Impresii,pareri,sugestii&reclamatii de dupa prima editie :)

Aici gasiti discutii si anunturi mai vechi
Scrie răspuns
Avatar utilizator
cristi o'RAL
Moderator
Mesaje: 7295
Membru din: Lun Iul 13, 2009 2:02 pm
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Impresii,pareri,sugestii&reclamatii de dupa prima editie

Mesaj de cristi o'RAL »

am fi vrut sa facem grupa separata pentru fete, chiar am discutat despre asta.
ne-ar mai fi trebuit 3 premii pentru karting si inca 9 (15) pentru mini challenge :cry:
hai sa zicem ca n-am considerat fetele inferioare si de aia i-am pus pe toti la gramada :P
fbi special agent dale b. COOPER

Intalnirea anuala a entuziastilor MINI ---> myMINI Days ---> http://www.facebook.com/myminidays


Imagine
Avatar utilizator
luk
Viteza 6
Mesaje: 746
Membru din: Vin Iun 19, 2009 5:20 pm
Localitate: CT
Contact:

Re: Impresii,pareri,sugestii&reclamatii de dupa prima editie

Mesaj de luk »

:D
Nu cred ca vrem premii, eventual se poate face ceva in afara concursului propriu zis, si se dau diplome pentru timpii cei mai mari :lol: 8-)

p.s. Trofeele se primesc de la prieteni/soti: angajamentul lor (scris) ca merg o saptamana pe scaunul din dreapta fara sa carcoteasca :P
Avatar utilizator
Stef_CT
Viteza 6
Mesaje: 917
Membru din: Vin Oct 30, 2009 11:45 pm
Localitate: Constanta
Contact:

Re: myMINIdays 2010

Mesaj de Stef_CT »

nadir@superchips scrie:Felicitari Organizatorilor
Felicitari Membrilor participanti

Un eveniment foarte frumos din pacate am reusit sa luam parte doar la ziua de sambata
dar sincer un eveniment frumos si o echipa minunata

spun asta pentru ca am asistat la foarte multe evenimente de tot tipul si nu am intalnit inca o echipa atat de vesela si disciplinata pana acum in romania.


tin sa va anunt ca odata cu MyMiniDays echipa superchips s-a inmultit
va voi atasa o poza cu noul membru .... ma gandeam sa il numesc MINI


Success si la mai mare.
Sa nu imi zici ca ai luat caine de la aia din fata de la izvoru rece...ca am luat si eu unu...si i-am pus numele MINI
CT-24-MYN
Avatar utilizator
ToyCooper82
Moderator
Mesaje: 1741
Membru din: Mar Dec 15, 2009 4:34 pm
Localitate: Timisoara
Contact:

Re: Impresii,pareri,sugestii&reclamatii de dupa prima editie

Mesaj de ToyCooper82 »

Confirm si eu confirmarea lui Ezzo! Gabrielle si Toy au ajuns acasa dupa o pauza (somn) de 12ore si vizitele de "rigoare" rudelor, parintilor etc intr-un final am deschis si noi calculatorul si am observat ca, "ca de obicei" suntem intarziati! :P
Sa dam si noi post-commentul:
Imagine
MULTUMIM pentu eveniment, MULTUMIM pentru sentimentul pe care ni l-ati dat cand am asociat masinile cu proprietarii si imiplicit prietenii! nu avem cuvinte sa descriem bucuria care ne-ati facut-o cand ne-am "incolonat" sa mergem la Ghimbav, cand am participat la evenimentele de kart, mini challenge si carnaval. Este presus de voi euforia care inca persista! Tot ce poate spune Banatul e ca ATI FOST MINUNATI!!!!!!!!! (Sandi stie) :D :D :D

P.S.: La cat mai multe intalniri atat pe plan local, national si poate si international!!!!

WE LOVE YOU!!! Imagine
MINI Cooper R50,
S exterior
Avatar utilizator
d4niela
Viteza 6
Mesaje: 529
Membru din: Joi Ian 07, 2010 9:50 pm
Localitate: Timisoara
Contact:

Re: Impresii,pareri,sugestii&reclamatii de dupa prima editie

Mesaj de d4niela »

ToyCooper82 scrie:Confirm si eu confirmarea lui Ezzo! Gabrielle si Toy au ajuns acasa dupa o pauza (somn) de 12ore si vizitele de "rigoare" rudelor, parintilor etc intr-un final am deschis si noi calculatorul si am observat ca, "ca de obicei" suntem intarziati! :P
Sa dam si noi post-commentul:
Imagine
MULTUMIM pentu eveniment, MULTUMIM pentru sentimentul pe care ni l-ati dat cand am asociat masinile cu proprietarii si imiplicit prietenii! nu avem cuvinte sa descriem bucuria care ne-ati facut-o cand ne-am "incolonat" sa mergem la Ghimbav, cand am participat la evenimentele de kart, mini challenge si carnaval. Este presus de voi euforia care inca persista! Tot ce poate spune Banatul e ca ATI FOST MINUNATI!!!!!!!!! (Sandi stie) :D :D :D

P.S.: La cat mai multe intalniri atat pe plan local, national si poate si international!!!!

WE LOVE YOU!!! Imagine


daaaaaaaaaaaaaa ati fost MINUNATI :lol: :lol: :lol: a zis sandi ca isi face cont si intra si ea..inca nu a ajuns la ea acasa.. si eu astept sa imi dea pozele si filmarile..
"Veni.Vidi.MINI."
Avatar utilizator
d-a-n
Membru nou
Mesaje: 17
Membru din: Mie Apr 07, 2010 8:59 pm
Localitate: Alexandria

Re: clasament myMINIdays 2010

Mesaj de d-a-n »

Cristi, Alina, Vali si toti ceilalti participanti,
Felicitari pentru organizarea si realizarea acestui eveniment! din punctul meu de vedere foarte reusit!
toate cele bune de la Alexandria si special de la Mini B.O.C.
Dan
DAN
Mini B.O.C.
Avatar utilizator
NEAGU LIVIU
Viteza 6
Mesaje: 794
Membru din: Lun Noi 02, 2009 6:48 am
Localitate: Techirghiol
Contact:

Re: Impresii,pareri,sugestii&reclamatii de dupa prima editie

Mesaj de NEAGU LIVIU »

Noi am fost nostalgici,am vrut sa petrecem mai mult timp la Moeciu,ca sa mai depanam amintiri legate de eveniment :D :D Ne-am intors abia azi ;) ;)
Impreuna cu miniTudor suntem fericiti ca am reusit sa participam si noi la aceasta intalnire.
Felicitari organizatorilor!si sponsorilor!HIP, HIP,URAAAAA :P :P!
MINImaniacs
Avatar utilizator
alinabiancapop
Moderator
Mesaje: 1925
Membru din: Lun Oct 26, 2009 12:12 pm
Localitate: Cluj Napoca

Re: Impresii,pareri,sugestii&reclamatii de dupa prima editie

Mesaj de alinabiancapop »

MINITudor era bestial cu peruca aia in cap!!!!! cel mai tare dintre toti!!!!!!!!!! :lol:
Dare to be different!
ex MINI Cooper S R56
now MINI Rover ....S again
Avatar utilizator
d4niela
Viteza 6
Mesaje: 529
Membru din: Joi Ian 07, 2010 9:50 pm
Localitate: Timisoara
Contact:

Re: Impresii,pareri,sugestii&reclamatii de dupa prima editie

Mesaj de d4niela »

alinabiancapop scrie:MINITudor era bestial cu peruca aia in cap!!!!! cel mai tare dintre toti!!!!!!!!!! :lol:

claaaar.. e pana si in ziar :D
"Veni.Vidi.MINI."
Avatar utilizator
cristi o'RAL
Moderator
Mesaje: 7295
Membru din: Lun Iul 13, 2009 2:02 pm
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Impresii,pareri,sugestii&reclamatii de dupa prima editie

Mesaj de cristi o'RAL »

luk scrie::D
Nu cred ca vrem premii, eventual se poate face ceva in afara concursului propriu zis, si se dau diplome pentru timpii cei mai mari :lol: 8-)

p.s. Trofeele se primesc de la prieteni/soti: angajamentul lor (scris) ca merg o saptamana pe scaunul din dreapta fara sa carcoteasca :P
data viitoare o sa facem o intalnire si competitie doar intre noi si cu siguranta astea vor fi premiile :D
abia astept angajamentul ralucai sa ma lase sa ii conduc masina :lol: (nu cred ca a condus-o de 15 ori din toamna 2008 pana acum)
fbi special agent dale b. COOPER

Intalnirea anuala a entuziastilor MINI ---> myMINI Days ---> http://www.facebook.com/myminidays


Imagine
Scrie răspuns