Motul Day Out

georgian03
Membru nou
Mesaje: 4
Membru din: Mar Mar 24, 2015 11:27 pm

Motul Day Out

Mesaj de georgian03 »

Salutare!
Stiu ca in acest weekend este MMD16. Dar vreau sa va propun o alta iesire, celor care nu ajungeti la MMD16 si sunteti dornici sa va distrati cu jucariile personale pe circuitul din cadrul ATA (Academia Titi Aur).
Descrierea evenimentului:

Evenimentul Motul Day Out isi doreste a fi o iesire la distractie, intr-un cadru relaxat si presarat cu buna-dispozitie, andrenalina si competitie.
Anul acesta incercam ceva nou: Motul va invita la Academia Titi Aur pentru a socializa in regim de competitie pe circuit, cu masina personala, in sistem track-day. In paralel vom avea si alte concursuri antrenante.
Inarmati-va cu voie buna si veniti la distractie in spiritul Motul.

Sambata, 2 Iulie
Academia Titi Aur
Ora 9:00

Acestea fiind spuse, trebuie sa mentionez ca mai sunt disponibile 3 locuri. Deci primi 3 veniti, primi serviti. Fiecare sofer poate veni insotit de inca o persoana. Adica 3 Miniuri = 6 oameni.
Avatar utilizator
adrian
Veteran
Mesaje: 3704
Membru din: Joi Apr 15, 2010 2:50 pm
Localitate: Calarasi,Targu mures

Re: Motul Day Out

Mesaj de adrian »

Pacat ca nu ai anuntat evenimentul mai din vreme, ar fi fost tentant pentru multi, chiar daca numarul era limitat, si e normal sa fie asa,multi ar fi venit ca spectatori insa.
Asteptam ca data viitoare sa fii mai bine pregatita cu invitatiile,nu de alta dar mi se pare ca seamana putin cu oferta pentru ce-a mai ramas pe mese dupa spartul nuntii.Mai ales ca multi dintre noi folosesc cu incredere lubrefiantii Motul.
Am incredere ca data viitoare iti vei face temele mai bine!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Desigur te rog sa primesti mesajul ca pe ceva pozitiv.Daca va fi altfel,adica tratat in mod profi, la urmatorul eveniment, promit sa schimb Motorex cu Motul.
Real motors need forced induction

Nobody's perfect but if you drive a MINI Cooper F54 with B47 engine ,you're pretty damn close
Petrol is for cleaning tools, with Diesel we make Power
georgian03
Membru nou
Mesaje: 4
Membru din: Mar Mar 24, 2015 11:27 pm

Re: Motul Day Out

Mesaj de georgian03 »

Da, inteleg ce spui :D
Din pacate si eu am fost anuntat saptamana trecuta. Eu de fapt ma ocup de forumul/fanclubul Honda (evenimentul in sine este organizat de un reprezentant Motul care imi este prieten) iar de Mini trebuia sa se ocupe o prietena. Nu am primit nici un raspuns clar asa ca m-am decis sa postez eu, poate poate este cineva tentat de un Tack Day moca. :D
Avatar utilizator
adrian
Veteran
Mesaje: 3704
Membru din: Joi Apr 15, 2010 2:50 pm
Localitate: Calarasi,Targu mures

Re: Motul Day Out

Mesaj de adrian »

OK las-o asa,deja alunecam in penibil,pomana ingrase si prosteste,e pentru neamuri proaste,moca e pentru cocalari.Un sfat de om batran,schimba jobul,zau asta nu e de tine.No offence. :mrgreen:
Real motors need forced induction

Nobody's perfect but if you drive a MINI Cooper F54 with B47 engine ,you're pretty damn close
Petrol is for cleaning tools, with Diesel we make Power
Avatar utilizator
SpOOk
Viteza 6
Mesaje: 518
Membru din: Lun Ian 09, 2012 10:12 pm
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Motul Day Out

Mesaj de SpOOk »

Suna foarte tare.
Daca mai vrei sa postezi aici, cu mare drag, daca nu, lasa te rog un link catre threadul de pe forumul Honda.
Eu sunt interesat sa-l bag pe micut putin la alergat
EX MINI Cooper S R53 - 2004
Actual Mazda 3 Skyactive X 2.0 NA | Husqvarna Svartpilen
georgian03
Membru nou
Mesaje: 4
Membru din: Mar Mar 24, 2015 11:27 pm

Re: Motul Day Out

Mesaj de georgian03 »

@ Adrian, imi pare rau daca te-ai simtit jignit de aceasta "pomana".

@Sigur. Vorbim in privat mai pe larg si mai usor.

Invitatia ramane deschisa pentru cei ce vor sa se dea cu masina pe un circuit intr-un cadru organizat.
georgian03
Membru nou
Mesaje: 4
Membru din: Mar Mar 24, 2015 11:27 pm

Re: Motul Day Out

Mesaj de georgian03 »

Se poate inchide. Ne auzim la anu! Numai bine :D
Scrie răspuns