My Mini days-2012

Scrie răspuns
Avatar utilizator
pumbaa
Viteza 1
Mesaje: 69
Membru din: Mie Oct 05, 2011 10:43 am
Localitate: Pitesti
Contact:

Re: My Mini days-2012

Mesaj de pumbaa »

Pumbaa te contrazice, Cristi, eu vreau ca toata tara sa vuiasca de MINI, vreau sa ne facem simtita prezenta si sa atragem atentia tuturor, pentru ca suntem altfel, suntem misto, suntem MINI!!!! Fiecare in parte! :)
Imagine
Avatar utilizator
adrian
Veteran
Mesaje: 3704
Membru din: Joi Apr 15, 2010 2:50 pm
Localitate: Calarasi,Targu mures

Re: My Mini days-2012

Mesaj de adrian »

pumbaa scrie:Pumbaa te contrazice, Cristi, eu vreau ca toata tara sa vuiasca de MINI, vreau sa ne facem simtita prezenta si sa atragem atentia tuturor, pentru ca suntem altfel, suntem misto, suntem MINI!!!! Fiecare in parte! :)
Este clar ca dincolo de vorbele frumoase pe care le spui, aceasta intalnire care este a membrilor de pe forum trebuie sa o tinem acolo unde va vota majoritatea,acolo unde va fi cel mai bine din punct de vedere al locatiei(si asta inseamna distante in km,timpi de condus,preferinta munte-mare,costuri,posibilitatea de a fi liber in 2 zile lucratoare-joi si vineri-,etc.)
Real motors need forced induction

Nobody's perfect but if you drive a MINI Cooper F54 with B47 engine ,you're pretty damn close
Petrol is for cleaning tools, with Diesel we make Power
Avatar utilizator
pumbaa
Viteza 1
Mesaje: 69
Membru din: Mie Oct 05, 2011 10:43 am
Localitate: Pitesti
Contact:

Re: My Mini days-2012

Mesaj de pumbaa »

Adrian, eu vreau ca tara sa vuiasca MINI indiferent de locatia convenita, eu ma supun majoritatii, faptul ca eu as prefera marea nu inseamna ca nu voi fi depune tot efortul ca evenimentul sa iasa super, indiferent de locatie.
Imagine
Avatar utilizator
adrian
Veteran
Mesaje: 3704
Membru din: Joi Apr 15, 2010 2:50 pm
Localitate: Calarasi,Targu mures

Re: My Mini days-2012

Mesaj de adrian »

Parca m-am mai linistit,tocmai lucrasem la chestia de mai jos,bineinteles ca locatia este provizorie.
V2.jpg
Real motors need forced induction

Nobody's perfect but if you drive a MINI Cooper F54 with B47 engine ,you're pretty damn close
Petrol is for cleaning tools, with Diesel we make Power
Avatar utilizator
boddo
Viteza 6
Mesaje: 522
Membru din: Mar Sep 21, 2010 1:37 pm
Localitate: Timisoara
Contact:

Re: My Mini days-2012

Mesaj de boddo »

adrian scrie:Parca m-am mai linistit,tocmai lucrasem la chestia de mai jos,bineinteles ca locatia este provizorie.
V2.jpg
fa un design frumos sa-l imprim pe carduri de pvc.. facem member card.. am o imprimanta termica de face lucru asta..
Eu m-am apucat da nu am rabdare.. si nici idei..
Eenie, MINI , miney , mo lover
Avatar utilizator
adrian
Veteran
Mesaje: 3704
Membru din: Joi Apr 15, 2010 2:50 pm
Localitate: Calarasi,Targu mures

Re: My Mini days-2012

Mesaj de adrian »

Traiesc aceeasi drama ca si tine,asta era asa o joaca ,eventual poate facem ca si anul trecut un mic concurs pentru grafica de la My Mini Days 2012 dar sa facem un autocolant pentru toti participantii,stiu ca nu costa mult(7-10 Ron/bc),sunt destui membri pe forum supertalentati care pot sa propuna o grafica adevarata ,am vazut ca deja Cristi a inceput subtil cu propunerea si arata superbine.
Real motors need forced induction

Nobody's perfect but if you drive a MINI Cooper F54 with B47 engine ,you're pretty damn close
Petrol is for cleaning tools, with Diesel we make Power
Avatar utilizator
cristi o'RAL
Moderator
Mesaje: 7295
Membru din: Lun Iul 13, 2009 2:02 pm
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: My Mini days-2012

Mesaj de cristi o'RAL »

pumbaa scrie:Pumbaa te contrazice, Cristi, eu vreau ca toata tara sa vuiasca de MINI, vreau sa ne facem simtita prezenta si sa atragem atentia tuturor, pentru ca suntem altfel, suntem misto, suntem MINI!!!! Fiecare in parte! :)
si eu vreau... punem noi doi bani sa facem asta? :lol:
fbi special agent dale b. COOPER

Intalnirea anuala a entuziastilor MINI ---> myMINI Days ---> http://www.facebook.com/myminidays


Imagine
Avatar utilizator
cristi o'RAL
Moderator
Mesaje: 7295
Membru din: Lun Iul 13, 2009 2:02 pm
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: My Mini days-2012

Mesaj de cristi o'RAL »

grafica pentru MMD este deja consacrata (logo), ramane de stabilit grafica pentru 2012, in functie de locatie, asa cum a fost anul trecut cea cu Transfagarasanul
fbi special agent dale b. COOPER

Intalnirea anuala a entuziastilor MINI ---> myMINI Days ---> http://www.facebook.com/myminidays


Imagine
Avatar utilizator
cristi o'RAL
Moderator
Mesaje: 7295
Membru din: Lun Iul 13, 2009 2:02 pm
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: My Mini days-2012

Mesaj de cristi o'RAL »

apropo de carduri, cei care au participat in 2010 au primit ecusoane si stiu despre ce e vorba, o sa il caut si il scanez ca sa isi faca si ceilalti o impresie
ecusoanele astea sunt destul de ieftine, cu tot cu snur... asta e cea mai mica problema (puteti cauta pe net preturi)
fbi special agent dale b. COOPER

Intalnirea anuala a entuziastilor MINI ---> myMINI Days ---> http://www.facebook.com/myminidays


Imagine
Avatar utilizator
cristi o'RAL
Moderator
Mesaje: 7295
Membru din: Lun Iul 13, 2009 2:02 pm
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: My Mini days-2012

Mesaj de cristi o'RAL »

v-am pus prezentarea de anul trecut cu care am incercat sa aducem sponsorii la care viseaza unii dintre voi ca sa va faceti o idee despre amploarea evenimentului pe care ni-l doream.
bugetul estimat era de 30.000E iar oferta AB a fost de 2.000E ... cam cat sperati sa obtinem anul asta si ce credeti ca putem face cu ei?
eu unul, daca ar trebui sa refac toata agitatia asta doar pentru niste stickere, renunt si mi le platesc singur.
Fişiere ataşate
1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg
8.jpg
9.jpg
10.jpg
fbi special agent dale b. COOPER

Intalnirea anuala a entuziastilor MINI ---> myMINI Days ---> http://www.facebook.com/myminidays


Imagine
Scrie răspuns