Impresii,pareri,sugestii&reclamatii de dupa prima editie :)

Aici gasiti discutii si anunturi mai vechi
Scrie răspuns
Avatar utilizator
minilub's
Viteza 2
Mesaje: 190
Membru din: Lun Noi 23, 2009 9:52 pm
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: myMINIdays 2010

Mesaj de minilub's »

corect.

imediat ce ma uit prin foto voi pune.
Avatar utilizator
cristi o'RAL
Moderator
Mesaje: 7295
Membru din: Lun Iul 13, 2009 2:02 pm
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: myMINIdays 2010

Mesaj de cristi o'RAL »

mai bine punem fata la semnatura :lol:
eu aveam costum cu viziera neagra... nu va ajuta cu nimic poza mea :P

@wtf: din moment ce nu te-ai prezentat, printre zecile de oameni ai fost ascuns din pct meu de vedere. nu retin oameni dupa nr de la masina, ci dupa 2-3 vorbe schimbate fata in fata.
te asteptam la intalnirile din bucuresti sa ne cunoastem in sfarsit mai bine. VALI ai sarcina sa il iei de mana si sa il aduci pe WTF data viitoare.
la petrecerea de la pensiune ai fost? acolo cred ca lumea s-a cunoscut destul de bine... din cate am auzit :lol: :lol: :lol:
dupa ce am vazut aseara pozele de pe podium mi-am amintit ca te-am vazut... dar sincer, si sper ca nu gresesc... nu am vazut sa scrie pe fruntea ta WTF

mi s-a reprosat sambata ca sunt prea agitat si strict cu ce se intampla pe acolo... si probabil ca mi se va spune si acum ca sunt prea dur cu tine... nu tragem pe nimeni de maneca sa se imprieteneasca cu noi.
daca va face placere o faceti... daca nu, NU.
si asta e valabil pentru toata lumea... nu strict pentru tine. tu doar ai deschis discutia si simt nevoia sa clarific lucrul asta pentru toti ceilalti care sunt in situatia ta.
probabil ca cei care s-au simtit ignorati la ghimbav sunt cei care nu au venit niciodata la intalnirile locale. nu ii condamna nimeni, fiecare face ce vrea cu timpul lui.
respectam personalitatea fiecaruia si nu incercam sa intram pe gatul nimanui daca nu vrea sa ne inghita.

deci, va rog, nu va mai plangeti de chestia asta.

va multumesc pentru intelegere
fbi special agent dale b. COOPER

Intalnirea anuala a entuziastilor MINI ---> myMINI Days ---> http://www.facebook.com/myminidays


Imagine
Avatar utilizator
Razvan
Viteza 4
Mesaje: 331
Membru din: Mar Noi 10, 2009 6:27 pm

Re: myMINIdays 2010

Mesaj de Razvan »

Vreau sa multumesc organizatorilor pentru reusita! Totodata sponsorilor si nu in ultimul rand participantilor!
Multumiri speciale pentru Alina, Vali si Cristi care ne-au asteptat cu stoicism pana la 2 noaptea..... scuze din nou pentru intarziere.

Bianca &Razvan
B 03 MNI
Avatar utilizator
minilub's
Viteza 2
Mesaje: 190
Membru din: Lun Noi 23, 2009 9:52 pm
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: myMINIdays 2010

Mesaj de minilub's »

cristi o'RAL scrie:mai bine punem fata la semnatura :lol:
eu aveam costum cu viziera neagra... nu va ajuta cu nimic poza mea :P

@wtf: din moment ce nu te-ai prezentat, printre zecile de oameni ai fost ascuns din pct meu de vedere. nu retin oameni dupa nr de la masina, ci dupa 2-3 vorbe schimbate fata in fata.
te asteptam la intalnirile din bucuresti sa ne cunoastem in sfarsit mai bine. VALI ai sarcina sa il iei de mana si sa il aduci pe WTF data viitoare.
la petrecerea de la pensiune ai fost? acolo cred ca lumea s-a cunoscut destul de bine... din cate am auzit :lol: :lol: :lol:
dupa ce am vazut aseara pozele de pe podium mi-am amintit ca te-am vazut... dar sincer, si sper ca nu gresesc... nu am vazut sa scrie pe fruntea ta WTF

mi s-a reprosat sambata ca sunt prea agitat si strict cu ce se intampla pe acolo... si probabil ca mi se va spune si acum ca sunt prea dur cu tine... nu tragem pe nimeni de maneca sa se imprieteneasca cu noi.
daca va face placere o faceti... daca nu, NU.
si asta e valabil pentru toata lumea... nu strict pentru tine. tu doar ai deschis discutia si simt nevoia sa clarific lucrul asta pentru toti ceilalti care sunt in situatia ta.
probabil ca cei care s-au simtit ignorati la ghimbav sunt cei care nu au venit niciodata la intalnirile locale. nu ii condamna nimeni, fiecare face ce vrea cu timpul lui.
respectam personalitatea fiecaruia si nu incercam sa intram pe gatul nimanui daca nu vrea sa ne inghita.

deci, va rog, nu va mai plangeti de chestia asta.

va multumesc pentru intelegere
pe tine te stim oricum :lol: cu sau fara casca neagra 8-)
Avatar utilizator
alinabiancapop
Moderator
Mesaje: 1925
Membru din: Lun Oct 26, 2009 12:12 pm
Localitate: Cluj Napoca

Re: myMINIdays 2010

Mesaj de alinabiancapop »

sunt sigura ca wtf acum a inteles ca cel putin pe noi organizatorii evenimentul ne-a solicitat foarte mult si nu am avut intentia de a ignora pe cineva. tocmai de aceea am dorit sa venim de vineri sa ne cunoastem putin. cei care nu au stat cu noi, dar au anuntat ca for fi prezenti si au venit direct acolo ne-au tras de manaca si au venit si seara la party, cei care nu au anutat ca vor veni dar au citit cate ceva si au venit s-au prezentat singuri......


una peste alta ...asta e....nu putem fi perfecti dar vom incerca si vom fi mai atenti :D
Dare to be different!
ex MINI Cooper S R56
now MINI Rover ....S again
nadir@superchips
Membru nou
Mesaje: 4
Membru din: Lun Apr 19, 2010 5:36 am

Re: myMINIdays 2010

Mesaj de nadir@superchips »

multumesc :D

da jucaria m-a trezit la ora 6 sa isi faca nevoile ;))

si se pare ca toata lumea are dreptate e prea feminin mini asa ca o sa ii pun SHIR care inseamna Tigru
uite aici o poza cu un exemplar la maturitate http://www.canise.ro/foto/rase/147_1.jpg
Dealer Superchips si REVO
Audi S3 2.0 TFSI quattro - 12.2 @ KOE 2009 / 9.02 @Nuerburg Ring 2009
Avatar utilizator
d4niela
Viteza 6
Mesaje: 529
Membru din: Joi Ian 07, 2010 9:50 pm
Localitate: Timisoara
Contact:

Re: myMINIdays 2010

Mesaj de d4niela »

helouuuuuuuuuuuuuuuuu... a fost super super... si noi, mai vrem, mai vrem :lol:
"Veni.Vidi.MINI."
wtf
Viteza 2
Mesaje: 189
Membru din: Lun Dec 14, 2009 12:17 pm
Localitate: Bcucuresti
Contact:

Re: myMINIdays 2010

Mesaj de wtf »

cristi o'RAL scrie:mai bine punem fata la semnatura :lol:
eu aveam costum cu viziera neagra... nu va ajuta cu nimic poza mea :P

@wtf: din moment ce nu te-ai prezentat, printre zecile de oameni ai fost ascuns din pct meu de vedere. nu retin oameni dupa nr de la masina, ci dupa 2-3 vorbe schimbate fata in fata.
te asteptam la intalnirile din bucuresti sa ne cunoastem in sfarsit mai bine. VALI ai sarcina sa il iei de mana si sa il aduci pe WTF data viitoare.
la petrecerea de la pensiune ai fost? acolo cred ca lumea s-a cunoscut destul de bine... din cate am auzit :lol: :lol: :lol:
dupa ce am vazut aseara pozele de pe podium mi-am amintit ca te-am vazut... dar sincer, si sper ca nu gresesc... nu am vazut sa scrie pe fruntea ta WTF

mi s-a reprosat sambata ca sunt prea agitat si strict cu ce se intampla pe acolo... si probabil ca mi se va spune si acum ca sunt prea dur cu tine... nu tragem pe nimeni de maneca sa se imprieteneasca cu noi.
daca va face placere o faceti... daca nu, NU.
si asta e valabil pentru toata lumea... nu strict pentru tine. tu doar ai deschis discutia si simt nevoia sa clarific lucrul asta pentru toti ceilalti care sunt in situatia ta.
probabil ca cei care s-au simtit ignorati la ghimbav sunt cei care nu au venit niciodata la intalnirile locale. nu ii condamna nimeni, fiecare face ce vrea cu timpul lui.
respectam personalitatea fiecaruia si nu incercam sa intram pe gatul nimanui daca nu vrea sa ne inghita.

deci, va rog, nu va mai plangeti de chestia asta.

va multumesc pentru intelegere
nu m-am plans, intelegi gresit, ma asteptam dupa masina sa ma recunoasca cineva, mai ales ca tu mi-ai spus mai demult pe topicul meu ca m-ai vazut in trafic, am vazut ca erati solicitati am spus asta si in primul sau in al doilea post, eu v-am recunoscut pe majoritatea dupa masini, nu are rost sa facem o tema de discutie din chestia asta, eu oricum m-am simtit bine si asa .. si da, poate ca ai dreptate, daca m-as fi prezentat la intalnirile locale sigur ne cunosteam mai bine. nu, nu am fost la petrecere, am ajuns samabata dimineata la ghimbav si am plecat dupa decernarea premiilor deoarece trebuia sa ajung urgent in bucuresti. Gata, hai sa incheiem discutia asta care din punctul meu de vedere a cam deviat un pic :D
Audi A1 2011 : Work in progress

Mini Cooper S Cabrio - 170 CP : Eibach Springs Custom Exhaust System | SOLD!
Avatar utilizator
cristi o'RAL
Moderator
Mesaje: 7295
Membru din: Lun Iul 13, 2009 2:02 pm
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: myMINIdays 2010

Mesaj de cristi o'RAL »

te-as fi recunoscut sigur daca eram 5-10 masini... mi-as fi adus aminte de pozele tale si de jantele albe... dar am uitat complet de nr XRE

...hai la intalniri
fbi special agent dale b. COOPER

Intalnirea anuala a entuziastilor MINI ---> myMINI Days ---> http://www.facebook.com/myminidays


Imagine
Avatar utilizator
alinabiancapop
Moderator
Mesaje: 1925
Membru din: Lun Oct 26, 2009 12:12 pm
Localitate: Cluj Napoca

Impresii,pareri,sugestii&reclamatii de dupa prima editie :)

Mesaj de alinabiancapop »

:D
Dare to be different!
ex MINI Cooper S R56
now MINI Rover ....S again
Scrie răspuns