discutii preliminare MMD15

Scrie răspuns
ciprian
Viteza 1
Mesaje: 98
Membru din: Dum Apr 18, 2010 10:26 pm
Localitate: cluj-napoca
Contact:

Re: discutii preliminare MMD15

Mesaj de ciprian »

Peste 30 km pe sens e deja mult.
-------------------------
piscine-premium.ro
-------------------------
Avatar utilizator
cristi o'RAL
Moderator
Mesaje: 7295
Membru din: Lun Iul 13, 2009 2:02 pm
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: discutii preliminare MMD15

Mesaj de cristi o'RAL »

n-am nimic impotriva sa mananc foarte bine, dar sa astepti masa pentru 70 de persoane si la pranz cred ca este prea mult, deja avem aceasta problema la cazare pentru cina...
nu merge cu rezervare si ora fixa cand e vorba de 70 de persoane care se trezesc dupa o noapte de petrecere... sa fim seriosi, facem asta de 6 ani, s-a dovedit de fiecare data ca nu am plecat la 10 de la cazare.
din acest motiv s-a optat anul trecut pentru masa in sibiu, sa se poata imparti lumea unde doreste ca sa poti manca decent.

adrian, nu regasesc varianta cu sighisoara si pauza la "stadion"... cum ramane cu planul acela?
multi vor vrea sa vada sighisoara, pana la urma e cel mai important reper din zona. iar acolo avem mancare pe alese... casa cu cerb, etc...
fbi special agent dale b. COOPER

Intalnirea anuala a entuziastilor MINI ---> myMINI Days ---> http://www.facebook.com/myminidays


Imagine
Avatar utilizator
adrian
Veteran
Mesaje: 3704
Membru din: Joi Apr 15, 2010 2:50 pm
Localitate: Calarasi,Targu mures

Re: discutii preliminare MMD15

Mesaj de adrian »

Am postat numai variantele de traseu,nu si partea a doua cu parcarea.Nu cunosc Sighisoara,dar zilele astea am sa caut si am sa postez si eventuale locatii pentru o masa de pranz cand vom manca probabil impartiti in 3 sau 4grupuri ca de obicei.
Nu recomand totusi traseul 3,dupa mine cel mai recomandat ar fi Danes,Biertan,Richis,Mosna.
Real motors need forced induction

Nobody's perfect but if you drive a MINI Cooper F54 with B47 engine ,you're pretty damn close
Petrol is for cleaning tools, with Diesel we make Power
Avatar utilizator
cristi o'RAL
Moderator
Mesaje: 7295
Membru din: Lun Iul 13, 2009 2:02 pm
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: discutii preliminare MMD15

Mesaj de cristi o'RAL »

in cetate in sighisoara e plin de localuri faine... sigur gasim sa mancam in grupuri mai mici
fbi special agent dale b. COOPER

Intalnirea anuala a entuziastilor MINI ---> myMINI Days ---> http://www.facebook.com/myminidays


Imagine
mirceamdr
Membru nou
Mesaje: 4
Membru din: Sâm Mai 09, 2015 10:22 pm

Re: discutii preliminare MMD15

Mesaj de mirceamdr »

Salutare la toata lumea, cum pot afla mai multe detalii legate de MMD15? Merci
Avatar utilizator
cristi o'RAL
Moderator
Mesaje: 7295
Membru din: Lun Iul 13, 2009 2:02 pm
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: discutii preliminare MMD15

Mesaj de cristi o'RAL »

citesti cele 20 de pagini de discutii si daca mai ai intrebari suplimentare, la care nu ai gasit raspuns, le pui aici si incercam sa-ti raspundem
fbi special agent dale b. COOPER

Intalnirea anuala a entuziastilor MINI ---> myMINI Days ---> http://www.facebook.com/myminidays


Imagine
Adela Schuller
Membru nou
Mesaje: 12
Membru din: Joi Ian 10, 2013 9:04 pm
Localitate: Bucuresti

Re: discutii preliminare MMD15

Mesaj de Adela Schuller »

Draga Cristian Tanasi :)) multumesc pt poze! :)) eu mi am dezactivat facebook ul, dar le am vazut, sa stii! :)) cat despre sigla aceea cu "Club" , am pus o pt ca exact acolo, pe capota, am o infundatura care era vizibila, ba chiar e capota putin crapata in acel loc, si am pus aia acolo ca sa acopăr pt ca nu se putea repara :( am acoperit crapatura :D
Korinq
Membru nou
Mesaje: 22
Membru din: Sâm Apr 18, 2015 10:00 am

Re: discutii preliminare MMD15

Mesaj de Korinq »

In legatura cu plecatul, se organizeaza pe orase ceva sau fiecare ajunge cum/cand vrea acolo ?
Avatar utilizator
cristi o'RAL
Moderator
Mesaje: 7295
Membru din: Lun Iul 13, 2009 2:02 pm
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: discutii preliminare MMD15

Mesaj de cristi o'RAL »

pe orase e greu de crezut ca putem numi organizare, pentru ca in afara de bucuresti, in rest sunt 1-2 masini pe oras.
din bucuresti vom pleca in jur de 10-10:30 din parcare de la brico baneasa, pe DN1 spre ploiesti. mai putem recupera doritori pe drum.
fbi special agent dale b. COOPER

Intalnirea anuala a entuziastilor MINI ---> myMINI Days ---> http://www.facebook.com/myminidays


Imagine
Avatar utilizator
Adina
Membru nou
Mesaje: 40
Membru din: Lun Mar 09, 2015 11:35 am
Localitate: Oradea, Romania

Re: discutii preliminare MMD15

Mesaj de Adina »

Daca am lucra la psihicul Toyului, din partea asta ar pleca vreo 3 masini :lol:
It's not cute. It's mean.
Scrie răspuns