CAZARE SIBIU myMINI days 2011

Încuiat
Avatar utilizator
alinabiancapop
Moderator
Mesaje: 1925
Membru din: Lun Oct 26, 2009 12:12 pm
Localitate: Cluj Napoca

CAZARE SIBIU myMINI days 2011

Mesaj de alinabiancapop »

Datorita unor evenimente ce au loc in Sibiu in aceeasi perioada cu noi (festivalul de teatru, si o mare conferinta medicala) am avut surpriza de a avea mari dificultati in a gasi o cazare unde sa fim cu totii impreuna si sa si avem conditii bune si oferta speciala (majoritatea hotelierilor mari nu au vrut sa negocieze nimic)


Intr-un final am reusit sa obtinem o oferta buna de la Hotel ANA 3* http://www.hotel-ana.ro/

Momentan avem 30 de camere in urmatoarele variante:

SINGLE:
125 RON/noapte fara mic dejun
145 RON/noapte cu mic dejun


DOUBLE:
155 RON/noapte fara mic dejun
175 RON/noapte cu mic dejun


TRIPLA:
175 RON/noapte fara mic dejun
205 RON/noapte cu mic dejun


APARTAMENT (3p) :
175 RON/noapte fara mic dejun
205 RON/noapte cu mic dejun


Pe site-ul hotelului aveti si preturile de lista ca sa puteti face o comparatie, noi zicem ca am obtinut un pret bun.

Pentru ca noi organizatorii suntem obligati saptamana viitoare sa semnam un contract cu hotelul pe intreaga suma si sa dam un avans(din buzunarul nostru momentan), anul acesta se va plati toata suma in momentul rezervarii camerei, asa e mai simplu si pt noi ca organizatori, si pentru hotel, si totodata si pentru voi care veti simti mai usoara cheltuiala cand veti veni la SB, platind acum cazarea. Asa ca apelam la bunavointa voastra in a ne ajuta sa strangem cat mai repede banii.

Doresc sa imi dati pe [email protected] cererea de rezervare,cu numele complet si tipul ce camera, va vom raspunde cu un email ce va contine datele contului, iar camera va fi confirmata doar cand banii vor aparea in cont, sau ne veti da si o copie a OP-ului, ca anul trecut.

Daca exista, intrebari...nelamuriri.....va rog sa mi le adresati pe mail ca sa ramana acest topic usor de citit pt toata lumea

Multumesc,
Alina
Dare to be different!
ex MINI Cooper S R56
now MINI Rover ....S again
Avatar utilizator
adrian
Veteran
Mesaje: 3704
Membru din: Joi Apr 15, 2010 2:50 pm
Localitate: Calarasi,Targu mures

Re: CAZARE SIBIU myMINI days 2011

Mesaj de adrian »

Hotelul este super O.K.,eu am stat de 4 sau 5 ori aici,are absolut de toate,iar micul dejun era (anul trecut)de nota 10+,un bufet suedez cu absolut de toate, de la fructe ,branzeturi,lactate,omlete,carnaciori,etc.efectiv zic eu pe toate gusturile.Este la iesirea din Sibiu spre Sebes pe partea dreapta.(Metro si Trident pe stanga.)Anul trecut era ceva zgomot noaptea , dar acum traficul greu a fost deviat pe varianta ocolitoare si cred ca noaptea te poti odihni fara probleme.
Real motors need forced induction

Nobody's perfect but if you drive a MINI Cooper F54 with B47 engine ,you're pretty damn close
Petrol is for cleaning tools, with Diesel we make Power
Avatar utilizator
alinabiancapop
Moderator
Mesaje: 1925
Membru din: Lun Oct 26, 2009 12:12 pm
Localitate: Cluj Napoca

Re: CAZARE SIBIU myMINI days 2011

Mesaj de alinabiancapop »

mai avem disponibile 12 camere din 30

rezervarea si achitarea ne ajuta sa mai putem rezerva din timp camere si pentru alti doritori, in conditiile in care va fi o problema cu cazarea in acel weekend in Sibiu
Dare to be different!
ex MINI Cooper S R56
now MINI Rover ....S again
Avatar utilizator
alinabiancapop
Moderator
Mesaje: 1925
Membru din: Lun Oct 26, 2009 12:12 pm
Localitate: Cluj Napoca

Re: CAZARE SIBIU myMINI days 2011

Mesaj de alinabiancapop »

mai avem disponibile 9 camere din 30

rezervarea si achitarea ne ajuta sa mai putem rezerva din timp camere si pentru alti doritori, in conditiile in care va fi o problema cu cazarea in acel weekend in Sibiu

Multumim!
Comitetu' :D
Dare to be different!
ex MINI Cooper S R56
now MINI Rover ....S again
Avatar utilizator
alinabiancapop
Moderator
Mesaje: 1925
Membru din: Lun Oct 26, 2009 12:12 pm
Localitate: Cluj Napoca

Re: CAZARE SIBIU myMINI days 2011

Mesaj de alinabiancapop »

apartamentele au fost ocupate

triple mai avem doua

mai avem 7 camere din 30
Dare to be different!
ex MINI Cooper S R56
now MINI Rover ....S again
Avatar utilizator
alinabiancapop
Moderator
Mesaje: 1925
Membru din: Lun Oct 26, 2009 12:12 pm
Localitate: Cluj Napoca

Re: CAZARE SIBIU myMINI days 2011

Mesaj de alinabiancapop »

cei care nu au facut plata pentru camerele deja rezervate va rog mult sa o faceti pentru a putea sa mai cer suplimentare de camere

in acest moment mai sunt 5 camere din 30
Dare to be different!
ex MINI Cooper S R56
now MINI Rover ....S again
Avatar utilizator
alinabiancapop
Moderator
Mesaje: 1925
Membru din: Lun Oct 26, 2009 12:12 pm
Localitate: Cluj Napoca

Re: CAZARE SIBIU myMINI days 2011

Mesaj de alinabiancapop »

Mai am doar doua camere disponibile, duble sau single

Vom mai face suplimentare, insa confirmarile vi le pot da doar incepand cu ziua de mircuri. Apartamente nu vom mai avea deloc si posibil ca nici triple.

Intre timp, va rog sa imi trimiteti solicitarile de rezervare pentru a stii cu cat e nevoie sa suplimentez numarul de camere, iar cei care pana azi nu ati reusit sa faceti plata va rog sa o faceti marti cel tarziu miercuri.

SARBATORI FERICITE!!!!!!!
Dare to be different!
ex MINI Cooper S R56
now MINI Rover ....S again
Avatar utilizator
Vali Iovi-Stere
Site Admin
Mesaje: 6383
Membru din: Dum Oct 19, 2008 11:47 pm
Localitate: Bucuresti-Mangalia
Contact:

Re: CAZARE SIBIU myMINI days 2011

Mesaj de Vali Iovi-Stere »

Cristi ai cuvantul. :D
Imagine
Avatar utilizator
cristi o'RAL
Moderator
Mesaje: 7295
Membru din: Lun Iul 13, 2009 2:02 pm
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: CAZARE SIBIU myMINI days 2011

Mesaj de cristi o'RAL »

VA ROG SA URMARITI SUBIECTUL "CAZARE MMD2011" PENTRU INFORMATII DESPRE NOUA LOCATIE

http://www.mymini.ro/myforum/viewtopic.php?f=44&t=902
fbi special agent dale b. COOPER

Intalnirea anuala a entuziastilor MINI ---> myMINI Days ---> http://www.facebook.com/myminidays


Imagine
Încuiat