TRICOURI pentru myMINI days 2011

Avatar utilizator
razvan333
Veteran
Mesaje: 1837
Membru din: Dum Sep 19, 2010 9:05 am
Localitate: Bucuresti

Re: TRICOURI pentru myMINI days 2011

Mesaj de razvan333 »

si la mine 2 bucati daca se poate, un L si unul S :D
2002 MINI COOPER British Racing Green SOLD
Avatar utilizator
mmneg
Viteza 4
Mesaje: 384
Membru din: Mie Sep 09, 2009 6:49 am

Re: TRICOURI pentru myMINI days 2011

Mesaj de mmneg »

Vezi ca sunt doua tipuri diferite. De dama si de barbati. Fiecare cu dimensiunile lui.
'02 Cooper - for fun BACK TO US :D , replaced by '07 320d touring - for Sasha :D
Avatar utilizator
cristi o'RAL
Moderator
Mesaje: 7295
Membru din: Lun Iul 13, 2009 2:02 pm
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: TRICOURI pentru myMINI days 2011

Mesaj de cristi o'RAL »

deci pana acum 8 buc... nu e suficient
pretul il vom sti cand o sa avem o cantitate suficienta sa putem cere pret... pana acum nu a depasit 40ron/bucata (cele de la MMD au fost 32ron/buc la o cantitate de 62 buc)
mai important este imprimeul, daca il vom folosi pe cel de la MMD o sa fie mai ieftine pentru ca exista sitele pentru serigrafie, daca alegem sa facem altul, trebuiesc facute alte site.
din punctul meu de vedere, daca tot facem alte tricouri, ar trebui facute cu alta tema. daca totusi sunt cereri pentru modelul cu transfagarasanul, acestea pot fi adaugate la comanda.
tricourile se produc special pentru aceasta ocazie la o croitorie (de aceea conteaza numarul de buc si pretul este relativ mic), iar imprimarea se face tot prin croitorie la un pret bun (de aceea nu putem cumpara un numar mic de tricouri din alta parte pe care sa le ducem doar la imprimat).
fbi special agent dale b. COOPER

Intalnirea anuala a entuziastilor MINI ---> myMINI Days ---> http://www.facebook.com/myminidays


Imagine
Avatar utilizator
razvan333
Veteran
Mesaje: 1837
Membru din: Dum Sep 19, 2010 9:05 am
Localitate: Bucuresti

Re: TRICOURI pentru myMINI days 2011

Mesaj de razvan333 »

nu ma intereseaza pretul, imi spuneti cat face si dau :D ...eu vreau tricouri ;)
nici tema nu mai intereseaza...care vreti voi... :mrgreen:
2002 MINI COOPER British Racing Green SOLD
Avatar utilizator
mda
Membru nou
Mesaje: 9
Membru din: Dum Sep 18, 2011 9:20 am

Re: TRICOURI pentru myMINI days 2011

Mesaj de mda »

razvan333 scrie:nu ma intereseaza pretul, imi spuneti cat face si dau :D ...eu vreau tricouri ;)
nici tema nu mai intereseaza...care vreti voi... :mrgreen:
subscriu....dau cat face, vreau tricouri...2-3 bucati ...revin cu marimea ca nu stiu exxact...imi cumpar tricou mai intai ca asta imi permit :) promit sa imi iau si masina dar mai incolo putin :P

;) : :D
Scrie răspuns