MY LITTLE MINI

Avatar utilizator
ToyCooper82
Moderator
Mesaje: 1741
Membru din: Mar Dec 15, 2009 4:34 pm
Localitate: Timisoara
Contact:

Re: MY LITTLE MINI

Mesaj de ToyCooper82 »

adrian scrie:
AUR24K scrie:HELLO, FRIENDS!

stiti... eu ma gadeam sa ii trag un mic "s"..., sa vad ce trebuie facut pentru asta si cat ma costa!
ce ziceti?
Daca vrei "sa-i tragi" un mic "S" ai trei variante:
1.Ieftin-cam 110 Ron, lipesti asta pe Hayon(rezultat nici un cal putere in plus): :D :D :D
emblem Cooper S.jpg
2.Mai scump,faci ca Toyu,schimbi capota motor cu una de S si sudezi doau tevi in loc de una la evacuare,reteta la user TOY.(rezultat, cativa cai putere in minus)-reteta merge la culoarea arginte garantat :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
3.-Si mai scump , o pui la vanzare si faci un schimb cu diferenta de bani si cumperi un Cooper S(rezultat 163CP sau chiar 170CP,depinde doar de anul fabricatiei) :mrgreen: :mrgreen:

bunicule: sa sti ca am rezolvat problema calutilor! am revenit in plaja de Cooper (scazusem cam mult! adica la 105 cai, scazut din cuplu dar accelera destul de brutal si totusi cu un mic lag) plus faceliftul de S e pe vine!(fara capota cu gura) si da! se poate dezvolta si aspiratul de motor de cooper destul de usor si putin cam piperat la buzunar! bla bla bla! Cooper S e baza! cu aia te poti juca fain de tot :P

PS: eu sunt Toy asa zis "mascota"
MINI Cooper R50,
S exterior
Avatar utilizator
cristi o'RAL
Moderator
Mesaje: 7295
Membru din: Lun Iul 13, 2009 2:02 pm
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: MY LITTLE MINI

Mesaj de cristi o'RAL »

toiule... de fiecare data ma uimesti cu exprimarile tale banatzene :lol:
fbi special agent dale b. COOPER

Intalnirea anuala a entuziastilor MINI ---> myMINI Days ---> http://www.facebook.com/myminidays


Imagine
Avatar utilizator
ToyCooper82
Moderator
Mesaje: 1741
Membru din: Mar Dec 15, 2009 4:34 pm
Localitate: Timisoara
Contact:

Re: MY LITTLE MINI

Mesaj de ToyCooper82 »

asa sunt banatenii mai speciali! :mrgreen:
MINI Cooper R50,
S exterior
Avatar utilizator
cristi o'RAL
Moderator
Mesaje: 7295
Membru din: Lun Iul 13, 2009 2:02 pm
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: MY LITTLE MINI

Mesaj de cristi o'RAL »

asa e... copii "speciali" :P
fbi special agent dale b. COOPER

Intalnirea anuala a entuziastilor MINI ---> myMINI Days ---> http://www.facebook.com/myminidays


Imagine
Scrie răspuns