Intalnire MyMINI la Ranca, in prima parte din 2011

Scrie răspuns
Avatar utilizator
cristi o'RAL
Moderator
Mesaje: 7295
Membru din: Lun Iul 13, 2009 2:02 pm
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Intalnire MyMINI la Ranca, in prima parte din 2011

Mesaj de cristi o'RAL »

primele doua parti au trecut :lol:
fbi special agent dale b. COOPER

Intalnirea anuala a entuziastilor MINI ---> myMINI Days ---> http://www.facebook.com/myminidays


Imagine
Avatar utilizator
alinabiancapop
Moderator
Mesaje: 1925
Membru din: Lun Oct 26, 2009 12:12 pm
Localitate: Cluj Napoca

Re: Intalnire MyMINI la Ranca, in prima parte din 2011

Mesaj de alinabiancapop »

PUTINA ATENTIE VA ROG
in acest moment discutiile cu Bavaria au ajuns la faza in care sunt 3 variante ale datei la care sa facem intalnirea anuala

1. 13-15 mai
2. iunie (prima jumatate)
3. septembrie odata cu lansarea noului coupe

noi am propus 13-15 mai si locatia Sibiu cu traseu pe Transfagarasan (pana la Tunel si inapoi in Sibiu)
ieri m-au sunat si mi-au spus asa: sunt reticenti pentru traseu pe Transfagarasan in 13-15 mai......pt ca exista posibilitatea sa existe portiuni periculoase si dc e sa facem acest traseu, sa il facem in iunie cand ar fi mai sigur.

varianta septembrie e oarecum preferata de ei dar in mod deosebit de importator, datorita lansarii noului coupe, si vor aduce si countryman-ul de la wrc, insa daca de afara nu avem o data exacta a lansarii, repede, adica luni....marti....nu mai luam in considerare aceasta varianta

tinand cont ca ei sunt sponsorii principali.....oarecum depindem de ei, eu incerc sa gasim un numitor comun si sa facem sa fie bine si pentru ei si pentru noi

cu siguranta niciodata nu va exista o data la care sa poate veni toata lumea si sa multumim pe toti, asa ca vin la voi cu rugamintea de a avea rabdare si a incerca sa faceti si voi tot posibilul de a participa pentru ca DOAR cu participarea voastra acest eveniment poate fi facut

doresc pe scurt fara offtopic pana duminica sa stiu disponibilitatea voastra pentru cele 3 date propuse

Comitetu' va multumeste si apreciaza interesul
:D
Dare to be different!
ex MINI Cooper S R56
now MINI Rover ....S again
Avatar utilizator
Sharpe
Veteran
Mesaje: 2180
Membru din: Sâm Iul 11, 2009 10:17 am
Localitate: Bucuresti

Re: Intalnire MyMINI la Ranca, in prima parte din 2011

Mesaj de Sharpe »

eu as dori cat mai devreme :mrgreen:
.......ghost...
Scrie răspuns