TM 82 TOY

Scrie răspuns
Avatar utilizator
ToyCooper82
Moderator
Mesaje: 1741
Membru din: Mar Dec 15, 2009 4:34 pm
Localitate: Timisoara
Contact:

Re: TM 82 TOY

Mesaj de ToyCooper82 »

nu mai pot ...rad cu lacrimi!
bine de stiut! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

mi-a placut specificatiile!
oricum! am fost primul
...din coada! :P

nu cred a o sa mai vad o data viitoare! mi-a facut totusi placere sa fiu prezent la asa ceva!
cu ocazia asta am descoperit si fani mini printre piloti inversunati cu bolizi de sute de cai!
nu ma asteptam sa fie asa curiosi de un MINI!

PS: am facut insa un esec cand am cerut unu participant sa faca cu mine intrecerea avea un clio albastru cu o gaura in far...toate pana aici, l-am intrebat are turbina? el mi-a raspuns NU...e aspirat...in gandul meu haha in sfarsit aceasi categorie...la linie am plecat...eu lent el sageata...la capat observ pe lateral...2.0L sport :( am inghitit in sec...si i-am raspuns...parca nu era turbo...el mi-a raspuns...nu...in schimb mi-a dat cateva sfaturi ceea ce m-au ajutat sa scad de la timpul de 17.800 si ceva la 17.021 :D
pot sa spun ca stau prost cu reactia...oscila undeva la 0.800 si 1.000
foarte proasta ziceau "ei" :(
dar eu m-am simtit bine...
o alta faza funny eram la start cu un viper srt 600cp si asa zisu-l "aspirantul mini" el a plecat glont eu am dat in spate :lol: :lol: :lol:
MINI Cooper R50,
S exterior
Lost
Membru nou
Mesaje: 22
Membru din: Lun Noi 08, 2010 3:09 pm
Localitate: Timisoara

Re: TM 82 TOY

Mesaj de Lost »

Frumos! :)
Dar si ca sa iesi primul din coada trebuie sa participi nu?? Exista un inceput pt toate, macar ai castigat experienta ;)
Poate in curand mai creste nr. posesorilor de mini in tm..
Cat despre WEE ( am vazut ceva discutii mai demult), e prietena mea, cand isi scoate nasul din "studii" poate o corup sa intre macar pe forum! :lol:
Whoever said "let the best man win", forgot to ask the girls to play. Game on.
Avatar utilizator
ToyCooper82
Moderator
Mesaje: 1741
Membru din: Mar Dec 15, 2009 4:34 pm
Localitate: Timisoara
Contact:

Re: TM 82 TOY

Mesaj de ToyCooper82 »

Lost scrie:Frumos! :)
Dar si ca sa iesi primul din coada trebuie sa participi nu?? Exista un inceput pt toate, macar ai castigat experienta ;)
Poate in curand mai creste nr. posesorilor de mini in tm..
Cat despre WEE ( am vazut ceva discutii mai demult), e prietena mea, cand isi scoate nasul din "studii" poate o corup sa intre macar pe forum! :lol:
ea stie de existenta forumului si intalnirile lui
... daca esti mai apropiat ei, ai mai multe sanse sa o poti convinge (doar daca vrea) sa ne vedem
pana atunci o poti convinge sa iti prezinte MINImobilul cum am facut-o toti!
:D pana atunci incantat de cunostinta! :)
iara mis obosit iara ma repet :lol:vaiii de mine
MINI Cooper R50,
S exterior
Lost
Membru nou
Mesaje: 22
Membru din: Lun Noi 08, 2010 3:09 pm
Localitate: Timisoara

Re: TM 82 TOY

Mesaj de Lost »

Ideea e defapt ca daca o "conving" am fii doua, s'ar putea, daca gasesc ceva rezonabil, sa renunt la confort pt un mini , macar S, ca JCW din pacate sunt cam rare si.. "piperate". Si atunci sigur vom fi 2 la drag! 8-) Motiv pt care am si intrat pe forum..
P.S. Daca stiti pe careva care vrea schimb mini/bmw e60.. :roll:

L.E. Nice 2 meet u2 :mrgreen:
Si cand am zis prietena ma refeream amica, am fost colege 8 ani de zile :D nu activez pe partea cealalta :lol:
Whoever said "let the best man win", forgot to ask the girls to play. Game on.
Avatar utilizator
luk
Viteza 6
Mesaje: 746
Membru din: Vin Iun 19, 2009 5:20 pm
Localitate: CT
Contact:

Re: TM 82 TOY

Mesaj de luk »

cristi o'RAL scrie: - nu trebuie sa aiba scaune, bancheta, tapiserie, stingatorul si lopata de iarna... etc
- nu trebuie sa aiba lichid de spalat parbrizul
- nu trebuie sa aiba stergatoare
- nu trebuie sa aiba covorase
- nu ii trebuie toata colectia de cd-uri audio in masina, Stig foloseste doar unul
P
Ia uite cum arata masina Toyu'lui...noroc totusi ca a avut bancheta din spate, sa altfel as fi avut parte de o plimbare mai putin confortabila :lol:
Resize of DSC_0423.JPG
Avatar utilizator
ToyCooper82
Moderator
Mesaje: 1741
Membru din: Mar Dec 15, 2009 4:34 pm
Localitate: Timisoara
Contact:

Re: TM 82 TOY

Mesaj de ToyCooper82 »

luk scrie:
cristi o'RAL scrie: - nu trebuie sa aiba scaune, bancheta, tapiserie, stingatorul si lopata de iarna... etc
- nu trebuie sa aiba lichid de spalat parbrizul
- nu trebuie sa aiba stergatoare
- nu trebuie sa aiba covorase
- nu ii trebuie toata colectia de cd-uri audio in masina, Stig foloseste doar unul
P
Ia uite cum arata masina Toyu'lui...noroc totusi ca a avut bancheta din spate, sa altfel as fi avut parte de o plimbare mai putin confortabila :lol:
Resize of DSC_0423.JPG
ce mic pare ceasul asa! :lol: mi se pare destul de sexy asa despachetat :lol:
MINI Cooper R50,
S exterior
Avatar utilizator
io's
Veteran
Mesaje: 1661
Membru din: Mie Feb 10, 2010 5:22 pm
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: TM 82 TOY

Mesaj de io's »

:o dar de ce arata asa bordul?
"PUTEREA BATE CUPLU PT CA TOT TIMPUL VEI GASI O TREAPTA INFERIOARA UNDE SA O PUI"


ACS C30 - gone
D22
for sale https://www.olx.ro/oferta/nissan-np300- ... cbr5b.html
Chevy Colorado V6 LT
Imagine
Avatar utilizator
khuti
Veteran
Mesaje: 1249
Membru din: Sâm Mar 13, 2010 10:50 am
Localitate: Constanta

Re: TM 82 TOY

Mesaj de khuti »

Doamneeeee fereste toy`ule stiam ca nu esti zdravan , dar nici chiar asa :lol: :lol:
Open your mind ! ;)
Avatar utilizator
ToyCooper82
Moderator
Mesaje: 1741
Membru din: Mar Dec 15, 2009 4:34 pm
Localitate: Timisoara
Contact:

Re: TM 82 TOY

Mesaj de ToyCooper82 »

e o poveste lunga...date jos cu un anumit motiv...cand e gata o sa intelegeti! sper sa nu o mai tin asa ca si mie mi-e sa nu ma agatz de o urechiutza sau un colt mic de plastic si sa il rup!
MINI Cooper R50,
S exterior
Avatar utilizator
Luci
Viteza 2
Mesaje: 112
Membru din: Dum Mai 09, 2010 11:33 am
Localitate: Arad

Re: TM 82 TOY

Mesaj de Luci »

eu am ajuns mai tarziu pe aeroport, am zis ca merg doar la competitie nu si la calificari , am fost sigur ca am sa te prind si la competite :D DAR nu inteleg un lucru...e un mecanic auto in Arad ce are 3 MINI-uri si din cate am inteles el a venit la drag race cu MINI-UL negru :lol: ( asa e toy ?) chiar daca el mai are un MINI S gri cu ceva kit de Mitsubishi pe care are undeva la 350-370 HP.Cu MINI-ul gri sunt sigur ca intra si el in concurs :lol:
Scrie răspuns