Concurs MINI Bavaria-Be original

Avatar utilizator
adrian
Veteran
Mesaje: 3704
Membru din: Joi Apr 15, 2010 2:50 pm
Localitate: Calarasi,Targu mures

Concurs MINI Bavaria-Be original

Mesaj de adrian »

Interesant cum un simplu concurs cu premii de 500Euro,100 Euro, 35 Euro, a starnit atatea pasiuni,comentarii corecte sau pline de venin,oameni care pana ieri erau cinstiti pana in varful sinapselor au fost tentati sa faca si ei o mica frauda,mai exact posesorii(sau pseudoposesorii) de MINI sunt si ei romani neaoși. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
A fost ultimul concurs de genul asta la care mai particip,greseala mare am facut, dar sincer pofteam la saniuța.Daca raman pe locul trei promit sa donez ceasul celui cu cel mai veninos comentariu, sau celui care a fraudat cel mai vizibil.
Fratilor, injurati pe FB,aratati-va izmenele in public,suntem romani, ce dracu'!!!. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =1&theater
Real motors need forced induction

Nobody's perfect but if you drive a MINI Cooper F54 with B47 engine ,you're pretty damn close
Petrol is for cleaning tools, with Diesel we make Power
mok
Moderator
Mesaje: 1543
Membru din: Vin Sep 12, 2008 1:16 pm

Re: Concurs MINI Bavaria-Be original

Mesaj de mok »

Corect !
(iar ceasul îl meriti)
Avatar utilizator
cristi o'RAL
Moderator
Mesaje: 7295
Membru din: Lun Iul 13, 2009 2:02 pm
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Concurs MINI Bavaria-Be original

Mesaj de cristi o'RAL »

bai concursul asta mi-a scapat... ce s-a intamplat?? :)
fbi special agent dale b. COOPER

Intalnirea anuala a entuziastilor MINI ---> myMINI Days ---> http://www.facebook.com/myminidays


Imagine
Avatar utilizator
adrian
Veteran
Mesaje: 3704
Membru din: Joi Apr 15, 2010 2:50 pm
Localitate: Calarasi,Targu mures

Re: Concurs MINI Bavaria-Be original

Mesaj de adrian »

cristi o'RAL scrie:bai concursul asta mi-a scapat... ce s-a intamplat?? :)
Mai lasa munca si fa o pauza, intra pe MINI Bavaria si vezi acolo,persoane care au impresionat prin fotografia posatata de ei inclusiv pe celebrul ‎مصطفى‎?(omul este un musulman de pe FB),arhicunoscutul
剑士索隆,preafrumoasa Юлия Максименко,marele maestru tailandez ราเชนทร์ ศิริสาร s.a.m.d.
Desigur nu lipseste ilustrul Xx-ẵŋà MoDy Śťŷl'ề ßợý-xǷƿ,si mai putin cunoscutul dar la fel de valoros PriNçè SàHil Khàn.Astia sunt doar o parte din cei care au fost impresionati de fotografiile postate de noi,bai fratilor unde dracu' am ajuns sa apelam la toti ciuciunghezii,biafrezii si musulmanezii de pe net ca sa obtinem niste amarate de Like-uri.Ca sa supraliciteze o "doamna" ii ofera unui participant la concurs ce crede ea ca isi doreste el,"comentariul primit de el de la Hebee Doris...."o mini pi... nu vrei?"-Imi vin in minte niste versuri de la "Parazitii", pe care din pudoare si respect nu-mi permit sa le citez, dar sunt al dracu' de adevarate.
Real motors need forced induction

Nobody's perfect but if you drive a MINI Cooper F54 with B47 engine ,you're pretty damn close
Petrol is for cleaning tools, with Diesel we make Power
Avatar utilizator
khuti
Veteran
Mesaje: 1249
Membru din: Sâm Mar 13, 2010 10:50 am
Localitate: Constanta

Re: Concurs MINI Bavaria-Be original

Mesaj de khuti »

Sincer sa fiu , eu unul personal nu am ce sa le reprosez celor de la BAVARIA , am fost primul care s-a inscris in acest concurs , pe multi dintre voi v-am si rugat sa ma sustineti cu LIKE .

Timp de 3 saptamani , am rugat pe toata lumea sa imi dea like ... cred ca mai aveam putin si opream si pe strada ... diferenta era mai mult decat dubla . fata de mine si ceilalti , sambata seara a fost explozia aceea de likeuri , dar ... din fericire , au fost descalificati .
Open your mind ! ;)
Avatar utilizator
cosminstan
Viteza 1
Mesaje: 67
Membru din: Vin Dec 07, 2012 11:19 am

Re: Concurs MINI Bavaria-Be original

Mesaj de cosminstan »

Primul comentariu e al meu si vreo 2 zile a fost singurul. Am zis ca o sa fie usor de castigat :))
MINI Copper S 2008 - B444RFS -
Avatar utilizator
khuti
Veteran
Mesaje: 1249
Membru din: Sâm Mar 13, 2010 10:50 am
Localitate: Constanta

Re: Concurs MINI Bavaria-Be original

Mesaj de khuti »

eu am postat primul pe timeline , apoi la commenturi , crede`ma ca am postat poza la o ora de cand a postat bavaria :) pe data de 25 noiembrie ... si pana sambata ... am alergat dupa like`uri :) , ceilalti aveau in jur de 300 de likes ... iar eu aveam peste 700 ... si apoi a inceput nebunia :))
Open your mind ! ;)
Avatar utilizator
cristi o'RAL
Moderator
Mesaje: 7295
Membru din: Lun Iul 13, 2009 2:02 pm
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Concurs MINI Bavaria-Be original

Mesaj de cristi o'RAL »

deci o tiganela... si cu ce v-ati ales? :)
fbi special agent dale b. COOPER

Intalnirea anuala a entuziastilor MINI ---> myMINI Days ---> http://www.facebook.com/myminidays


Imagine
Avatar utilizator
adrian
Veteran
Mesaje: 3704
Membru din: Joi Apr 15, 2010 2:50 pm
Localitate: Calarasi,Targu mures

Re: Concurs MINI Bavaria-Be original

Mesaj de adrian »

cristi o'RAL scrie:deci o tiganela... si cu ce v-ati ales? :)
Cum cu ce ne-am ales??,n-ai citit,nea dat gagica aia de pe videochat,o mini pi..ă.
Si pe mine ma descalifica cred , pentru ca masina este pe numele nevestei, de fapt am si dat aceste date dimineata la MINI Bavaria, sa nu existe dubii.Daca totusi imi dau ceasul il trimit la curva aia cu dedicatie. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Real motors need forced induction

Nobody's perfect but if you drive a MINI Cooper F54 with B47 engine ,you're pretty damn close
Petrol is for cleaning tools, with Diesel we make Power
Avatar utilizator
khuti
Veteran
Mesaje: 1249
Membru din: Sâm Mar 13, 2010 10:50 am
Localitate: Constanta

Re: Concurs MINI Bavaria-Be original

Mesaj de khuti »

Dar nu este deloc asa !!!! Eu am avut toata perioada concursului , cele mai multe voturi , deci implicit , premiul 1 ! :) iar adrian daca nu iti place ceasul :))) poti sa mi`l faci mie cadou de Craciun :)))) mie imi place :)))
Open your mind ! ;)
Scrie răspuns