Concurs MINI Proleasing Motors <> myMINI Days 2013

Avatar utilizator
cristi o'RAL
Moderator
Mesaje: 7295
Membru din: Lun Iul 13, 2009 2:02 pm
Localitate: Bucuresti
Contact:

Concurs MINI Proleasing Motors <> myMINI Days 2013

Mesaj de cristi o'RAL »

Pentru ca s-au simtit bine alaturi de noi, cei de la MINI Proleasing Motors ne pregatesc un concurs pe facebook cu un premiu deosebit! Va fi vorba de o competitie de voturi/like-uri pentru modelele participante la MMD13, dar mai multe detalii despre concurs si despre regulament vom primi in zilele urmatoare de la Magda.
fbi special agent dale b. COOPER

Intalnirea anuala a entuziastilor MINI ---> myMINI Days ---> http://www.facebook.com/myminidays


Imagine
Avatar utilizator
Magda Topolică
Membru nou
Mesaje: 2
Membru din: Mie Iul 10, 2013 12:47 pm
Localitate: Ploieşti/ Târgovişte
Contact:

Re: Concurs MINI Proleasing Motors <> myMINI Days 2013

Mesaj de Magda Topolică »

Bună tuturor :)

Aşa este, dorim ca întâlnirea MyMINI Days să nu fie uitată prea curând, prin urmare ne-am gândit la un nou concurs şi la noi premii, organizat de această dată pe pagina de facebook MINI Proleasing Motors.

Concursul se va numi "Cel mai votat MINI de la MyMINI Days 2013" şi se adresează posesorilor de MINI care au participat la evenimentul MyMINI Days.

În ce constă mai exact concursul: LUNI, 15 iulie, vom posta pe pagina de facebook MINI Proleasing Motors un album cu fotografii individuale ale tuturor MINI-urilor participante la MyMINI Days 2013.

Fotografia care va strânge cele mai multe Like-uri timp de o săptămână, va fi desemnată câştigătoare.

După ce vom posta albumul, vă veţi putea eticheta în fotografia cu MINI-ul personal, după care va trebui să strângeţi cât mai multe Like-uri, de la prieteni, colegi, de la cunoscuţi, necunoscuţi, e treaba voastra :)
Ca să punem şi noi umărul la succesul noului concurs, vom ruga fanii de pe pagina de facebook MINI Proleasing Motors să voteze MINI-ul preferat.

Atenţie, vor fi luate în calcul Like-urile primite pe fotografia din albumul paginii de facebook MINI Proleasing Motors, NU şi Like-urile primite pe fotografia sharuită.

Premiul I constă într-o replică în Ediţie Limitată (sunt doar 200 exemplare) a Tabloului „MINI The Motorsport Legend” realizat de Enzo Naso cu autograf original (dimensiuni: 60 x 40 cm), iar următorii doi clasaţi vor câştiga câte un breloc Original MINI.

Am ataşat mai jos câteva fotografii cu premiul I care sper să vă placă şi să vă motiveze să participaţi la concurs !

Aştept să îmi spuneţi şi părerile voastre.

O zi bună ! :)
Fişiere ataşate
DSC_0025.JPG
DSC_0022.JPG
DSC_0021.JPG
DSC_0020.JPG
DSC_0016.JPG
Ultima oară modificat Vin Iul 12, 2013 12:01 pm de către Magda Topolică, modificat de 11 ori în total.
Tel: 0729.998.639
Fix: 0244.407.352
E-mail: [email protected]
Web: www.mini-proleasing.ro
Proleasing Motors, noul dealer MINI din Ploieşti
Avatar utilizator
razvan333
Veteran
Mesaje: 1837
Membru din: Dum Sep 19, 2010 9:05 am
Localitate: Bucuresti

Re: Concurs MINI Proleasing Motors <> myMINI Days 2013

Mesaj de razvan333 »

FB nu mai am, MINI nu mai am...la MMD am venit cu Jimny, asa ca ii las pe altii sa castige :cry: dar as vota cu MINI ul lui Andreea Topo, ca tot a avut amabilitatea sa ma plimbe cu el si mi a placut :P
2002 MINI COOPER British Racing Green SOLD
Avatar utilizator
adrian
Veteran
Mesaje: 3704
Membru din: Joi Apr 15, 2010 2:50 pm
Localitate: Calarasi,Targu mures

Re: Concurs MINI Proleasing Motors <> myMINI Days 2013

Mesaj de adrian »

razvan333 scrie:FB nu mai am, MINI nu mai am...la MMD am venit cu Jimny, asa ca ii las pe altii sa castige :cry: dar as vota cu MINI ul lui Andreea Topo, ca tot a avut amabilitatea sa ma plimbe cu el si mi a placut :P
Deja vad ca ai inceput sa bagi fitile clasice,"eu as vota cu...." ,"ii las pe altii sa castige...." ,"as vota dar n-am FB"strecurate usor la finete in subconstientul votantilor. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Real motors need forced induction

Nobody's perfect but if you drive a MINI Cooper F54 with B47 engine ,you're pretty damn close
Petrol is for cleaning tools, with Diesel we make Power
Avatar utilizator
cristi o'RAL
Moderator
Mesaje: 7295
Membru din: Lun Iul 13, 2009 2:02 pm
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Concurs MINI Proleasing Motors <> myMINI Days 2013

Mesaj de cristi o'RAL »

aici degeaba baga fitile, e mai putin important cu cine voteaza cei de aici, importanti sunt prietenii de pe facebook :P
fbi special agent dale b. COOPER

Intalnirea anuala a entuziastilor MINI ---> myMINI Days ---> http://www.facebook.com/myminidays


Imagine
Avatar utilizator
andreeatopo
Membru nou
Mesaje: 28
Membru din: Mar Mai 29, 2012 3:53 pm
Localitate: Bucuresti

Re: Concurs MINI Proleasing Motors <> myMINI Days 2013

Mesaj de andreeatopo »

:lol: mersi Razvan, apreciez! Si eu zic la fel, am Mini ul din poza, ar trebui sa am si tabloul 8-)
Avatar utilizator
cristi o'RAL
Moderator
Mesaje: 7295
Membru din: Lun Iul 13, 2009 2:02 pm
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Concurs MINI Proleasing Motors <> myMINI Days 2013

Mesaj de cristi o'RAL »

nu-ti mai ajunge unul...
fbi special agent dale b. COOPER

Intalnirea anuala a entuziastilor MINI ---> myMINI Days ---> http://www.facebook.com/myminidays


Imagine
Avatar utilizator
razvan333
Veteran
Mesaje: 1837
Membru din: Dum Sep 19, 2010 9:05 am
Localitate: Bucuresti

Re: Concurs MINI Proleasing Motors <> myMINI Days 2013

Mesaj de razvan333 »

Adrian si Cristi...de ce tocmai voi imi dati replica? Va simtiti cu musca pe caciula pentru ca absolut intamplator ati castigat la tombola Proleasing de la MMD? :lol:
Eu nu influentez pe nimeni, nu mai am posibilitate sa dau like pe FB, asa ca am spus si eu ce masina mi a placut, mai ales ca este identica cu cea din tablou ;)
PS: si este si automata...big like :D
2002 MINI COOPER British Racing Green SOLD
Avatar utilizator
cristi o'RAL
Moderator
Mesaje: 7295
Membru din: Lun Iul 13, 2009 2:02 pm
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Concurs MINI Proleasing Motors <> myMINI Days 2013

Mesaj de cristi o'RAL »

razvane vezi ca tocmai iti luasem apararea...
si nu, n-am castigat intamplator, eu unul sunt foarte norocos, daca vrei fa o reclamatie la ai mei ca m-au facut asa :D
probabil ca n-o sa castig si concursul asta ca aici nu tine de noroc, tine de like-uri, si nu prea imi place sa le cersesc, desi posterul ala ar merita cu varf si indesat
probabil ca o sa castige topo ca are masina mai frumoasa, eu cu ea votez :P
fbi special agent dale b. COOPER

Intalnirea anuala a entuziastilor MINI ---> myMINI Days ---> http://www.facebook.com/myminidays


Imagine
Avatar utilizator
razvan333
Veteran
Mesaje: 1837
Membru din: Dum Sep 19, 2010 9:05 am
Localitate: Bucuresti

Re: Concurs MINI Proleasing Motors <> myMINI Days 2013

Mesaj de razvan333 »

Cristi, am observat asta stai linistit :P Cat despre noroc, eu unul sunt pagubos rau...ai jucat si tu la Loto macar? Ca tot e vreo 10 milioane potul ;)
Poate schimbi si tu RAL ul
Fişiere ataşate
image.jpg
2002 MINI COOPER British Racing Green SOLD
Scrie răspuns