ca tu parca erai cu muzica, nu aduci o statie un mixer si doua boxe sa ne urcam pe ele?
fbi special agent dale b. COOPER

Intalnirea anuala a entuziastilor MINI ---> myMINI Days ---> http://www.facebook.com/myminidays


Imagine
Avatar utilizator
adrian
Veteran
Mesaje: 3704
Membru din: Joi Apr 15, 2010 2:50 pm
Localitate: Calarasi,Targu mures

Re: MMD13 - myMINI Days 2013

Mesaj de adrian »

Maine merg la Sibiu si trec exact pe-acolo, am sa ma opresc sa vad care mai este starea de la Domeniul Dracula din Danes, si am sa intreb de disponibilitatile de cazare, sa vad daca mai au rezervari in perioada in care vrem noi sa mergem.Acolo se mai fac Team Building-uri,si trebuie vazut din timp daca sunt disponibili sau nu.Maine la pranz postez exact ce este acolo.
Real motors need forced induction

Nobody's perfect but if you drive a MINI Cooper F54 with B47 engine ,you're pretty damn close
Petrol is for cleaning tools, with Diesel we make Power
Avatar utilizator
cristi o'RAL
Moderator
Mesaje: 7295
Membru din: Lun Iul 13, 2009 2:02 pm
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: MMD13 - myMINI Days 2013

Mesaj de cristi o'RAL »

ok, multumim :D
vezi ca langa e ceva cu dezmembrari, poate gasesti vreun MINI :P
fbi special agent dale b. COOPER

Intalnirea anuala a entuziastilor MINI ---> myMINI Days ---> http://www.facebook.com/myminidays


Imagine
Avatar utilizator
adrian
Veteran
Mesaje: 3704
Membru din: Joi Apr 15, 2010 2:50 pm
Localitate: Calarasi,Targu mures

Re: MMD13 - myMINI Days 2013

Mesaj de adrian »

cristi o'RAL scrie:ok, multumim :D
vezi ca langa e ceva cu dezmembrari, poate gasesti vreun MINI :P
Caut numai Samurai. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Real motors need forced induction

Nobody's perfect but if you drive a MINI Cooper F54 with B47 engine ,you're pretty damn close
Petrol is for cleaning tools, with Diesel we make Power
Avatar utilizator
ct16jcx
Viteza 1
Mesaje: 76
Membru din: Sâm Feb 02, 2013 11:42 am
Localitate: Constanta

Re: MMD13 - myMINI Days 2013

Mesaj de ct16jcx »

cristi o'RAL scrie:apropo andrei, ca tu parca erai cu muzica, nu aduci o statie un mixer si doua boxe sa ne urcam pe ele?

nu ma ocup de scule dar cred ca e mai simplu sa inchiriem local un dj
'12 r58 Mini Cooper S Coupe
Avatar utilizator
cristi o'RAL
Moderator
Mesaje: 7295
Membru din: Lun Iul 13, 2009 2:02 pm
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: MMD13 - myMINI Days 2013

Mesaj de cristi o'RAL »

...sau sa vii cu tipa aia care danseaza in cusca
fbi special agent dale b. COOPER

Intalnirea anuala a entuziastilor MINI ---> myMINI Days ---> http://www.facebook.com/myminidays


Imagine
Avatar utilizator
cristi o'RAL
Moderator
Mesaje: 7295
Membru din: Lun Iul 13, 2009 2:02 pm
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: MMD13 - myMINI Days 2013

Mesaj de cristi o'RAL »

adrian scrie:
Oana25 scrie:Buna tuturor,
Ma numesc Oana, sunt din Bucuresti si de aproximativ doua luni, mi-am cumparat un Mini Cooper S. :D
Mi-as dori sa particip la aceasta intalnire, MMD13. O sa fiu eu si prietenul meu, deci doua persoane.
Nu am preferinte in ceea ce priveste locatia insa as dori sa stiu cati dintre cei care participa, sunt din Bucuresti. :)
O zi placuta.
Oana, cei care vor sa mearga se adauga pe lista,asa este obiceiul,altfel ramanem in urma cu numaratul.
Asteptam poze CU TINE si prezentarea masinii.
fbi special agent dale b. COOPER

Intalnirea anuala a entuziastilor MINI ---> myMINI Days ---> http://www.facebook.com/myminidays


Imagine
Scrie răspuns