Anunturi importante - myMINIdays 2011

Încuiat
Avatar utilizator
alinabiancapop
Moderator
Mesaje: 1925
Membru din: Lun Oct 26, 2009 12:12 pm
Localitate: Cluj Napoca

Anunturi importante - myMINIdays 2011

Mesaj de alinabiancapop »

Hello!!!!

Data evenimentului va fi
3-5 IUNIE locatia Sibiu cu traseu pe Transfagarasan si nu doar atat :D

Weekendul urmator, impreuna cu baietii de la Napoca Rally Academy urmeaza sa avem intalnire la Sibiu cu cei de la BMW, respectiv Bavaria si Contempo, sa discutam detaliile bugetului, ale programului pe care dorim sa il facem si sa gasim variate de cazare.

Momentan doar atatea detalii va putem da, dar va promitem ca va pregatim un evenimet cel putin la fel de frumos ca anul trecut .

Comitetu' va multumeste!

;)


Va asteptam la chat pe acest subiect aici: http://www.mymini.ro/myforum/viewtopic.php?f=44&t=864
Acest topic va fi curatat,va rugam dupa redeschidere sa nu mai postati in el pentru a le fi usor tuturor membrilor sa urmareasca mesajele organizatorilor legate de eveniment.

Multumim pentru intelegere!
Ultima oară modificat Mar Mai 17, 2011 3:52 pm de către darksun, modificat de 3 ori în total.
Motiv: Am sa tai in carne vie. :)))))))
Dare to be different!
ex MINI Cooper S R56
now MINI Rover ....S again
Avatar utilizator
alinabiancapop
Moderator
Mesaje: 1925
Membru din: Lun Oct 26, 2009 12:12 pm
Localitate: Cluj Napoca

Re: myMINIdays 2011

Mesaj de alinabiancapop »

adresele noastre de mail oficiale sunt

[email protected] (pentru intrebari, rezervari, comunicare media, etc)
[email protected] (de pe care va vor veni la fel ca anult trecut mailuri cu notificari)
Dare to be different!
ex MINI Cooper S R56
now MINI Rover ....S again
Avatar utilizator
alinabiancapop
Moderator
Mesaje: 1925
Membru din: Lun Oct 26, 2009 12:12 pm
Localitate: Cluj Napoca

Re: myMINIdays 2011

Mesaj de alinabiancapop »

Cu toate eforturile si interesul nostru din pacate ne aflam in situatia de a nu mai putea realiza acest eveniment din cauza bugetului extrem de mic.
Dupa ce am dat necesarul de buget catre cei de la BMW Romania, Automobile Bavaria si Contepo Cars Sibiu, am fost tot amanati cu un raspuns legat sustinerea financiara si semnarea contractului, apoi saptamana trecuta incurajati sa continuam cu organizarea si sa ne facem treaba, sa cautam locatia de desfasurare, ca pana la sfarsitul saptamanii vom avea si bugetul, ba mai mult incurajati sa semnam contractul cu hotelul si sa platim avansul.
Pentru ca am avut si anul trecut experienta colaborarii extrem de greoaie cu ei, noi nu am semnat nimic cu alti parteneri si nu am platit nimic, pe hotel doar avem rezervari la care putem renunta. Se pare ca am fost inspirati pentru ca cei mai sus mentionati ne-au oferit infimul buget de 3500 de euro, care e jumatate din bugetul de anul trecut, proiectul de anul acesta fiind mult superior celui de anul trecut si ar fi oferit o expunere si publicitate foarte mare pentru cei interesati. Ceilalti sponsori: Jack Daniels, Red Bull, Lavazza, Champion puneau la dispozitie produse, vouchere, etc, dar nu contribuiau financiar.
Putem spune ca noi ca membrii, prin faptul ca ne suportam costurile de deplasare si cazare, aveam si o participare mare, contribuiam cu mult mai mult financiar decat ceea ce ni s-a oferit de catre BMW.

In aceste conditii avem urmatoarele variante:

1. Ramane aceeasi data dar ne vom intalnii fara a mai face reclama nimanui si ne vom duce undeva in zona Avrig sau alte variante unde sa ne cazam la niste pensiuni, sa ne simtim bine, sa mergem si pana pe Transfagarasan, facem gratare :D , asa cum am fost si la Ranca sau la mare. Cazarea probabil va costa mai putin iar de diferenta putem cumpara diverse pt intalnire (bautura, mancare....etc)

2. Cei care nu doresc sa mai vina, dar care au platit cazarea le vom returna banii, va voi contacta eu pe mail pe fiecare din cei care au platit

Comitetu' regreta nespus aceasta situatie si dar consideram ca e cea mai corecta decizie.

Pe topicul discutii despre MMD va asteptam sa discutam despre acest subiect.

Va multumim!
Dare to be different!
ex MINI Cooper S R56
now MINI Rover ....S again
Încuiat