Vand sau schimb

Leon
Membru nou
Mesaje: 7
Membru din: Mar Oct 20, 2020 6:32 pm

Vand sau schimb

Mesaj de Leon »

Salutare am un cooper s 2009 si am un interior negru semipiele cu încălzire pe care il dau pe unul normal cu incalzire sau il vand.
Leon
Membru nou
Mesaje: 7
Membru din: Mar Oct 20, 2020 6:32 pm

Re: Vand sau schimb

Mesaj de Leon »

0766475259 Constanța
Avatar utilizator
Sharpe
Veteran
Mesaje: 2177
Membru din: Sâm Iul 11, 2009 10:17 am
Localitate: Bucuresti

Re: Vand sau schimb

Mesaj de Sharpe »

Pune si poze , poate il vinzi
.......ghost...
Avatar utilizator
Vali Iovi-Stere
Site Admin
Mesaje: 6383
Membru din: Dum Oct 19, 2008 11:47 pm
Localitate: Bucuresti-Mangalia
Contact:

Re: Vand sau schimb

Mesaj de Vali Iovi-Stere »

Imagine
Leon
Membru nou
Mesaje: 7
Membru din: Mar Oct 20, 2020 6:32 pm

Re: Vand sau schimb

Mesaj de Leon »

Mda interesant pun anunțul la piese apare acolo si dupa 2-3 zile se muta la autoturisme. Site-ul asta e degeaba ma asteptam la cu totul altceva dar oriunde intru pe forumul asta vad 3 postări de anul asta si restul de acum 2 3 4 ani. Daca tot ai dat mesaj ca esti admin si te ocupi trebuia sa faci sa apara anunțul unde trebuie mai ales ca a sărit singur unde nu trebuie. Dar mersi oricum poti sa imi stergi contul ca asa cum am spus si mai sus e cel mai inutil si degea forum in care am fost pana acum. O zi buna va doresc in continuare.
Avatar utilizator
adrian
Veteran
Mesaje: 3704
Membru din: Joi Apr 15, 2010 2:50 pm
Localitate: Calarasi,Targu mures

Re: Vand sau schimb

Mesaj de adrian »

Leon scrie: Dum Oct 25, 2020 5:39 pm Mda interesant pun anunțul la piese apare acolo si dupa 2-3 zile se muta la autoturisme. Site-ul asta e degeaba ma asteptam la cu totul altceva dar oriunde intru pe forumul asta vad 3 postări de anul asta si restul de acum 2 3 4 ani. Daca tot ai dat mesaj ca esti admin si te ocupi trebuia sa faci sa apara anunțul unde trebuie mai ales ca a sărit singur unde nu trebuie. Dar mersi oricum poti sa imi stergi contul ca asa cum am spus si mai sus e cel mai inutil si degea forum in care am fost pana acum. O zi buna va doresc in continuare.
https://www.youtube.com/watch?v=bIJZDcSiG2w
:lol: :lol: :lol:
Real motors need forced induction

Nobody's perfect but if you drive a MINI Cooper F54 with B47 engine ,you're pretty damn close
Petrol is for cleaning tools, with Diesel we make Power
Avatar utilizator
SpOOk
Viteza 6
Mesaje: 518
Membru din: Lun Ian 09, 2012 10:12 pm
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Vand sau schimb

Mesaj de SpOOk »

:lol:
S-a suparat leutzul
EX MINI Cooper S R53 - 2004
Actual Mazda 3 Skyactive X 2.0 NA | Husqvarna Svartpilen
Avatar utilizator
Vali Iovi-Stere
Site Admin
Mesaje: 6383
Membru din: Dum Oct 19, 2008 11:47 pm
Localitate: Bucuresti-Mangalia
Contact:

Re: Vand sau schimb

Mesaj de Vali Iovi-Stere »

Leon scrie: Dum Oct 25, 2020 5:39 pm Mda interesant pun anunțul la piese apare acolo si dupa 2-3 zile se muta la autoturisme. Site-ul asta e degeaba ma asteptam la cu totul altceva dar oriunde intru pe forumul asta vad 3 postări de anul asta si restul de acum 2 3 4 ani. Daca tot ai dat mesaj ca esti admin si te ocupi trebuia sa faci sa apara anunțul unde trebuie mai ales ca a sărit singur unde nu trebuie. Dar mersi oricum poti sa imi stergi contul ca asa cum am spus si mai sus e cel mai inutil si degea forum in care am fost pana acum. O zi buna va doresc in continuare.
Anuntul tau era pus la vanzare piese! Din descriere am inteles ca vinzi sau schimbi cu o alta masina. Unde sunt piesele de vanzare? Nu era logic sa-ti mut anuntul de vanzare-schimb aici? Are rost aceasta discutie? Din bun simt imi puteai multumi fara sa jignesti pe nimeni.
Spor la vanzare-schimb-dezmembrare.
PS. Citeste regulamentul sectiunii comerciale pentru ca aici suntem un forum pentru pasionati de MINI nu de samsari.
Imagine
Avatar utilizator
Andu333
Membru nou
Mesaje: 5
Membru din: Sâm Mar 23, 2019 1:37 pm
Localitate: Bucuresti

Re: Vand sau schimb

Mesaj de Andu333 »

Mai intai sa invete sa scrie corect si inteligibil si dupa poate reuseste sa isi vanda masina, interiorul masinii sau ce o avea el de vandut. :roll:
AUDI A6 C7.5 3.0 TDI QUATTRO 2017 & MINI COOPER R50 soon
Leon
Membru nou
Mesaje: 7
Membru din: Mar Oct 20, 2020 6:32 pm

Re: Vand sau schimb

Mesaj de Leon »

Eu am citit regulamentul in comparație cu tine care nu ai citit anuntul meu înainte sa il muti de colo colo. Si nu am insultat pe nimeni direct dar daca este nevoie se rezolva poate asa se sterge si contul pe site-ul asta inutil.
Scrie răspuns