MMD14 - 5 ani de intalniri nationale myMINI.ro

Scrie răspuns
Avatar utilizator
CooperS
Membru nou
Mesaje: 14
Membru din: Sâm Iun 01, 2013 3:29 pm
Localitate: Otopeni

Re: MMD14 - 5 ani de intalniri nationale myMINI.ro

Mesaj de CooperS »

Deși nu pot ajung (este înainte de BAC), vă las o propunere pentru locație: Complex Mart Inn Breaza http://www.tourismguide.ro/tgr/complex_ ... a_2448.php . Este un complex de 4 vile ce pot fi închiriate, deci se poate face un grătar, gălăgie, muzică etc. În plus, au teren de tenis, curte mare, lac.
MINI Cooper S driver!
Avatar utilizator
bimmerauu
Viteza 1
Mesaje: 85
Membru din: Mar Aug 20, 2013 10:38 pm
Localitate: Bucuresti

Re: MMD14 - help wanted!

Mesaj de bimmerauu »

Arata bine
M.C.S - FLX
Avatar utilizator
cristi o'RAL
Moderator
Mesaje: 7295
Membru din: Lun Iul 13, 2009 2:02 pm
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: MMD14 - 5 ani de intalniri nationale myMINI.ro

Mesaj de cristi o'RAL »

4 x 3 = 12 ... noi suntem vreo 30 :)
fbi special agent dale b. COOPER

Intalnirea anuala a entuziastilor MINI ---> myMINI Days ---> http://www.facebook.com/myminidays


Imagine
Avatar utilizator
cristi o'RAL
Moderator
Mesaje: 7295
Membru din: Lun Iul 13, 2009 2:02 pm
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: MMD14 - 5 ani de intalniri nationale myMINI.ro

Mesaj de cristi o'RAL »

nu arata a cine stie ce lux, se vede ca e hotel/crasma la sosea, dar e intr-o zona in care n-am mai fost pana acum, e in centrul tarii, are piscina si terenuri de sport (daca vrem sa dam un fotbal ca la Fantanita in 2011), iar camerele si meniul par decente.
preturile de cazare sunt mai mult decat acceptabile si sunt camere suficiente (cica ar fi 40 de duble).
fbi special agent dale b. COOPER

Intalnirea anuala a entuziastilor MINI ---> myMINI Days ---> http://www.facebook.com/myminidays


Imagine
Avatar utilizator
adrian
Veteran
Mesaje: 3704
Membru din: Joi Apr 15, 2010 2:50 pm
Localitate: Calarasi,Targu mures

Re: MMD14 - 5 ani de intalniri nationale myMINI.ro

Mesaj de adrian »

cristi o'RAL scrie:nu arata a cine stie ce lux, se vede ca e hotel/crasma la sosea, dar e intr-o zona in care n-am mai fost pana acum, e in centrul tarii, are piscina si terenuri de sport (daca vrem sa dam un fotbal ca la Fantanita in 2011), iar camerele si meniul par decente.
preturile de cazare sunt mai mult decat acceptabile si sunt camere suficiente (cica ar fi 40 de duble).
E vorba de Ciuta de langa Buzau la care am fost eu???
Real motors need forced induction

Nobody's perfect but if you drive a MINI Cooper F54 with B47 engine ,you're pretty damn close
Petrol is for cleaning tools, with Diesel we make Power
Avatar utilizator
cristi o'RAL
Moderator
Mesaje: 7295
Membru din: Lun Iul 13, 2009 2:02 pm
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: MMD14 - 5 ani de intalniri nationale myMINI.ro

Mesaj de cristi o'RAL »

pai despre care crezi ca e vorba?! :)
fbi special agent dale b. COOPER

Intalnirea anuala a entuziastilor MINI ---> myMINI Days ---> http://www.facebook.com/myminidays


Imagine
Avatar utilizator
Sharpe
Veteran
Mesaje: 2180
Membru din: Sâm Iul 11, 2009 10:17 am
Localitate: Bucuresti

Re: MMD14 - 5 ani de intalniri nationale myMINI.ro

Mesaj de Sharpe »

de acord ....votez pentru :D
.......ghost...
mok
Moderator
Mesaje: 1543
Membru din: Vin Sep 12, 2008 1:16 pm

Re: MMD14 - 5 ani de intalniri nationale myMINI.ro

Mesaj de mok »

pentru
Christina
Membru nou
Mesaje: 8
Membru din: Mie Mar 26, 2014 11:11 pm

Re: MMD14 - 5 ani de intalniri nationale myMINI.ro

Mesaj de Christina »

Spre deliciul vostru, mă voi exprima oltenește. Citii toate cele 10 pagini, înțeleg că rămâne finalul lunii iunie - mai ales că și eu votai tot data aia :)

Acum ce facem, dezbatem locația? Am văzut că a propus cineva Frații Jderi. Băh, e mișto acolo. E altceva, frate! Pentru ăia mai viteji avem chiar căsuțe în vârf de pom. În schimb, drumul este înfiorător. :D Doritori?

Aștept să văd ce mai ziceți și-mi mai bag și eu nasul. Nu am găsit lista cu participanți. Am sărit vreo pagină? Apropos, eu sunt Cris, posesoarea mini-ului care a declanșat mymini. Mi-am pierdut contul nu știu ce dracu am făcut. În fine! Nice talking to you. Salutare, Meggy! Pup!
Avatar utilizator
razvan333
Veteran
Mesaje: 1837
Membru din: Dum Sep 19, 2010 9:05 am
Localitate: Bucuresti

Re: MMD14 - 5 ani de intalniri nationale myMINI.ro

Mesaj de razvan333 »

Ne bucuram ca masina ta a declansat fenomenul mymini...dar, nu inteleg scopul si durata vizitei. Daca zisesi ca citisi topicul ai fi vazut ca ne chinuim sa alegem o locatie, dupa ce am votat pentru o data. Si unii dintre noi chiar se implica in aceasta cautare, cu tot ceea ce implica din partea lor(timp pierdut, combustibil, samd), de exemplu Adrian s-a abatut cu cateva sute de km din drum ca sa viziteze o locatie. Lista de participanti o vei gasi dupa stabilirea locatiei.
De stouri ieftine cu casute in varf de pom suntem satui...vino cu ceva constructiv.
2002 MINI COOPER British Racing Green SOLD
Scrie răspuns